Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézz körül vaterán, én aprilia tartályt tettem be, a hátsó idom alá éppen befért. 10-es festo csőbel vittem előre a vizet. Kicsit barkács tudom, de remekül működik.
be tudnád linkelni azt az oldalt ahol találtad ?
Sziasztok nem tud valaki,esetleg nincs valakinek eledó Honda NS1 75 kellene víztartály mert az enyém elrepedt. nagyattila0216@citromail.hu Ha valaki tuna elöre is köszi ..
Aprodon van egy törött,én írtam neki hogy hátha elbontaná,mert érdekelne alóla a két kerék,és a fékrendszer. Nem nagyon akart bele menni.. De ha talán te is írnál neki,hogy te az idomra vevő lennél,lehet bele menne a bontásba. :)
sziasztok valaki AndrewCBR elérhetőségét meg tudja adni? nekem ? facebookon megtaláltok: Andreaszjan Gábor néven ha esetleg tudna neki szolni vagy a nevét el tudná juttatni nekem nagyon meg köszönném :)
Eladó Honda ns1 80 blokkalkatrészek:

Főtengely és karburátor már nincs! Minden más után lehet érdeklődni!

06 20 351 2316 v üzenetben
Keresek Honda Ns1 felniket. (első-hátsó)

http://img13.aprod.hu/images_a...
nem a pipa minden rendben már 1 éve baszakszok vele de megvan a probléma mert tul sok volt neki az olaj szétszedtem a különolajzást és megszivta magát olajjal :)
Alkatrész ügyben hívd őt, korrekt a srác, Lacinak hívják talán tud segíteni. Mond el mi a gáz esetleg további tippeket is tud adni. 06209104524
Nem húz át valahol? Trafó rögzítése rendben? Trafó testelése ok? Törött / khs vezeték nem lehet? Pipa? Gyertya?
Max gyártatni tudsz valakivel. Elképesztő szegényes a kínálat, még a motorikus alkatrészek oké, mbx ugyan az, de mást beszerezni halál.
Eladó a képen látható honda ns1 ha érdekel hívj és meg tudhatsz róla több mindent 06209539813
Honda ns1 50 re keresnék idomot akinek van az irjon meg egyezünk
sziasztok nincs valakinek eladó gyújtás elektronika szabályzó (CDI) honda ns1 75 re ? :) mert nemek baszart és nem akar menni 1 2 3 ba van mikor megy van mikor nem nem tudom mi lehet a baj de biztos elektronika előre is köszi :)
Felnik meg vannak még?
Azért köszi,időközben nagy nehezen találtam.
passzolom..
Üdv mindenkinek.Nem tud valaki a motoromra eladó használható első és hátsó féktárcsát?
Azt tudjuk mekkora lökete van ennek a motornak?
ns1 montesa, made in spain, forgalmi szerint 74ccm, 48-as dugó. csak azért tudom mert nekem is ilyen van.. szintén 49,5-ös csonk.
Mivel hengerfej tömítést kellett cseréljek így megnéztem a szívócsonkot. Nekem 75 van rajta és 52-es dugó. Tehát a tied nem lehet 75ös.
Aztán part számot mondj nekik, vagy keressenek mbx alapján. Annak ua. a blokja.
Kérdésem még az volna, ez a motor 75cm3-es spanyol gyártású, de a hengerem szívó csonkjánál 49.5 cm3 van irva de a dugo átmérője 48mm, a csapszeg 13. Viszont 75cm3 - nél ha jól tudom 49mm az átmérő.
Hello! Segítséget kérnék, hol tudnék vásárolni 48mm átmérőjű dugattyűt és hozzá gyűrűket? Nemtalálok sehol. Honda szásznál próbálkoztam, de azt a választ kaptam, hogy ilyen váz számú motor nincs náluk a rendszerben, így nemfoglalkoznak velem. Válaszokat köszönöm előre is!