Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyémben 48000 km van hibátlanul működik! olajfogyasztás nulla kompresszió a gyári értéken! ha igy folytatja a 100 000 lazán menni fog! tudok két eldó sp-1-est Szalai Csaba Nagykáta (70) 450-2714 Gál Tamás Budapest (20)9170-442!
Küldtem semest! :)
Szia pityusz!

Köszönöm, hogy foglalkoztál a válaszadással!
Ha a környékeden tudsz elado SP1-st megköszönném ha jeleznél!
A telefonszámom:30-251-17-43
Üdv.: Kisjegenye
Szia!

Szerintem nem vészes....
Van már SP1 100e km felett is blokk megbontás nélkül... (igaz nem m.o.-on) :)
Esetleg ha sehol nem találsz és tényleg sos-ba kell, kérdezd meg Cegléden Cölöpöt!
Igaz ő bőrruhákkal foglalkozik, de szerintem nem fogna ki rajta egy ilyen project. Sőtt itt
egyedit tudnál készítetni(szín;anyag;forma...)Telszám:20/337-2355
SP1 tulajoktól kérdezném, hogy a 35000 zömében hosszú túrákon beletekert km. mennyire számít soknak. Mekkora futásteljesítmény (nagyszervíz nélkül!) várható el, gondos, normál használat esetén?
Előre kösz a véleményeket!
Köszi szépen az infót!
Már meg is kérdeztem őket,de csak rendelésre és 3-4 héten belül tudnak hozni.
Szia!

Mo.-on a Corsaro foglalkozik Bagster termékek forgalmazásával, szerintem ők tudnak segíteni.
Sziasztok!

SOSbe kellene nekem egy kis segítség!!
VTR 1000 F re kellene nekem tankbőr.
Tudna valaki segíteni hogy hol keressek ilyet??
Helló, KawaCsaba!

Gondolom, a kérdést nekem írtad... E-mail-ben a Takacs.Peter@remyinc.hu címen elérsz...

Üdv!
KawaTaki
egy kérdés miért érdekes dr vfr rel való találkozás ? ha adnál egy elérhetőséget akor volna pár kérdésm , vele kapcsolatba
Üdvözlök minden V-2 függőt!
Van egy 1999-es VTR F-em, aminek igényes gazdát keresek.Ha valakit érdekel a motor a részletekről beszéljünk!
Üdv.: kisjegenye
HI!
Köszi, majd leírom ha lessznek, egyelőre nem tudok sokat, összesen 120 km-ert mentem vele, de eddig jó. Preciz műszernek tűnik. (előtte ktm supermotom volt, ahhoz képest sokkal finomabban jár).
by
Tyűűűűűű!

Tényleg szép!
Szerintem nem igényel nagyobb odafigyelést mint a "hagyományos" fényezés...
Gyönyörű!!! A matt festés ápolásához ugyan nem tudok hozzászólni, de majd leírhatnád a tapasztalataidat az 1000F-ről. Egyszer majd szeretnék én is egy ilyet.
Hello Fiúk és Lányok!
Boltoltam egy Firestormot magamnak, egy matt feketét.
Egy gyors kérdésem lenne már a legelején.
Mit kell tudni a matt festésről? Van-e valamilyen különös igénye?
Ápolni mivel kell?
Köszi a választ.
Szasztok V2-es fan-ok!

Ha mindenképp a sorossal akarod összemérni akkor a lóerőarány...1.4-es szorzó annyival kell számolni a V2-est!

A nyomaték miatt!!!

Én már lepihentettem a lovam jövőre találkozunk a közös TL-es bulin,remélem összejön!

Szurkoljatok!

a Tasla
Szia Pisti!
Nem voltam még a biztositónál.
Szeva!

Nem sok,semmi..:)
A héten elkölteztetem az SP-t a fűtött garázsba,kiwaxolom aztán hagy tentéljen...
Mi van a biztosítással lehet szüneteltetni?
Hogy ne csak off legyen a barátom SP-je eladó téli áron...

Látom a Gsr topic pörög...
Szia Pisti !
Mi újság felétek ??
Na megint befagyott a topic....
Helló!

A 40ekm-től még messze vagyok szerencsére...

Nem tudom, tudunk-e találkozni valamikor, pl. vasárnap voltunk a Mátrában... Ha esetleg elküldöd postán, az is jó lenne, de ha fel tudod tenni valami elérhető helyre, akkor letöltöm... Köszi!
Taki!

A szelepeket 40 ezrenként kell ellenőrizni. Állítani csak, ha szükséges.
Kész a horvátországi video. Valamikor ütköznünk kéne.
Sziasztok!

Tudja valaki fejből a szelepállítási intervallumot?
Láncban tudnál nekem segiteni Vtr-tesó????