Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, kell de nem sokat ha van hozzá kedved és értesz is hozzá
Jaaa lehet venni olyan levegőkeverék szabályzócsavart a karbihoz amihez könnyen hozzá férsz és nem kell szórakozni
igen, de pl én feleslegesnek találom azért szétszedni bármelyik alkatrész,darabját is mikor egy 53 lóerős motor mondjuk max fordulaton a sportdobbal 50lóerős lesz... de kinek mi... lehet nem fulladozott vna 3000alatt ha utána van állítva, de én feleslegesnek találtam..
minden sportdobhoz kell igazítani a motor mert ugyebár megváltozik az égés nem?
Hello
Egy Husqvarna cr 430-am van de sajnos nem találok hozzá kuplunk lamellát,tudnátok segíteni?vagy esteleg annyyit h milyen motoré lenne jó bele....
Kösz kösz
nem létezik hogy a te motorodon van lambdaszonda... de egyébként nem gáz, nem kell feltétlen csinálni a motorral bármit is... pl nekem 2006-os volt raptor dobot ráraktam, annyi volt hogy 3000 alatt néha csukladozott ha hirtelen gázt adtam de 3000fölött kisimult, és ez sem volt annyira észrevehető...na meg nem nagyon használtam 3000 alatt
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata vagy ötlete, hogy ha egy 2005 ös sm 610-re rakok valamilyen sport kipugó dobot akkor kell-e ilyen lamdaszonda kiiktatót beszerezni vagy pedig bármi nélkül rendesen üzemelne az új dobbal?
Hello wr-250-em van és szeretnék venni bele verseny gyertyát megfelelőt hol találok ha tudtok segíteni előre is meg köszönöm!
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretné kérni. Ha valakinek van infója Husqvarna TE 450 ről, kérem ossza meg velem. Kinéztem egyet, ami forgalomba helyezhető és én szeretném közúton is használni. Ez szerintetek mennyire javasolt egy ilyen gépnél? Illetve milyen szerviz költségekre kell számítanom. Mi az amire feltétlenül oda kell figyelni ennél a típusnál, illetve a vásárlásnál?
Előre is nagyon köszönöm!
Szép estét!
Használattól függ! Ha normál használatnál 2-3000km Full szintetikus olajjal szerintem nyugisan 5000km-t is megtehetsz. 1-2000km ha nyúzva van szegényke.
Legalábbis én így csinálom!
Sziasztok,
szerintetek ez mennyit ér?
http://bolha.testbike.hu/hirde...

Csak mert a drága jó bringámat adnám érte, és nem akarok rosszul járni....
köszi a segítséget .. és még annyi hogy váltóolaj milyen időközönként szorul cserére ?
A láncod csapkodni is fog az nem baj !Ezt az oldalt nézd meg!
http://www.lancszett.hu/motorl...
Sziasztok,
miután a szerelőm kicserélt mindent a motoron, szerinte mégis csak elektronika a baja. Kérdésem az lenne, hogy ebayen úgy vannak fent, hogy 570/610 ezekszerint ugyan az jó mind a két motorba? nekem 570 SMRem van. Ha esetleg van bárkinek véletlen ilyen a padláson érdekelne :)
megvan a motor téll kva jóó nagyot lép ! :) és fogyaszt rendesen ! :D 180 km 11l benzin mondjuk eléggé téptem neki haza fele úton ! de ha nem ráncigálom neki nem eszik ! Lánc csattog rajta ... milyennek kell lennie a feszeségének kb hány mm ha kézzel összenyomod holtjáték vagy hogy mondjam ..
Hello

Husqvarna wr 125 blokkot keresek! Akár hibásat is! Akinek van az irjon!


Köszi előre is
Annyit eszik amennyire húzod neki.Valami komoly kérdés?Ennek nem bírod ki ,hogy ne rántsd oda neki mert kurvára megy és kétütemű azt bizony pörgetni kell!Elég ha megnézel egy videót és ha már vezettél kétütemű poweres motort akkor láthatod a dilettáns vezetést el sincs forgatva addig amig nyit a szelep!Ha neked számít a fogyasztás akkor vegyél suzukit vagy yamahát!Amúgy benya kb 6-7 l!Aki ezt ki tudja motorozni akkor minden tiszteletem az övé!
pl mik rajta a kötelezőő dolgok mennyi olajat eszik . ?
Nekem is nagyon tetszik a kicsi Husi jópofa gép, Am6-os blokkal szerelt az nagyon jó megbízható és sok cucc van hozzá. így 80-as ként biztosan szépen megyeget.
Hátsó lábtartó plusz konzol SM610re érdekelne valakit?
http://www.kepesmotor.hu/husqv...

véleméyn?NEKEM nagyon bejön!
szevasz, igen
Van köztetek pesti akinek 2T 125 ös supermotója van esetleg 2005!Kéne segitség!
Hellotok!
A Husqvarna TE 410-es gép üzemórás?


A válaszokat előre is köszönöm!
Helló nekem van éppen egy eladó!Ő az!mire vagy kiváncsi?
http://www.kepesmotor.hu/husqv...