Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok kb ezért mit lehet kérni?
Sziasztok! Honda vfr 750 rc24-hez keresek plexit megvételre, esetleg valakinek van? Köszi
Még annyiba sem kerül, csak először nem ezt néztem.
Ebay-en vannak kb 3-4000Ft/pár persze nem típus specifikus, de ha nem stimmel, kis átalakítással megoldható, hogy megfelelően álljon. A TDM-re vásároltunk előre, ilyesmit: https://www.ebay.com/itm/Footr...
Sziasztok!
800 Fi (2001) motoron szeretném a hátsó lábtartót gumisra kicserélni, a páromnak eléggé zsibbasztja a lábát egy 300-400 km-es napi etap alatt. Cserélt már valaki hátul lábtartót? Az, hogy bevonom valamiféle gumival nem igazán szimpatikus, olyan kellene, mint az első lábtartóé. Esetleg már típusú motor hátsó gumis lábtartója nem passzol rá?

Köszi a segítséget! :)
eladó . 2001-es vfr 800-hoz. ár 17 eft. jó állapotú !! harminc 698--- három--4- kilenc 6 pestmegye.
Szia ! A leömlőért mennyit kérnél. Catalizarorral együtt.
Sziasztok.
Esetleg, ha valakit érdekel....
https://www.kepesmotor.hu/moto...
Köszi meglett
A hátsó kerék felől nézz rá a motorblokkra ott lesz....
üdv. vfr 800 fi 98-01 közötti alkatrészek eladók. harminc 698--- három--4- kilenc 6 pestmegye.
Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem. Rc46-oson pontosan hol található a motorszám?
De...Remélem ....össze is jön...
Szia.Van felnim.Ha érdekel 70-3179083.udv Pali
Csak nem túrakormányt kap az öreglány Sanyám?
Sziasztok.Eladó Honda VFR800 Fi kormány.......
Irányár :10 000ft
Mesterek, valakinek elfekvőben nincs RC36/II es 17X5.0 ös hátsó felnije?
És fele annyiban dolgozik mit a Tommot....és közben képviselve a minőséget!
Hi!
Üsd be a gogliba:Berger motor.Üllőn van a srác,korrekt,jó fej és ügyes.
Heló, egy kis segítség kéne. 1200- VFR-en lehet -e a lámpán állítani? Eléggé fentre hord.
Szia a piros már nem nálam van egy haverom vette meg én a kékkel hajtok.Itt a sportmotoron csináltattam a hirdetések közt találtam valakit.
Szevasz Uram!Az RC36/2-höz hol csináltattad az ülést, ugyanilyenem van, engem is érdekelne!Köszönöm!!
Szervusz Uram!Nekem van gyári VFR 750 RC36/2 hez plexim!!+36/70/7016929