Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajdú-Bihar megyében van husaberg szaki?
FS650e kuplungjával szopok amióta megvan a motor, mindig eltünt belőle az olaj, fel levegősödött, stb. A blokknál lévő dugattyúra tettem új gumigyűrűt,mert mikor visszanyomtam a dugattyút olaj szivárgott körülötte. Jó passzos lett most, de egyszerűen nem tudom kilégteleniteni, gyanítom hogy a felső munkahengert is felkell újitani, vagy kell rá egy másik.
Ha valaki Hajdúnánás-Debrecen közelében lakik és ért hozzá, megköszönném, ha tudna segiteni nekem! Köszönöm!
Nem volt valami nagy láng akkor. Inkább csak ilyen fing elé rakott öngyújtós trükk
Köszi. Ismerős fellángolt, de már elmúlt neki.
Sziasztok. Ferdeblokkos 570 be keresek hátra gyári 72 es rugót sárgát. Esetleg cserelnem 69 narancssárgára.
Ha nem túl sürgős akkor az enyém jövőre eladó lesz. Lehet rajta gondolkodni ha valaki szeretne egy jó 650-et venni!
Nem hirdetett fs650et tud vki?
2002-es évjárata volt.
Sziasztok!
Van egy Husaberg megmaradt önindítóm. Jól működött, nem ez volt a motor baja
Ár: 10.000 Ft
szeva! husaberges mezed megvan még ? :)
Valaki nem tudja véletlenül Adaz01 telefonszámát?
https://www.sportmotor.hu/bike...
sziasztok berg és ktm forgórészek eladók újak erdeklődni csak telefonon...06304053450
Bergeknél a fordulatszám jelet honnan tudom levenni? Nem a gyertyakábeles megoldásra gondolok, hanem ami a tekercsek felől jön.
Ja a leírást nem is néztem. Lehet gyári sm, csak fe-ként hirdeti...
Nem gyári sm, de nem is fs-ként hirdeti.
Erről lenne szó. http://www.hasznaltauto.hu/motor/husaberg/husaberg_fe_450_e-10128401
Talán így kiderítitek nekem ez most gyári vagy átalakított vagy mi:)
Én nem vennék 450et utcára. Azt könnyen leüti a paraszt. 650-et vegyél azt nem ütöd le. Majd leüt az téged.
Köszi srácok! Elvileg nem átalakítgatott darab az első fék is radiális lent a villánál mint a sport motoroknak.Lehet rászánom magam:)
Nem néztem meg jobban, csak az idomon lévő fos matricát néztem... DE aki kérdezte, ő se rakott be képet a kiszemeltről, és ha berakná, akkor arról is megmondhatnák a szakma nagyjai,hogy merrehányméter!
Ja... 260 -as tárcsával, 2 dugós Brembo enduro fékkel +enduro futóművel valószínű az..........
Konkrétan erről lenne szó? Elöl kis fék, az idomzat 2008 de legalább az fs. Az ember amúgy a címben 450et ír a részleteknél meg már 550et, szóval van egy kis zavar.
Amúgy meg squali 650et kell venni, az a biztos
*akartam írni gecsa
gyecsa nem írta, az FE az endúró.
Meg kell venni, az élmény miatt is, és azért mert neked NEM KTM-ed lesz mint a többi suttyónak!
Ugyan azt a törődést kéri mint a ktm, de maga a motor biztos olcsóbb mint hasonló állapotú évjáratú ktm társa! Nem kell befosni tőlük,hogy több száz üzemóra van benne vagy csak 100, ha volt gazdája akkor tökmindegy,mennyit mutat az óra... Állapotot kell venni! Mellesleg csak itthon nincs ára bergeknek,meg kell nézni kint, mennyi egy ugyanolyan berg...
Ha szart vennél akkor számíts rá,hogy akár 500ezret is rá lehet költeni csak a blokkra! De ezt KTM-re is rá lehet locsolni...