Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akad azért még aki vakon megszereli a bergeket.
Küldtem privátban.
hm, azok mar reg elengedtek a markat.
mostanaban csak az veszi akinek kicsi a cerka..
Ja és még egy fontos dolog
Jó Berg szereplőket esetleg névvel elérhetőséggel
Tudom nem sok van...
Az
Viszont bármelyik full szintetikus jó lehet motorexen kívül, mindenkinek más jött be.
Motorex nem full szintetikus?
hali
gyari olaja az a motorex power synt 10w50, mondjuk rakd azt, vagy 10w60at.
mi a bajod a motullal? full synt kell ezekbe, 7100 es a 300v az, igy akár jó is lehet.
Sziasztok a tegnapi nappal én is egy Husaberg fs 650 2004 tulaja lettem. Egy nagyon alap kérdést szeretnék félteni, remlem, hogy kapok segítő hozzaszolasokat.
Ha valaki használ motorex olajat, akkor melyiket ajánlaná?
Mielőtt bárki ajánlaná a Motult, nem vagyok elfogult, de én nem használom már egyik motor ba se
Válaszotokat előre is köszönöm
Szia, előszőr is a gyárit próbáld meg valamelyik ktm kereskedésbe. Mondjuk nem írtál évjáratot, ha régiről van szó, akkor nem biztos hogy találsz, külföldi oldalon találtam pár hónapja, viszont valami 120-150 euro körül mozgott.
Nemtudom ebbe mi vonz :D . Számomra pusztulat, de tessék. https://moto-stylemx.com/produ...
Sziasztok! Keresek! Husaberg Fe 501 re gyári matrica szettet, illetve Metal Mulisha matrica szettet ezt is a berg re! ha esetleg valaki tudna ajánlani valamilyen oldalt ahonnan lehet rendelni esetleg csináltatni. Köszönöm!
Hello!
Nekem megvan a gyári hátsó lámpája, zsír új, le lett szedve úgy 15 éve :) azóta a polcon porosodik.
Ha érdekel Miskolcon található...
Ez a fajta:
Sziasztok! Keresek Husaberg FE550 re hatso lampat, van valakinek eladó? 07'-es evj. Esetleg ülés is erdekelhet vagy szep idomszett fejidommal.
iiulaszlo@gmail.com
06209194144
olaj 5 uzemorankent
szuro 10
szelep 40-50
Sziasztok!
Vettem egy 2004-es fe 450-et.
El tudnátok mondani, hogy mire figyeljek?
Mikor van olajcsere motor felújítás?
Sziasztok!Olyan illetőt keresek aki szétszedné a blokkomat(fe450 2004) és megállapítaná hogy mit lenne illő már kicserélni.
emlékszem rád...
Foxi volt a neved asszem...
Szia Husabergirl
Szép jó estét! Már vagy két éve nem jártam az oldalon, gondoltam ide beköszönök, bár nem tudom van e még valaki a régiek közül. Remélem mindenki jól és egyben van!
Az 1ik vagy több fémlamellád is el van vetemedve, tedd rá őket üveglapra és kiderül melyik az.
Szia!
Szerintem próbáld meg a facebookos Husaberg Hungary csoportban, ott lehet hamarabb reagál valaki!
Esetleg az nem lehet, hogy a fém lamellák hullámosak?
Üdv
Sziasztok márka társak! Kérdeznék, ha nem baj! Husabergben kinek milyen olaj vált be 450 2014? Maradjak a motorexnél vagy valaki mással hajtja a gépet illetve ha valaki tudd olajat jó pénzért bontatlant kiabáljon.
Sziasztok találkozott már valaki a következő problémával, meleg motornál nagyon nehezen lehet üresbe rakni, lamellák nincsenek megégve és a kopás is határon belül van bőven. 2011-es FE390.
Ha az Amal SEM gyújtás van rajta, akkor az alaplap a gyenge pontjuk. Nekem két ilyen husabergem is volt, mindkettőn beszart. Egyiket javíttattam valahol Budapesten, másikra HPI Ignition gyújtást vettem. Ez utóbbi sokkal jobb volt, nagyobb szikra, könnyebb indulás stb.
https://www.hpi.be/item.php?item=ST5410L
Vllahíd 40e
Fék 110e
Sziasztok!
Husaberg 501 FE.
Gyújtás problémái vannak.Gyanakszunk a trafó-CDI egységre.
Mi a tapasztalat?Mi szokta elfosni magát ezen a típuson?
Nekem 05ös volt, de már leáldozott ezeknek, esetleg döntött blokkost vagy az újabb ktm -blokkost lehet még fenntartani vhogy.