Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.
Sziasztok! Egy kérdésem lenne, hogy motornál a hátsó és első gumi mintázata meg kell egyezzen?
Köszi!
Ott leszek!
Szevasztok!

Május 21.-én lesz a Honda Klubok Találkozója, amire meghívunk titeket is!
Start Fehérvárról, laza aszfaltos gurulás a Bakonyban, du. kaja, este buli a kempingben. (messzebbről jövők itt alhatnak)
Részletek priv.ben.

Minden Hondást szívesen látunk!
Ha valamit nem tudsz megoldani kábelkötegelővel akkor nem használsz eleget
holnap lemérem :)

Egyébként ha nem lesz senkinek ilyen azért megoldom csak mégis jobb a gyári ezért érdeklődök hátha valakinek van-e...
Írtam!
Írj már méretet,mert van pár ilyen bevágott alátétem de fingom nincs mibe való.
Most ,hogy így belegondolok én egy flex segítségével "gyártanék" egyet.
Tudom kicsit peremes......de hát találékony a Magyar
Bocs ha nem egyértelmű a képről. Első teleszkóp rugójának a tetején található alátétről van szó.
ez autódekó szelep?
Hello!
Óriási szerencséd van pont most akartam meghirdetni. Szét van fűzve a történet. A felni gyönyörű, szinte makulátlan. A kerékagy is rendben kivülről de a csapágyakra rá kell néznem. Most nem vagyok az alkatrészek közelében. De ha jól emlékszem a küllőszett is megvan és használható de csak 31 darab. imre.bt@gmail.com
Üdv mindenkinek!
Ha valakinek van egy kallódó ,komplett,Domi elsőkereke ne tartsa magába
Nincs valakinek ilyen alátét eladó?
Sziasztok!

Szerelőnél van a motor, (XL 600 LM PD04) és (ha a motoron ülsz akkor) bal első kipufogó szelephimba kell. Esetleg van valakinek eladó?
a gyárit ne tedd be utána nem fog menni a motor rendesen csak olyan 125 4t szerűen
én úgy oldottam meg hogy egy csövet bedugtam majdnem a lángfogó végéig így egész halk lett és alig fojtott rajta
a cső egy kicsit volt vékonyabb mint a kipufogó lyuk
már megoldottam szerencsére, A képen a nyíllal jelölt kis csap kotyogott és volt egy kis játékba.


MÁSIK KÉRDÉS: Valakinek nincs eladó gyári kipufogó végébe való DB-killer vagy fojtás vagy bármi is a neve???!
Amíg meg volt, nekem is ugyan ez a jelenség volt tapasztalható. Nem sikerült rájönnöm a hiba okára.
Sziasztok. Ki milyen olajat hasznal xr 250 es hez? 89es evjarat. Mennyi olaj kell bele?
Eladó WP központi teló 410mm csaptávolság !
XR be Domiba tuti passzol !
Úgy tűnik a karburátorba lehet valami mert ha megkocogtatom kalapáccsal a karburátort akkor változik az alapjárat. A tolattyú hallhatóan csattan amikor visszaengedem a gázt és a rugója is feszíti valamennyire ezért nem hinném hogy az lenne kopott és mozogna benne, bár előfordulhat. Ezen kívül mi lehet még?
Szia 6ezer forint
Szia! Mennyit kérsz a pufogóért?
valakinek szokott olyat csinálni a motor hogy nem mindig áll vissza ugyanarra az alapjáratra? Van amikor magasabb marad kicsit az alapjárat és olyankor kell neki adni egy kicsi de hirtelen gázhúzást és akkor visszaáll. Gyorsító membrán új, fals szívást nem találtam, Szorulást se érzek a bowdeneknél. Valakinek valami ötlet? (XR400)
Ha túlságosan be van tekerve az alapjárat csavar akkor szokott visszarúgni, és általában akkor indul be csak rövid időre.
Ja továbra sem indul a motorom csak egy egy másod percre( másik cdi vel sem )minden épitő jellegű ötletet szivesen veszek