Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képeket várnám ha tudsz küldeni!:

v.adam1992@citromail.hu címre! ;)
Sziasztok 6sebességes, komplett honda ns1 80ccmes blokkom, frissen újítva, új dugóval eladó!
Ár 60 000ft, kérésre indítom, helyszínen meghallgatható!
Hi!

NS-1 vagy NSR állórészed van? Vagy miből van bontva? És mit értesz az alatt, hogy darabokban?
Hello! A fejidom ára 20e.
Hello.
Állórészt csak darabokban tudok adni.
Fekete doboz nincs.
Dugattyút innen tudsz venni.
http://motoroswebaruhaz.hu/sho...
Szia,a fejidomért mit kérnél?
Szia,NS-1,hez gyujtás alaplap,és a fekete dobozod,ha lenne....és nem tudod hol lehetne hozzá dugattyút szerezni? Köszi.
enji:)
menyiért adod a 2-kereket ?
találtam valami spanyol robbantott ábrát, nem láttam csavart vagy bármit, úgyhogy járattam míg ki nem nyitott a termosz :)
Na, megvan a lék?
D:)

Amúgy sehogy, elindítod a recegét és kitekeri magából a levegőt.
Tudd, hogy a légtelenítésről beszélek :D
Mekkeresed a léket és ott.
Sziasztok! Valaki megtudná mondani, hogy hol tudom lelékteleníteni a hűtőrendszert? Köszi előre is!
Szaisztok eladová vált szeretett mocim ugyanis nem olyan régibe össze törtem ami sérült az csak az első villa kerekek sértetlenek idomok közül csak a két oldalsó idom van meg jelenleg üzem képtelen de a bukásom után be inditottam a mocit és gond nélkül szépen járt (alkatrészként akartam el adni de sajnos ugy nagyon hosszu időbe telne -amit el adtam belőle hütö,"Valami elektromos kis dobozt nem tudom mi a nev,és egy két bovdent) a moci 2000 körüli évjárat bivaly blokkja van 1 személyes hátsó tankos...az ár 45 000ft akár szállitás is meg oldható ha valaki érdeklődne képeket is tudok küldeni...(motor csere érdekel 50 illetve 50 papiral rendelkező motor. rá fízetésel de max amit rá tudok az 30 000)
Fogalmam sincs. Kinézetre ugyan az.
Köszi,és mi a különbség az mbx 80,és ennek a blokkja között?
Csao! Füzesabonyba található.
Szia,helyileg hol van a moci?
Jah még a lámpákat kérdezted működnek e természetesen müködnek igen indexek minden.
Hello! Semmi baj csak kérdezz nyugodtan természetesen mennek rajtaa visszajelzők és üzemképes is ahogy irtam még be sincs járatva de egy ülés van hozzá ami ujra van húzatva. az évjárat meg 1992. De nagyon penge gép.
Szia. Az látszik is nagyon tip top állapotban van...mikori évjárat? idomok nincsenek hozzá? vissza jelző lámpák müködnek? üzem képes? (bocsi hogy ennyit kérdezek) hello
Sajnos nem tudok szerezni egyáltalán mert szinte alkatrészt nem kapni ezekhez az ns-1 hez de a motor kompletten 80 ezer a villa teljesen felujjitva ami neked kéne minden porcikája ujrafestve porfestékkel előtte homokszórva a henger fúrva ujj dugattyú még be sincs járatva a féknyergek is rajta vannak meg a lánc is csak az nincs a képen.
sziasztok a dupla kerek lámpás ns-1 mikori évjárat lehet? mert nekem azt mondták hogy kb 2000-2003? ha valaki segitene őrülnék.köszi sziasztok
Hello.Kár pedig nagy segitség lett volna de sebaj. És menyibe kerülne igy kompletten? vagy esetleg ha tudsz olyanban segiteni hogy honnan tudnék keriteni egy villát. Köszi hello