Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Honda NS-1 ( NSR 75 N)-hez keresnék elsőféket, nyereggel, pofákkal,munkahengerrel. Ha esetleg vkinek van légyszíves írjon, Nagyon megköszönném :)
A tiris trafók jellemzően 1ohm körüli(alatti) primerrel készülnek, nem ritka a fél ohm alatti sem.
Ocsó műszerrel alig, vagy nem fog különbözni a mérőkábel saját ellenállsától.

A szekunder ellenállat is iylesmi 3-6 Kohm.
A két csatlakozó között zárlatot mérek, ohmban 0,2. A két csatlakozó és a gyertyakábel között egyformán sípol a műszer tehát zárlatot jelez, ohmban egyformán 3,3k ohm. Szerintem ez így nem jó. Vélemény?
Hello!
Ki milyen gyertyát ajánl a motorba?
Azt tudom, hogy a gyári NGK BR8ECS. De ki mit ajánl?
Köszi!:))
Nem tudom a pontos kifejezést de asszem van olyan hogy müanyag heggesztés itt a műanyagot 1 másik anyaggal " olvasztják össze "
Helo
Tudna valaki segíteni, hogy milyen bukógombát érdemes a gépre tenni?
Valamint matricaszettet( fényezés helyett) a teljes gépre hol lehet venni?
Most fekete fényezés és narancs és piros matricák vannak rajta.
És az idomokat mivel lehetne javítani?(üvegszövet + műgyanta)
Előre is köszönöm :D

Üdv.: Kristóf
Eladó egy honda ns-1 90 ezer ft hibája csak annyi h kell bele egy dugó
50 es Dugót keresek Honda ns1 hez
Sziasztok van pár eladó cuccom Honda NS 125 höz
Ha kell írjatok kérlek a skodri10@freemail.hu ra !
Motoros Visszapillantó kb 2.000Ft
Honda NS 125 lábtartó kb 1.000Ft
Honda NS 125 Henger-Porlasztó híd kb 1.000Ft
Honda NS 125 hűtőradiátor kb 3.000Ft
Honda NS 125 Hengerfej kb 2.000Ft
Honda NS 125 olajtartály kb 1.500Ft

Kérésre képet küldök!
Budapesten lehet megtekinteni ill átvenni!
Senkinek sincs egy nyamvadt kapcsolási rajz ehez a motorhoz?
Sziasztok 1995 ös NS-1 75 bontódik ha valakinek valami kell irjon nyugodtan https://www.facebook.com/Gabes... vagy gabofreemail.hu9@freemail.hu
Honda Dio CDI-je is jó hozzá azt hiszem!
Amúgy egy iylene "egynes" cdi 1000 forintból utánépíthető, a legdrágább alkaltésze a tirisztor ami úgy 200 forint...
XD jaja, az árból kiindulva akár gyanús is lehetett volna...
foglamam sincs..
Eccer kibeleztük egy iylen cuccot.
Vicces, kívülről egészen csini, belül viszont 5-6 alkaltrész igen primitív módon összetákolva.
Az eloxált doboz többet ért vélhetően mint maga az elektonika benne:)
Sorry de nekem is igy alakult hogy most jutottam el arrra a pontra hogy belevágok a bontásba itt az elérhetőség https://www.facebook.com/Gabes...
ja,de már látom hogy van elérhetőség.. Keresni foglak! :)
Nem szoktam ezt mondani,DE! CSEZD MEG! :DD Épp most vettem NS1 felniket,mondjuk még keresek még első villát,féknyerget,stb.. Egy email címet,vagy FB címet adj,és ott leírnám mi kell,és adj rá egy árat! :)
Tehát teszem azt egy ilyen megfelelne? http://auto-motor.vatera.hu/mo...
VAlami robi cdi je ami nem fojtott..
(dioból pont van 40 re korlátozott:)
Világos.
Alaplapom van, trafót szerzek nem egy nagy összeg, de cdit mit tudok próbára betenni?
Ezeknek az utcai motorkerékpároknak a gyújtása (is) 5-7 ezer környékére van optimalizálva, mg akkor is ha 10 felett forognak.
Itt adják le a legnagyob energiát, alatta is kevesebbet, felette is kevesebbet.
Ebből fakadóan vélhetően a gyújtás csúcsteljesítményén rendetlenkedik, ezt meg sajna kb bármelyik eleme okozhatja a rendszernek.
Átütögető trafó, haldokló kondi, satöbbi, de iylesmit tud egy sima kontakthiba is akár.
A leg egyszerűábben cserélgettésel szűrhető ki az iylen (vagy mérőpadon) mert sima fezs vagy ellenállat méréssel minden jónak fog mutatkozni.
Igen, olvastam az említett részt, bár nekem az elektro része kínai. Szóval ha cdi valami helyettesítő csak van? Hatszálas a ketyere, felirat rajta AIX50111215
erről vagyok beszélgetve..
A kép bal oldalán a két cél ic, a függőleges vonal pedig a hibrid cucc.
MIntha, az ns1ben eredetielg egy vizsonylag komplex elektronika lenne a cdi.
Pár éve volt is erről itten szó, hogy gyártani kellene, mert szinte beszerezhetetlen az eredeti.
Asszem ott akadt meg a dolog, hogy van benne egy vidám kiöntött hibrid áramkör, aminek a visszefejtése több mint kevéssé szórakoztató volna.
Úgy emlékszem ez az elektronika analóg módon állít be egy több töréses előgyújtásgörbét, és ha középen rendetlenkedik (és tyénleg a gyulától) akkor lehet élni a gyanúperrel, hogy a cél ic vagy ahibrid döüglött.