Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt a párja az első villában:D
ez olyan mintha maszteron féle féktárcsa lenne
lehetséges hogy ez egy nx 650 dominátor hátsó kerék?
nekem az lc4 valami ilyesmi
Nem tudja valaki ez milyen motor hátsó kereke lehet?
Szevasztok! XL600R PD03E 5..Nincs valakinek eladó generátor, állórész tekercse? Gyujtás oldalon megnőtt az ellenállása. Esetleg ha tud valaki profi anyagokkal dolgozó tekercselőt aki bevállalná a javítását az is érdekel. Műszaki tartalom megvan hozzá.
Amit tudom élőkeresem a garázsból és lefotozom van hátsó féknyereg is hozzá!
uhh dejó, mennyiért válnál meg tőle? (akár privát üzenetbe is leírhatod)
van csak be kell csapágyazni és távtartók nincsenek tengely még megvan valahol
Van valakinek eladó XR tárcsás hátsó kerék?
kilóméteróra spirál meghajtó csiga van az első kerékhez?
Sziasztok!
Eladó lenne rozsda mentes dobom, komplett hátsó futómű, légszűrőház, kormány, első-hátsó D.I.D felni kábel köteg, műszerfal, fék alktrészek. stb stb
Az oldalidomnál a csavarnál vágd körbe a fóliát mert feljön
Én megmelegítettem benyomtam aztán a szélén szikével körbevágtam
Elkészült a fólia a Dakar tankhoz.
ezres varaderohoz 2 pár ferodo márkájú első fékbetét eladó.vadonat újak.ordogom@gmail.com címen érdeklődhet az akit érdekel
én is azt olvastam hogy az csökkenni szokott, azonban nálam nő, ez 100%
Szerintem melegen kellene csökkennie a hézagnak... A fizika törvényei szerint...
Jó lesz a melegíthető autós bevonó fólia..a tankon nem kell buherálni eredeti. Ott csak kisebb leverődések vannak amit javítani kellene.
de ha valami mintát akarsz azt is megcsinálják
ismerősnek az xr-re 12 pénz volt a tank + oldalidom matrica
szóval kb 3ezer/db
Köszi a gyors választ :-)
inkább matrica
papírboltban tudsz venni öntapadós fóliákat ezer féle színbe kivágod aztán fillrekből megvan
aztán ha valami ág-bog összekarmolja lesz másik
a festés sokkal sérülékenyebb és nehezebben(drágábban) javítható
Sziasztok! Sikerült egy jó kis Dakar tankra kicserélnem a 12 literest. Jobb lett a stabilitása is kanyarban ha tele van ..na meg 450 km kijön egy tankolással. Már csak a sárga matricát akarom fehérre cserélni. Szerintetek fólia vagy festés a tartósabb?
Üdv: Zoli
A motorom melegen még mindig elég hangosan elkezd magas, éles hangon ciripelni, írták már páran hogy ezek többségében ilyenek de nekem elég hangos sajnos és nagyon zavar a hang meg a tudat is hogy nem teljesen patent a szekér.

A blokk hengerfej alatti része már fel lett újítva (új dugó, hajtókar, főtengelycsapágy, vezérműlánc) ésatöbbi tehát már csak a hengerfejet kéne patentra megcsinálni. Szerintetek mivel kezdjem? Himbák lehetnek megkopva vagy mi okozhatja még ezt a hangot? Ha a himbákat megrángatom a szelephézagállító ablakon keresztül akkor szép csendesen kotyog, viszont üzem meleg motornál megrángatom akkor sokkal hangosabban kotyog, ez jelentheti azt hogy meg van kopva? És a szelephézag is meleg motornál jelentősen megnő (hidegen 0,13mm-es hézag melegen felmegy 0,20-ra) Bárkinek valami ötlet?
na baszki most meg megtaláltam

Ha valakit érdekelne:
http://mxmania.unas.hu/spd/Hon...
üdv, nem tudja valaki xr 400-hoz lehet kapni valami fék felújító készletet?