Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Új VFR800 tulajként lenne pár kérdésem karb.tart. kapcs.-ban. 2007-es a motor, ABS-es. Teng.kapcs. olajat mikor érdemes cserélni és milyenre? Olajból Motul 5100 vagy 7100 a jobb ? Gumit is vennem kell rá, Roadsmart 3 lesz. 18E van a gépben.

Előre is köszi :)
Igen már utána néztem,a mintázata olyan amilyen kell csak azt még nem tudam meg hogy jó e ez a cbr hez .
800-é. 98-01-ig 17coll.
Kicsit pontositsunk cbr hez kellene a 16" helyett.Melyik vfr felni ez 750 -es ?
Tegnap volt nálam egy építő akinek meg a hátsó kellett volna ! Megkeresem a számát.
Mennyit adnál az elsőért tengellyel?
Helló az első érdekel ha külön is adod!
Üdv. mindenkinek!
Eladnám polírozott kerekeimet, már nincs rá szükségem.
Köszi.
Kössz megvan
http://motoralkatresz.eu/motorok/honda/900/CBR900RR_Fireblade_1992-1999/

Innen keresd ki a tiedet!
Nem találom a láncokat elfogyhatott?
Bodis volt fenn nekem, én visszaraktam a gyárit.Túrázni jobb a csendes, szerintem a gyárival lent nyomatékosabb, de a rendőr nem szólt a Bodisért sem, benne vold a db killer.
Skacok!!

Idén szereztem végre egy Vfr1200f-et. Érdekelne a véleményetek, hogy érdemes-e a jól kitalált gyári kipufogót ledobni és bármely más nyitott dobbal helyettesíteni? Lesz-e ennek érezhető változása (hang, motorteljesítmény akár pozitív vagy negatív irányba) vagy csak a rendőr fog basztatni a túrázás során.

Köszi a válaszokat!
Ha már csereérett a láncod, vagy hamarosan az lesz, érdemes még szezon előtt megvenni, mert olcsóbb biztosan nem lesz. Ezért egy kis kedvességet találtunk ki. Ha 2016.11.06-ig megrendeled nálunk új láncszetted (első lánckerék+hátsó lánckerék+lánc) két dolog közül választhatsz:
- írd be megrendeléskor a megjegyzés mezőbe, hogy AKCIÓ1, és rendelésedhez automatikusan adunk egy Repsol láncpsrayt
- írd be megrendeléskor a megjegyzés mezőbe, hogy AKCIÓ2, és 10%-ot elengedünk rendelésed teljes végösszegéből (rendelhetsz mellé bármi mást is). az akció a kiemelt akciós termékekre és gumikra nem vonatkozik.
A kedvezmény utólagos igénybevételére sajnos nincs mód!

Fasza...ezt az e-mailt meg most kaptam hajnalban.....+akció amiről lemaradtam..... még 10 % mínusz....
Király vagy!
Aki télen lánc cserét tervez, az most ne hagyja a motoralkatrész.eu általi lehetőséget mert 530-as VX-es 108 szemes egy 20-as, a két lánckerékkel együtt meg van 32-ből. (semmi közöm hozzájuk ezt csak úgy szóltam, mert mindenhol drágább)
Köszi!
7100-as pár fokkal jobb, de az sem rossz olaj.
Köszönöm! Ez jó hír, mert megrendelte már magának!
Tökéletes, nagyon sokan ezt használjuk!
Cimborám 2005-ös vfr-jébe ezt az olajat szeretné rakni, de nem tudja jó e bele? ...esetleg más lehetőség?
http://olajmarket.hu/motorolaj...
Szia! Érdeklődnék hogy 1996-os vfr-re jó-e? Ha jó akkor az ár is érdekelne! Előre is köszönöm.