Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet a gyenge hónolás is baj, ha mind a két oldalt kenődött a szoknya. Ha szar az anyag, és túl tükrös.. elég rossz az olajzás....
Bencsik Pál Mesterszállás.

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Nekem is wössner van benne, és az fc470-esét raktam az 550-be. 1mm-errel hosszabb a szoknya. 6 vagy 7 lett az illesztés, most nem tudom pontosan, mert nincs előttem a doboza, de 1-el nagyobb, mint amit ír. Az elkenődés szerelési hiba miatt is lehet. Centírozás, csapágy megütés berakáskor, alsó görgő.
hogy lehet elérni valamelyiket?
Én Palcsee-tól vettem. Mesterszállás.
De Helvécián is jól dolgozik az ürge, csak kín kivárni.
Ez milyen motor? hátha tudok segíteni
Hát én 0.6 ra hagytam az illesztést az okosok azt mondták igy kell. Nagyon faszán össze raktam, uj dugóval aztán szét kente a dugó oldalát de elég érdekesen. Szerintem szarul lett a hüvely meg gyártva bassza meg aki csinálta valami miskolci vagy debreceni cég vagy nem tom. hosszába elöl 2 meg hátul 2 csíkon meg kente a dugó oldalát. Amugy újj wössner volt de mindegy. Olyan mint ha nem jol feküdne a dugó a hüvelybe bele. Pedig Így kell bele rakni mindent hát láttam már 1-2 dolgot. Kicsit el ment a kedvem töle de azé meg csinálom szerintem. Nem tudom ki tudna olyan hüvelyt gyártani ami tényleg jo is. mennyire kellene hagyni az illesztést?
Hol csináltatjátok a husa hüvelyt? Mert a gyári az fos, kb egy szezon alatt úgy eldeformálódik, hogy két egyforma méret nincs benne, a vashüvelyt meg szar öntvényből csinálják, amit meg lefarag a dugó gyűrűje, hála a bőséges olajzásnak... kéne valami spéci acélpersely, de nem tudom hol lehetne hozzá jutni.. FS650-ről van szó. köszi!
Sziasztok! FCR 39, Vagy 41-es karbit keresek! Köszi!
Gyári nicasilos 104e Ft. Vashüvely hónolva megáll 25e-ből+ 1 századdal nagyobb illesztéssel csináltatod wössner emeltkompressziós dugóval sokat ki kell bírnia.
Felhívód a ktm kecsót és megmondják. De 100-120 körül kalkulálj.
Segítsen már nekem valaki. Nagy vonalakban mennyi pénzbe kerülne egy gyári vagy egy után gyártott hüvely? Meg akarom rendesre csinálni mert ez a vas hüvely amire máskor meg llett csinálva az semmi. Meg hol lehetne ezt kapni KTM Kecskemétnél lehet e? kösz
Á nem akarok venni ez mellé most másik endurot, igy meg nincs értelme felhivni de köszi azért. Csak iszok mostanaban esténként bort, a múltkor kicsit túlcsordult és a fejembe szállt ilyenkor szoktam képzelődni. Anno egy 2005- ös sbk magazinban volt egy fasza összehasonlitó elég jól leirtak a gépekről mindent.
A berg nyerte amúgy.
Jó motor az mind 2, tudnák írni 2 oldalt is róluk de lusta vagyok hozzá ha komolyan érdekel hívj fel és mesélek.
Aha értem. Neked volt wr450 igaz? Röviden összefoglalva hogyan jellemeznéd a wr450 vs fe450 dolgot?
Lehet jobban járnál vele mint a huskyval
Az a helyzet amit ott hirdetnek és jó és az ára is jó van 1 napod , hogy megvedd de sokszor még előbb elviszik.
Értem. Hát az úgy nem egyszerű.
Az efféle HusaberG et kell megvenni! Nagyon szép és az ára is korrekt!
2008-as ilyen állapotú ktm-et lehetetlen ilyen áron venni,pedig ez a berg is tudja azt amit a kisöccse!
kösz-kösz!
Nem volt hirdetve sehol.
Helló
Azt meg lehet kérdezni hogy melyik osztrák oldalon találtad? Egy ilyen 450-es kéne nekem is mert a 650 kinyír.
ijj de szép! na ennek latszik volt gazdája jól jár aki majd megveszi :)
Parts manual-ban benne vagyon:

http://www.husaberg.com/de/dea...