Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikori évjárat?Dobnál fel róla képet?
Sziasztok! Véleményeket szeretnék kérni Honda XR 500 motorról. Mennyire megbízható, típushibák stb
Szia! 98 as XR400 ba passzolna ez hátra? Mert igy kép alapján úgy látom jó lenne. Mennyiért adod?
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok minden motoros társamnak!
Sziasztok egy himbát keresek hondA XR 600 hoz 1988-as elvileg meg egyezik az xl 600sal DP-es motorkod
Sziasztok!
Jó állapotú XL hengerfejet KERESEK!
SZIASZTOK-XL-XR-NX-CR-TRX-CR-CRM gyári NISSIN fékbetétek-made in japan a bolti ár allatt eladó 70 202 70 75 teljesen új
Helló! Ha még megvan 06203733545 András
Pink motors-nál érdeklődj vagy az oem parts-nál is van.
Sziasztok lehet venni gyűrű szetted honda xr 600-hoz?
Sziasztok!
Nincs valakinek egy XL-NX szivató karja elfekvőben?
Köszi!
felén van egy ember aki mikroszkóp alatt megforrasztgat minden cuccot, kocsi-motor ecu mindent
csak kell rá várni hónapokat annyi munkája van, plusz kicsit lusta is
sosem volt még rá panasz, csak a várakozás miatt
Típushiba. A CDI-ben tört el a panel, vagy a forrasztás. Meg lehet mókolni, ideig-óráig jó de egyiket sem láttam fél évnél többet menni, akárhogy drótozták oda. Írj PÜ-t, holnap lehet tudok segíteni ebben, a CDI számát is küld el PÜ-ben.
Sziasztok van egy 1988 honda 500 dominátorom és össze vissza adja a szikrát mi lehet a baj?a cdi nél megmozgatom a vezetéket akkor csinálja már redeltem rá új csatlakozót de lehet a dobozba lesz a baj esetleg valakinek volt hasonló problémája?
Nem eladó.Ez elég ritka motor főleg papírosan.Szeretem ezt a motort és meg vagyok vele elégedve.Az ajánlott összegért semmiképp se adnám el,de azért köszi az érdeklődést.
Ha az 1-est elhagyod a 5-ös előtt akkor vevő vagyok rá. Anno is ennyi volt az ára és azóta eltelt bő két év, ennyiért viszem is!
Ő lenne. Wössner dugó szettet kapott. Meg még: vapor óra, Acerbis 21 literes tank, mikuni karbi, magura kormány, fmf kipukkancs, sm szett ....... meg egy két esztétikai apróságot.
Áttételben meg 15-40 és 15-42 őn filózok.
Eredetileg átépíteni akartam, de úgy néz ki meggyőztetek, marad úgy ahogy van, hiszen tényleg teljesen gyári, és jó állapotban is van!
Még a 20l-es gyári XL tank is megvan hozzá, hosszabb túrákhoz azt használom.És ezek szerint tényleg ritka.
Azért köszönöm a hozzászólásokat, tanácsokat!
Hát nem könnyítitek meg dolgomat!
szerintem se bántsd :)
nem volt rossz :) amúgy olyan legényes kurós kéró mindig hányingerem volt a festék meg benzin szagtól de 2-3 nap alatt bele edződtem:D már elköltöztem szerencsére...
Ne bántsd!!!
Hááát....meggondolandó.És törött kézzel meg nehéz szerelni, így lehet a végén így marad.☺
Aki ezt átalakítja annak el kell törni a kezét!Egy ilyen gyárias gépet nem szabad bántani!
Sok mindentől függ
A dugótól hogy fúrták meg hogy használod olaj cserék stbstb
30-50 ezer között el fog menni