Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ijen
Szervusztok!
Enyém volna a lent említett Xr.
Teljesen rendben van a motor, abszolút költségmentes, ráülsz és mész kategória.
Sok pénz lett rá költve de azt a leírásban láthatod is.
Csak ajánlani tudom
ez a piactól függ meg hogy mennyire van-lesz lezúzva
a piacot meg nem tudod kiszámítani mert ha épp gondol egyet 15 tulaj hogy eladja akkor olcsóbb lesz, de ha lesz összesem 2 fent akkor jobb árra számíthatsz
ilyen 15+éves motoroknál már nemigen számít hogy milyen idős
És nem sok érte a 430 szted, ha véletlen elakaron adni 1 èv múlva , mennyit bukhatok rajta?
hali
van egy fmx supermoto szettem
120 e ft
Eladó alapjárat állító csavart keresek xl 600r 1983 hoz.
Eladó xl600r gyari kipuffanto
Mikuni T40 karburátor eladó
50 e ft
drz400@citromail.hu
Kösz
Nem írt színt, így nem fog menni? :) :) :) Aprilia AF1 125. Menő lennél egy egykaros XR-el :) :) :)
Norbi nekem valóban jó a képzelőerőm de nem mondod komolyan hogy így árulsz valamit, hogy még képet sem tudsz mellékelni és mi a picsa az af1?
Alu csillag kerék tárcsafék elől hátul .egyoldali lengővillával 17" os .szerintem af1 .
Jó kis gép egybe van nagyon, nyugodtan megveheted, (ismerem a tulaját)
Eladó xl600r gyári kipu
Szia Misi!
Sztem megérné rámenni erre a motorra.látszik hogy van gazdája.
Amiket mostanában árulnak ahhoz képest egy szép masina...
Valószínűsítem hogy egy költségmentes motor lehet ami nem mindegy azért...
Kép?ár?
Üdv érdekel valakit 17" supemoto szett?
Sziasztok. Szemezgetek egy XR 600-al. Ezt néztem ki http://www.kepesmotor.hu/honda....
Véleményetek a motoról, esetleg valaki ismeri?
Dobj már pár képet pm-ben!
Hát érdekes egy masina. Terepen egy vadállat. Minden grammot megfogtak rajta, de azért masszív. Sokat szívok a kiegészítőkkel, mert használom hosszab utakra is aszfalton. De a legnagyobb baj, hogy mindenhol le akarnak húzni alkatrészes, szervizes mindenki :D
Sziasztok ! Ilyen gyújtás vezérlő bakelit megszakító rugócskát keresek ! Ha valakinek lenne egy nagyon szívesen megvásárolnám ! :D
Köszönöm Uraim!
Első 2db 6003
Hátsó 1db 6203 / 1db 6303
állítólag a 90-60-90 lenne az ideális
nem tudom a többit, egy ideje nincs honda a háznál, de ha kiveszed a kereket egyből látod
szimeringből érdemes többet venni és sűrűbben cserélni, ha sok a sáros-gazos rész