Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Féktárcsa használata 4mm-ig,utána csere!(Min.4mm)
Sohasem kell hozzányúlni!
Értem :)
Szia,
Én az SV-ből indultam ki és ott 38-nál már offos volt! Ha már 160 fölött fékeztem egy komolyabbat, akkor "rázott" az eleje mint állat, meg "normál" műszakin se ment volna át...

Egy újabb hülye kérdés érkezik a fogaskerekes vezérlésről. Addig oké, hogy jobb, mint a láncos, de ez karbantartás szempontjából mit jelent? Ezzel van valakinek tapasztalata? Kb. hány km-nként kell ehhez hozzányúlni? (pl. fogaskerék csere?, stb.)
Ha unnátok a hülye kérdéseimet, akkor még lebeszélhettek a típusról!
Igen felmegy, nekem is az van hátul.
Annyiban másabb a 180-ashoz képest, hogy az ülés fentebb emelkedik picit.
30ezer km és féktárcsa csere? 75ezrenként szokták azt javasolni úgy tudom
Fúrni kell,sajnos!
Jól belekeveredtem! Én a Karasna-s szürke SP1-re gondoltam, te a Red Baron-os fehér SP2-re! Én egyébként írtam a RedB.-nek, mert ugye semmit nem adnak meg a motorról, két Gixxer miatt is, de le se sz@rtak...
Valaki tudja esetleg? VTr 1000 f re felmegy hátra 190-es gumi?
Sziasztok,
Még egy extra kérdés. Bukógombát hogy lehet fölaplikálni egy SP-re? Mindenképp lyukasztani kell az idomot, vagy megy anélkül is?
Zeusz én is nézegettem azt a motort, főleg, hogy itt van tőlem kb. 15 km-re. Egyébként lehet, hogy most hülyeséget fogok mondani, de lehet, hogy ez egy gyári szürke volt és hogy ne legyen olyan egyszínű, ezért kapta ezeket a matricákat... Nem rossz egyébként ez a design...

Én meg pont a natúr, szürkét kezdtem el nézegetni a használtautón (mondjuk elég messze van és tudom, hogy az előző tulaj még tavaly 750-ért hirdette...). Azt nem tudom, hogy van-e bármi különbség technikailag az európai és e között a "japán belpiacos" között... Ez leginkább a használt és új alkatrész elérhetőség miatt érdekelne, mert ha 30e km, akkor "lassan" féktárcsa csere!
A Red Baron-tól "nem veszünk" motort!
Sziasztok.
A Red Baron árul egy feher Sp-t. Tud rola valaki valamit? állapota milyen lehet ismeri e esetleg valaki itt a motort?
VTR1000SP1 BAL hűtőt keresek!
Pihiztünk kicsit kis családommal!
Aztán csavarogtunk minden fele mikor jött a honda
Amúgy gyári dob volt és egy szám volt elöl rajta!
Ez+az képet küldött ès az volt!
Na akkor hiányzott az enyém a legjobban
Haska Peti cimborám is aznap volt fehér SP-vel Egerben őt is láthattátok éppen ;-) ( karbon yoshi a kipu )
Hogy kerültetek Egerszalókra?
Dodo majd kiderül!renèlem sikerül
Eggyik barátom ott dolgozik
Kecskemét!
Hát az nem itt van!
A Parilla-tól már sok mindent vettem,ruhát,csizmát,most RK racing láncszettet.
Remélem jól "virít"majd az aranyszínű versenylánc.
Jó fejek,legalábbis velem.
Hali!
Én voltam,de elég nagy volt a forgalom,és mire észrevettelek már elhaladtunk egymás mellett te is takarásban voltál,csak egy sisakot láttam.
Utána már felesleges lett volna intenem.
Akcióban vettem Floridából 500dolcsiért...
Konténerben hozták kocsik közé csomagolva... de még így is 140 lett a vége... 190es dollárral... nem ma volt.
Nem akarlak elkeseríteni... erre készülj fel.És a haszna annak a cégnek miben lesz?
Mondjuk ezzel nincs sok tapsztalatom! Ezt is csak olvastam hogy ìgyvan.de ez akkor derül ki ha majd rendelem! De eddig akit kèrdeztrem nagyvonalakban ezt mondta!
Hát èn tudok egy cèget 107 a kèt dob közcsővel 13 a szállìtás me a vám ami tzudomásom szerint 25 korül van
Jogos a felvetès! De sztem max150
De akkor sem 250
a szállítást ki ne hagyd! a 140 kicsit kevésnek tűnik... eleve 600Dollár csak a dobok leömlőkkel...
+vám + áfa