Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt lehet tudni, hogy miért jobb a CBR 600 F4 patronjának a belseje, amikor azoknál is ez az egyik típushiba?
Ez a 2000-2001-re való "gumicsizma" nélküli. Úgy emlékszem egyszer a másik fórumban talán volt téma, hogy másik Honda tükörrel nem kiváltható. Ott az e-bay-es Kínából érkező nagyon olcsó utángyártottat sem javasolták a klubtársak.
Innen be lehet szerezni utángyártottat (25 font) és eredetit (65 font) is: https://www.davidsilverspares....
Szállítási költséget a klubosok is meg szokták osztani egymás közt ha egyszerre többen rendelnek.
Üdv!

VFR800-hoz van valakinek eladó oldaldoboz esetleg?
Illetve szívesen kölcsönöznék/bérelnék is ilyet augusztusban.

Köszi
Ilyen van rajta.
Sziasztok!
De tényleg csak pár szóban!
A vfr feszítőpatron háza kibelez és a cbr f4 belseje belebelez!
Röviden ennyi de azért nem ennyire egyszerű! Nagyon is komoly tudás kell hozzá!
De hála istennek volt szerencsém megismerni Istvánt, aki eme nem egyszerű átalakítást elvégezte!
Szerintem Vfr-ben nagyon ott van!
Neki köszönhető meggyógyult a kicsikém!
Ha a részletek érdekelnek vkit a számom publikus!
Sziasztok! Hétvégén vásárolt motoromon visszaraktam az eredeti csutkakormányt és eladó sorba került a vásárláskor rajta lévő LSL túrakormány minden tartozékával, akit érdekel írjon vagy hívjon.
Azt a kottonost ne akarjátok,halál.
Mindig lecsúszik a kotton bármit csinálsz vele.
Az fi-in és 2 fajta tükör volt, a 98-99-esen a kotonos, 00-01-en a karos koton nélkül. Én úgy tudom, hogy a kotonos az jó a CBR600-ra az F3-akra, de ez nem biztos.
Sziasztok! Van valakinek ötlete, hogy az üres visszajelző lámpa miért világít akkor is ha sebességben van a motor? Azt vettem észre, hogy néha csak pislákol, néha világít. Azt hittem kontaktos, de ennek ellent mondd, hogy magasabb fordulatszámon kialszik.
Sziasztok Melyik Hondának egyezik meg a tükre a vfr800fi-vel vagy azt csak arra a típusra gyártották?
Azért pár mondatban ide is leírhatnád. : -)
sziasztok. valakinek elfekvoben elso faktarcsaja esetleg 800Fi-re?? bontott jo allapotu es olcso elonyben
70/3699942
Szia!

Igen érdekel persze..
Szia!
Ugyanez a hiba nálam is!
Kedden javítják!
Cbr alkatrésszel küszöbölik ki a hibámat!
Ha érdekel a módja telefonon többet tudok róla "mesélni"!
Ó,igen emlékszem rád.. Nos barátommal orvosoljuk a hibát,csak a mikor kérdés,családos,most nyaral stb.De biztos sort kerítünk rá.
És remélem más nyűgöt nem lelünk. Köszönöm a válaszod!
Széles utat!
Istenharagja! Találkoztunk 2 éve Mezőberényben. A feszítő hibája okozza a zajt. Köbcös, Maxxy, van első és hátsó kerekem 2003-as, fekete, de a széle polírozva.
Oké koma, ha csak az a hibája,akkor csere lesz..
https://www.sportmotor.hu/vide... Ha valakit esetleg érdekelne :)
Hi,
Tavaly valakitől vettem 2,5k-ért gyári Honda olajszűrőt, de egyszerűen sehol nem találom. Kellene most is pár darab, valaki hasonló áron esetleg nem tud segíteni? Köszi!
Ne nézegesd, cserélj benne feszítőt! :)
Egy hirdetési csoportban találtam, ha küldesz az adatlapomon lévő e-mail-re egy üzenet elküldöm a srác linkjét.
Igen persze,ránézésre kéz rététellel nem lehet kideríteni..
Ezért kell belebújni
Így látatlanban az is lehet ;)
Sziasztok! Valaki nem tud véletlenül egy eladó hátsó felnit. 1999-es a vasam.