Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fémlemezzel zárt, az csak por ellen jó, a nedvességet beengedi.
Rendben! Köszönöm!
Méreteket esetleg nem tudod?
mindenképp 2rs
mostanában ki szoktam venni a porvédőt, és teszek még bele egy kis zsírt, néha egy fél borsószemnyi van csak benne
Sziasztok! XR400 hátsó kerékagycsapágy és szimering méreteiben tudna valaki segíteni? Illetve az érdekelne még, hogy milyen csapágy legyen? Gumiporvédős két oldalról(2RS) vagy valami zárt fémházas lenne jobb?
Hehe. Fú de régen találkoztunk. Nem éppen fasza minden, de ez hosszú és nem ide tartozik, ez motoros fórum XD
Látom helyesen átnyergeltél a yamaháról Hondára
Milyen a gép?
nem kell foglalkozni vele nem fogja megoldani a segédhimba csere üzem melegen kicsit jobban ciripel nekem 600as oszt?:) belül minden oké legyen, segédhimbán minimális kopás van mindig tied sem vészes elhiheted semmi sem változik ha kicseréled..
visszaolvasva látom hogy kb 1 oldallal hátrébb másnak is ez volt a problémája hogy beverődött a himba és így szar beállítani a szelephézagot, valószínűleg akkor nekem is ez a probléma.
Hello. Most lett felújítva az xr 400-am és melegen van egy kis szelep hangja. A kérdésem az lenne hogy a képen sárgával bekarikázott alkatrészeken(1. kép) van egy kis benyomódás ( 2. 3. kép) Itt érintkezik azzal a csavarral amin a szelephézagot kell beállítani. Lehetséges hogy ez miatt? Vagy ez normális hogy így be van nyomódva egy idő után? Felújítás előtt is ilyen, vagy még talán rosszabb hangja volt. Köszi a válaszokat.
Biztos nem, mert én két n-nel írom :D.
Mi a helyzet veled?
Bittman úr, csak nem Önhöz van szerencsénk?
Légyszíves írd meg mennyit kérsz érte. imre.bt@gmail.com
átalakító 22-28 ra
22mm-es a kormánymagasító?
valakinek valami?
Sziasztok!
Keresek XR600R-re hátsó lábtartót!
Bocsi 1991-es 600ccmes szürke blokkos.
Hali!
1999-es 86000kmt futott hibátlan motorhangú transalpom kigyorsításokkor, és 110kmh felett erősen vibrál, főleg az utasnak zsibbad tőle a lába. Tapasztalat? Ez ijen? Vagy csapágyas a kiegyenlítőtengely? Vagy valami más? Köszi!
Sziasztok!
Reklám helye. Bocs.
ÚJ enduro/supermoto sisak eladó.
http://www.kepesmotor.hu/kross...
Vezérlés T .jelnél.
Nekem van váz,ha esetleg a a lacika r1 fan-nak már nincs meg.
Nekem az úszoszint kB 16-18mm en van ott jól működik, az alapjárati csavar ha állítható akkor adj neki több anyagot! Végy egy iridiumos gyértyát. Azt nem hamisítják.. (Talán)
Üdv! Meg van még a dominátor váz?
Nem motoralkatrész kellene hanem egy tűrhetően gyári állapotú xl 600r, így felváltva tudnék használni 1 rendszámot 2 azonos mocin.
Próbálj meg szerezni egy cdi-t mert itt szerintem nem jó időbe adja a szikrát.Állítgathatod akárhova az úszószintet nem az a baja.Amúgy a vezérlés tuti jó helyen van?
Akkor cdi, vagy rossz helyen van a gyújtás!! F nél van a vezérlés?? Vagy T nél? Nem mindegy!!