Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én ex xr4-em 440es lett az új gazdinál
Túl sok változás nem történt
"A megnőtt űrtartalom miatt szükséges más alkatrészt cserélni?"

Mindenképp,pl. a moci szót motorra!!!!
Amúgy nem és igen!
Sziasztok ! Olyan kérdésem lenne , hogy itt van-e olyan aki XR 600-ból épített már rally motort ?
Sziasztok.Van tapasztalatotok Honda xr 400 89mm-es nagy furatú hengerrel? Ezzel 440cc a moci. A megnőtt űrtartalom miatt szükséges más alkatrészt cserélni? Érdemes foglalkozni egyáltalán a 440-re alakítással?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
XL600R-hez (amerikai kivitelhez) keresek a képen látható hátsó sárvédőt kompletten lámpával, rendszámtábla tartóval.
(Már csak ez hiányzik a motorról!)
Köszönöm előre is!
Rendben, köszi az ajánlást.
A motor nem az enyém, csak feltettem, hátha érdekel. Én felhívnám a te helyedben vagy elmennék megnézni, mert így csak találgat az ember. Kevés kilóméteres, jól felszerelt és karbantartott motornak tűnik.
Persze, ezt értem, hogy előző gazdától függ a motor. Tudom, hogy a KTM nagyon jó motor, de a Hondához jobban húz a szívem.

Stillnes, lenne is egy gyors kérdésem. Azt olvastam egy cikkben, hogy amikor beszerelték a gyári tuning cuccokat, akkor oldalt a kipufogó visszavezetést ledugózták. Viszont a tiéden nincs ledugózva. Ezek szerint annak a cikknek nem sok létjogosultsága van?
Ajánlom figyelmedbe.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_fmx_650-11885043
esetleg lc4? ha sok a zsetonod akor 690 ha kevesebb 640
kicsit hangosabb blokk, 10+ ló és remek futómű ami azért egyik általad keresett típusról se mondható el
a nem levegős xt-xl blokkok után már elveszett az egyszerűség előnye szóval szinte tökmindegy mit veszel, úgy is az előző gazdáktól függ hogy a motor jó-e vagy nem
Sziasztok! Motor vásárlás előtt állok. Két kiszemelt van. FMX 650 és XT660X. Nagyon sok pro kontra van. A Yamahához azért húz a szívem mert injektoros, vízhűtéses, szebb műszerfallal, viszont van egy két hiba ami mindenkinél előjött. A Hondához azért, mert Honda és örök a blokkja. Valakinek van esetleg itt olyan FMX amiben benne van a gyári "tuning" szett?
Előre is köszi!

Ui.: Még mindig megvan az eladó XL600LM.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_xl_600_lm_pd04-11878310
Sziasztok! Segítséget kérnék ki milyen olajat és fagyállót ajánlana Honda Xl 125 varaderoba?
Eladó Dominátor motor alkatrészek..PL: henger ,hengerfej,szelepdekni, főtengely,vezérmű tengely..komplett kuplung...stb....
Szia ! Nekem van Nx 650 hengerfej...ugyan az mint az xr ha érdekel írj...
Jó rá a honda nx 600is .
Sziasztok. Xl 350r RFVC hengerfejet keresek mindenestöl. Esetleg, ha tudnátok, hogy mivel kompatibilis a himba stb, megköszönném, ha leirnátok. Köszönöm
Sziasztok, Honda xr 600 henger fej érdekelne engem. Ha valaki tud meg ko9, írj üzenetet vagy egy számot és fel hívlak. További szép napot
Üdv, sürgősen Honda xr 600 jó henger fejet vennék. 0630 3081847 ha valaki tudna segíteni meg köszönèm mert már kezdek kétségbe esni.
Supermoto szett 220 ezerért Mibűűű van az tesó aranybúúúú?
Hogy a,faszba ne verné
Sok éve amikor nekem volt akkor ment vele egy 525 tulaj és azt mondta meglepően jól megy
Persze azért nem kell elájulni az erejétől de tényleg nagyon nyomatékos kis dög ahhoz képest hogy csak harmincpár ló
veri az 525-öt?
https://www.kepesmotor.hu/hond...
20 ezer alatt fúrás és egyből akkorát hogy 440 lett
Katasztrófa milyen emberek vannak
Írtam pü-t!
Eladó dominátor cuccok.Váz,hátsólengőkar fékkel együtt,fehér benzintank,szakadás mentes zöld ülés,légszűrő doboz.Aki egyben elviszi 10.000 ft az ára.Nem postázom.
Xr 600 dominator 650 szelephimbák eladó! Csak egyben 20e.
Posta ok.