Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy kis technikai segítségre lenne szükségem!
Mi a bánat ezen a karbin a bekarikázott dolog?
Használd egészséggel:)
A zsömi marad :)
ja és köszönöm a tankot :)
igaz nem XL/XR a motor, de a tank az :) kell csinálnom 3 konzolt és mehet a menet .)
a csúnya bmw autó meg ráadás
persze csak üzembetartóival
Sisak és szemüveg egyűtt 10 mindkettő használhato állapotban sisak m méret
a telefonszámom 204936767 csörgess ha jönnél 10.kerület
rendben :) köszönöm a képet :) viszont meg is venném. Ha jól láttam Bp lakos vagy így valamelyik nap el is mennék érte (akár ma is)
az irány ár 15 két benzincsapos ACERBIS tank összekötö csövet is adom hozzá
csinálok képet de lassan Klaudia Schifferröl nem készült ennyi kép kezdem kicsit unni na nem miattad csak a sportból képre hokizó sok majom idegesít már...faszom más dolgom is van mindjárt keresek néhányat
gratula ügyes vagy:)
Na 17 km-t kibirt talán most már jó lesz. Kösz srácok a segítséget
Király :) dr-z400@hotmail.com címre tudsz pár képet küldeni? Esetleg egy árat. Köszönöm!
hát nekem a drótkefézés miatt apró kis karcok voltak a forrasztásokon ezmiatt lehetetlen volt észrevenni a repedést
Van aki mikroszkóp alatt nézi mert csak úgy látja a hibákat
beszarok. a CDI-n az összes forrasztáson átmentem hátha van egy kis hajszál repedés amit nem látok és nem tudom hogy ezért-e de most jelenleg 10-15 percen keresztül járattam-húzogattam és nem állt le amire előtte nem volt példa. Szomszédok most biztos szeretnek de ez ilyen :D Délután egy próbakör, talán nem kell megint hazatolnom :D (messzire azért nem megyek)
Sziasztok!
1984-es Honda xl 400 Szervizkönyve van valakinek vagy tudja honnan lehetne beszerezni egyet ? Előre is köszönöm a segítségeteket !!
SZÉP NAPOT!!
Ha esetleg érdekel 15 000 Ft, jól beállítva hibátlan működéssel. Van hozzá szívócsonkom is.
Köszönöm, kipróbálom:-)
Ini, Hálás köszönet! Ez alapján szerintem menni fog
Ini, Hálás köszönet a részletes leírásért, szerintem ezalapján menni fog
Szia Imi megvan még a nagytank ha érdekel !20 4936767 ezen elérsz:)
mindenhol volt ellenállás. Nem tudom mekkorának kellene lennie de volt mindenhol