Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!!!

Honda XL 500 hoz keresnék hengerfejet és vezérműtengelyt, vagy blokkot :) de olyan blokk is érdekel ami belemegy! :D
Ilyen fajta hengerfej érdekelne vagy komplett blokk :) nem baj ha nem 500 asé :)
Sziasztok.A segítségetekre lenne szükségem egy Honda xl 600 r típúsú motorral kapcsolatban.A probléma a kuplungnál jelentkezik.Télen is motorozok és hidegben nem akart kiemelni a kuplungom.Most,hogy melegebb van kisebb a probléma viszont üzem melegen váltáskor kell 1-2 másodperc amire kiemel.Tavaly augusztusban volt olajcsere castrol 10w40-et kapott.Kérem aki tud tanácsot adni annak megköszönném!
Tegyél rá egy spricces karbit attól alul-felül nyomatékosabb lesz és a gát repedés is elkerülhető.
Sziasztok!

Megleptem a Dominatorom egy Arrow dobbal. Tud esetleg valaki tuti fúvókázási tippet a nyitott dobhoz? K&N légszűrővel megy a gép, úgyhogy a szívó oldalon is nyitottabb. Szeretném elkerülni a hengerfej repedést + vissza kéne hozni alulra is egy kis nyomatékot..... (így kinyitva pörgősebb, de a nyomatékból alul veszített) A hangja brutális dB killer nélkül: lsd. videók - amennyire visszaadja.
ééés meglett a probléma :D a DC feszültségszabályzónál a kondi egyik kábele szakadt le, már újra a régi minden
először is kell venni 3 tálca sört meg pár liter rövidet a stressz ellen
utána el kell kezdeni méregetni a generátortól az izzóig szép sorban mindent......szóval cumi cumi cumi
egy hasonló eszköz nagy segítség a csatlakozók tisztításához: https://www.conrad.hu/hu/ueveg...
Előjött egy olyan problémám az XR-nél hogy a helyzetjelzőm épphogy csak pislákol, elöl is illetve hátul is. Ha bekapcsolom a távolsági fényszórót akkor a helyzetjelző is valamivel erősebb lesz illetve ha behúzom valamelyik féket és elkezd égni hátul a féklámpa akkor is erősebb lesz a helyzetjelző világítása. Ha megemelem a fordulatszámot akkor még gyengébben világít, alapjáraton valamivel jobb. Szerintetek hol lenne érdemes elkezdeni megvizsgálni?
Itt foglalkoztak a dologgal. http://www.xl600.de/cms/faq/15... Vannak esetek mikor lelevegősödik az egyik szivattyú és akkor akár 1-2 percig nem nyomja fel az olajat. Ez lehet a korai hengerfej meghalások egyik oka. De alaposan át kell nézni az egészet, elég bonyolult összefüggés van A és B pumpa és egészében a rendszernek.
Nem a főtengely végéből jön az olaj hanem az olajszűrő házba nyomja be a pumpa és onnan megy egy járaton a hengerfej felé és egy másik járaton a főtengelyhez.Ennek a dolognak lehet pár oka amit nem lehet orvosolni látatlanul.Mutasd meg egy hozzáértőnek.
Sziasztok! Valamiért még mindig nem kap olajzást a hengerfej a 600-as XR-ben, pedig az olajpumpát felújíttattam és a tömítések is cserélve lettek. Ha minden igaz a főtengely végből kellene jönnie az olajnak és onnan nyomná fel a külső kis csövön a hengerfejbe, viszont nekem semmi. Valakinek van valami ötlete, hogy hogyan lehetne orvosolni a problémát? Előre is köszönöm!
Üdv!
Esetleg nincs valakinek elfekvőben egy 18 as aluminium ráf?Legalább 2,15 széles legyen de ha szélesebb az se gond.
Szia!
Írtam privátban!
Csak a Super competition kivitelben nem, mert ott nem fordított teleszkópok voltak.
Husaberg fe 600,de ugyanez a futómű van az lc4 620 asokba is WP40 es
minek az első futóműje az benne?
bontó ..... főbb alkatrészek vihetöek
Akkor jó lesz a Vee rubber is meg a Wanda gumiköpeny
néztem pár gumit de hihetetlen drágák pl egy sahara 3 szettet nem takar be 60 ezer forint ......
Mit ràgodsz ezen ha nem füstöl es nem eszi még csak nem is szórja 1000-2000 km es cseréled ..baszki remegtek itt 2 mm olajszinten használd egészségesen és rendesesen fogsz aludni nívót meg hagyd a picsàba
az elmúlt 6 év erdélyi túra tapasztalataim azt mutatják hogy az átlag "endúró" gumi kb szart se ér az erdőben
ezért írtam a túra gumit
ezt egy időben nagyon dícsérték a ténérések: http://www.mofaker.hu/termek/1...
nem kopik annyira mint a sima k60
ellenben kurva drága......
Én crossgumit(sűrű bütyköset) vagy nagyon cross beütéses enduro gumit használok utcán is :D Pedig sokat megyek utcán, gyorsabban elkopik ez tény de nincs szívem túra gumit tenni rá az sehova se jó, ez legalább terepen penge Meg a túra gumi olyan hitványul néz ki szerintem Most jelenleg Mitas C02 használok, brutális a gumi, terepen olyat fog hogy hihetetlen és hatalmas bütykök vannak rajta (1,5 - 2cm-es tuti volt újjonan középen)
Nem való egy endurora túra gumi.Meg azért néha bemegyünk erdős helyekre is.
Aszfaltra nem lenne jobb valami túra gumi?
Terepen közel annyit tud mint az endúró gumi(kb semmit), de aszfalton sokkal jobb
Nyáron kipróbálom a tkc80 as szettet mit tud a homokban, nagy elvárás nincs azt gondolom tudja majd teljesíteni
Üdv!
Keresek 18 as enduro gumit használt,de még használható állapotba.
Egy kis barkácsolás a Honda Xl600r kuplung bovden tartó betegség orvoslására. Először a letört fület kell kb 5mm magasságban levágni, hogy a kontraanya elférjen. Aztán a lemez elkészítése egy 20 x 40 es zártszelvény segítségével. Két kis hegesztés, festés és már a helyén is van. Működése megegyezik az eredetivel. A kuplung bovden behúzáskor középen történő futására ügyelni kell az összeállításnál.