Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ütköznünk kellene valamelyik hétvégén, mikor jársz Nánás fele?
jaaaaa te kerekeztél mindenhol? :D
En voltam az a masik :D ;)
Mi is lillafüredre mentünk :D másik lotyós kímélte az első gumit, nem sűrűn volt aszfalttal érintkezve :D Jól tolta, jár a pacsi
Aha. Mentunk lillafured eger fele
köszi :D Volt veled egy másik szuperlotyós is?
Lattalak tegnap tiszaujban a benzinkutnal meg mikor nanas felol jottetek :) egy sarga drzvel voltam. Csinos a berg igy messzirol is!
Ugyan ezek a problémáim, hátha kapunk választ rá. Elvileg a 450-es önindítója van az enyémen, azért nem tekeri be. csak az a fura, hogy tekeri mint a bolond, de mégsincs szikra közben. Jövőhéten teszünk fel rá egy nagy öninditót, hátha tényleg megoldja.
Sziasztok. Kimaradt Husaberg alkatrészek eladók.
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Helló 2004 es fe650 e/2003 as blokk/ supermoto kerekekkel vettem. Az önindító teker de nem indul be sokszor csak szabadon fut mit cseréljek hogy jó legyen? Tömíteni mivel érdemes mert enged az olaj szelepfedélnél.
Rakjál rá valami ventillátort, meg huzzad neki, majd a menetszél hűti.
:D
Mikor tudnál ránézni a bergre? Nagyon melegszik, pedig már 8 üó benne van a blokkban. Nem hengerfejes, cirkulál benne szépen a fagyálló, mégis nagyon melege van. Holnap próbálok mérni hőfokot.
Reggel beindítom és alapjáraton ketyeg 1-2 percet, és már forró is a hűtő... Ventilátor persze nincs a hűtőn.
390
Ez miféle berg? 570?
Bocsi, már nem néztem a fórumot... szombaton voltunk. Végre megtapasztaltam,hogy tényleg nem utcára valók ezek az enduróknak tervezett motorok... kurva kemény az ülés és 30km után már le akartam szállni róla
Ha vasarnap mennetek irj mar ram facen.egy darabon lehet csatlakoznek ha nem zavarok ;)
Sikerült kilégtelenitenem. Műxik, viszont menetközbe fellevegősödik magátol. Tegyükfel váltok, majd rövid idő elteltével kuplungolnék, és felvan puhulva, 1-2 rápumpálás és teljesen okés. Felső munkahenger a ludas? Kiemelő dugattyún cseréltem gumigyűrűt.
Vagy szombat 12-től vagy vasárnap,még kínlódik a cimbim...
Dorog-Tiszalök,Tokaj, Keresztúr, Rakamaz, Tímár, Balsa,Buj,Dorog... valami ilyesmit...
Mikor merre? En meg a 390et lesnem meg ;)
Dobj már egy képet a motorról... szombaton otthon leszek,dorogon...megyünk egy kisebb karikát valamerre egy cimbivel... meglesném a bergicát.
Ha magura, akkor van gyári olaja, drága és kevés is, nyiregyen a ktm-ben tudsz venni vagy bringás boltban. Mindkettő jó. kb 2500-3500ft /100ml...
Gecsa: Légtelenitettem már le 2-3 hete, tudom a módját, de mostmár egyszerűen nem akar menni. Tudnál linkelni vagy mondani egy olajfajtát, amit beleönthetek? Csak mineral olaj mehet bele az van ráírva, de ez nagyon keveset mond...

roekjozsi: Hajdúnánási vagyok, nagyon nem szaladgálok még vele, kuplung nélkül nem egyszerű :D
Merre fele szoktal motorozni? Megneznek egy jo kis 650es berget :)
Légtelenítéshez nem kell husaberg szaki, csak a technikát kell tudni, meg jó olajat használni hozzá... persze ha mindez megvan,még nem biztos,hogy fog működni,mert lehet már a munkahengered oda van...
Bergen ha jól tudom, magura felső munkahenger van, abba speciális ásványi olaj kell...ha azt egyszer valaki felöntötte fékolajjal,akkor annak már nagy eséllyel lőttek...
Nagy fecskendővel próbáld, alulról felfelé nyomni amíg az új olaj meg nem jelenik a fenti tartályban. Nánáson Dagusztin Zoli motorszerelő, a dorogi úton, drágán dolgozik,de tuti megcsinálja,persze időpontot kell hozzá kérni.