Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ennyi..
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, egy TE610-em van 96-os. Olyan problémám van vele, hogy egyik napról a másikra olyan mint ha elment volna a kompresszió, eddig rá álltam a berúgóra, és nem ment le a súlyom alatt, de most mint egy 125-öst úgy lehet rugdosni, beindul, nem is füstöl, hangja sem változott. Még is olyan mint ha a dekompresszor rá lenne húzva, pedig nincs. Előre is köszi a segítségeteket
Az enyém kemény 340 FT volt és még szép is a legeslső mezőgazdasági bolt 8mm hidraulikacső kb 180ft meg egy bilincs ami 160ft
bemész műszaki, avagy mezőgazdasági boltba, veszel akármilyen színű gázcsövet több méretben van kb 5-600 forint métere ami tetszik piros, kék sárga fekete vagy nemtudom milyen szinekben lehet, meg veszel egy akkora bilincset ami ráfér a dobodra azt cső, rászoritod.. meg van egy ezresből... és még várni sem kell rá csak utána menni...
Az jó lenne,és ha tudnál mondani egy pontos árat! Köszi!
Sziasztok!Vettem egy Marzocchi Magnum első telót.Úgy tudom,hogy a TE410-ben volt ilyen 95 környékén.Az lenne a kérdésem,hogy milyen féknyereggel szerelték,vagy milyet lehet rá rakni?Mert sajnos az nem volt hozzá...
Hát, ha ráér, tudok neked rendelni, de kb. 3-4 hét míg megjön.
Bár ha jól emlékszem, 1500-2000 körül van. Ha érdekel, megnézem, aztán visszaírok.
Hello! Olyan kérdésem lenne hogy amit a kipufogó végére szoktak rakni gumikarikát,hogy védje a dobot hol tudnák venni! Előre is köszönöm a segítséget! (Husqvarna Sm610s Silmoto dob)
Szeva GiKí!

Hogyne lenne meg! Mostanában nem tudtam eldönteni, hogy a KTM topicba vagy ide írjak
Szeva dveed!
Jó rég óta nem firkáltál már ide,igaz én se nagyon,meg van még a motorod vagy váltottál
Jobban hangzik
Vagy a Husky blokkal szerelt KTM-ek
Sziasztok
A Husqvarna TE 410 -mennyire megbízható? vagy inkább 610-est kellene venni?alakatrész mennyire található hozzá? pl hajtókar?Gondolom ezek is üzemórásak?olajszűrő van bennük?
http://www.youtube.com/watch?v...
Lehet hogy jönnek ktm-es blokkal szerelt huskyk a többi meg megy a levesbe
Janikám Mi mind, egy nagy család leszünk!
Világ béke meg MANKIND!
a hinni nem tudnit jelent! vannak még meglepetések! holnap a hivatalos közlemény megy!
Ezt nem hiszem el...
Az csak formalitás....nem hiszem, hogy sajnálni kéne...
eladó husqvarna gyujtáselektronika(AMAL SEM)TM 11-10
szacsomotor@freemail.hu
A pontosság kedvéért inkább nekik:

http://www.crossindustries.at/

Pierer saját cégecske... Husaberget már most sajnálom
ez mennyire komoly? egy szót sem tudok németül
Én is most egy ilyen előtt állok, nekem azt mondták hogy elvileg CR vagy WR 125-é ugyan az, arra azt hiszem hogy max 35ezret mondtak rá , de ez majd akkor derül ki hogyha már szét van szedve.

@gecsa utánanéztem ez nicasiloshoz van, hát remélem nem ütköznek semmilyen problémába a gépműhelybe de ha meg igen akkor ők cseszték el... így a henger + dugó kijön 40ezerből ha minden igaz.

@GD gépműhelytől függ sajnos Magyarországon...:( sok helyen nem megbízhatóak :S de ha azt mondták valószínű hogy úgy van... nekem ezt mondták illetve ezt olvastam lehet pénzkidobás illetve hülyeség, de nálam mindenféleképpen kell.
Oké köszi már rájöttem nem találtam idáig a szintellenörző helyet :) köszi :)
Hát, kösz... Nem túl szép kilátások... :S