Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nincs messze tolem.
Koszonom,akkor megkeresem ot :)
Bp. IX. ker.Soroksári út, Yamaha World helyén Kozmax minden VFR anyja és apja. Nála jobb nincs.
Milyen színű, illetve ABS-es?

Egyik barátom pont VFR-t keres, ha téged nem érdekel jöhet róla info és esetleg telefonszám. Kösz. : -)
Tenyleg nincs egy ajanlhato szerelo sem vagy mindenki maganak szervizeli a gepet?
Szeva Zoli!
Te itt is forumlako vagy?
Nem csak az SV topikban?:)
En is ekorul gondolkodnek :)
Elvileg en veszem meg de meg nem az enyem.
Nekem kisse tulsagosan turas a motor.
Szoval meg az is lehet,h inkabb besegitek a kollegamnak es eladom (kb semmit nem ert a motorokhoz).
Ezt te veszed vagy eladod?
40-50-et is.....ha tudnék
1,5-1,6M
Írtam pü-t :)
Fizetnél érte 4-5 millát is?
Hát ha tényleg igaz amit írtál róla akkor minden pénzt megér
Mivel nagyon belejöttem a fórumozásba ezért még egy kérdés:
Szerintetek mi a piaci értéke a következő motornak:
- 2006 Honda VFR800
- Valós 17k km ( alig használták )
- Állapota ennek megfelelő ( érezni rajta,h minden feszes és patent, mintha vatta új lenne )
- Cserések rajta a gumik
Még egy kérdés:
Szeretnék sportdobokat a mocira de a speciális felső elhelyezés miatt nem tudom,h kell e valamire extrán figyelni (pl méret?)
Tudnátok ebben segíteni? Milyen dobokat érdemes rá felrakni?
Szia!

Nem fogytak el de nem néznek ki jól.
De abban igaza van egy másik motoros társamnak, hogy elég lenne a láncot cserélni. A kerekeket felesleges. Jó ötlet :)
http://hungaroring.hu/hu/hirek...

Jó móka és ingyen 20 perc az újra aszfaltozott ringen!
Helló!
Ez jól hangzik, egy próbát mindenképpen megér nekem, mégse maradjon így Power tapepel feltéve. :) Majd egyeztetünk egy időpontot és letekerek hozzád.
Köszi szépen előre is! :)
Hali! Hétvégén megnézem, de egy foglalatom tuti van! Mikor csúsztam elkopott a búra és kipróbáltam lehet e bontani és finoman, lehet, ha neked a foglalat törött akkor ki tudod cserélni :) Győr nincs is olyan messze :) Ha gondolod és elmotorozol hozzám egyik hétvégén megpróbálhatjuk. Ha nem sikerül akkor is elvileg van egy jó indexem is.
250 000 km bontás nélkül simán.
Rendben, mindenképp! :) A kmóra állása aggasztott kicsit, de a fórumot olvasva még 3-szor ennyit simán elmegy! :)
Ez az egy kepem van rola(uk).
Esetleg valakit erdekel Kappa taska (3 db).
Mikor vettem mondtak, hogy egy 750-es VFR-en volt es gondoltam talal az enyemre (800fi), de hat semmi koze hozza. Regi fajta modell, mind a harom felkor alaku es nagy meretuek (2 sisak is elfer bennuk).
Majd tudok roluk kepet is kuldeni ha valakit erdekel.
Oldal es hatso konzolostol.
Esetleg ha tudtok, elado konzolokat 800fi re akkor lehet megprobalom ossze kombinalni, de ahogy latom eleg nagy elteresek vannak a modellek kozt.
A fullgas oldalukon tobb kep van rola.

http://suzuki.fullgas.hu/haszn...
Mielőtt elmész megnézni, kérj egy képet a motor másik oldaláról is, ki tudja. :) Amúgy nem néz ki rossznak.