Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megvan minden külföldi okmánya,kb.:180e Ft és 2év műszakival magyar papírjai lesznek!
Inkább annak örülj hogy neked már van egy ilyen jó géped!
Ez meg, hogy? Kicsit gyanúsan olcsó, de ha kóser akkor jó vétel lehet. (Hogy rohadjon meg, miért nem volt fent akkor amikor én vettem )
http://www.kepesmotor.hu/husqv...
Szépnek tűnik,jó árban,valaki csapjon le rá!
A gyújtó tekercset ki tudod mérni és a fh jeladó is
Elméletileg a trafó mérés is megy de állítólag nem szokott gond lenni vele
1 et találtam, csak nem szeretnék 400$-t költeni, se 200 at, mert nem 100%,hogy ez a hiba...
Az ebay-on nézz körbe
Én még olyat is találtam a 450-hez ami programozható 2 állású kapcsolós
SOS-ben érdekelne a képen látható CDi gyújtás vezérlő. Ha valakinek van ilyene kérem jelezze! Előre is köszönöm!

Kokusan Denki CU2528
Szia, sikerült találni? Ugyanez a problémám és néztem, hogy a te motorodban megtalalható CDi van az enyémben is.
Sziasztok!
Segítségeteket kérném!
Kategóriaváltás miatt hirdettem meg 2001-es SM 610S motoromat, szép állapotban, motorikusan is rendben van.
Sajnos le kellett mondanom a találkozót, mert a búcsú motorozásom alkalmával kb. 15 perc után mintha elvettem volna a gyújtást megállt. Azóta nincsen szikra. Van esetleg valami ötletetek mégis mi okozhatja? Fogalmam sincs a Husky elektronika működéséhez. Soha nem volt vele hasonló probléma.. Előre is köszi!
Nyitott dobbal szépen szól.



nehéz?
kb teli van a net ilyenekkel 3-5 ezer forintokért
de megéri inkább laptopot venni 15ért és arra autó diagnosztikai dolgokat is fel lehet tenni
amúgy a egy halom 32es ősi progi is elmegy 64en akár xp módban telepíteni-futtatni akár egy virtuális gépet csinálni
csak ez az elszart win8 nem tudja az xp módot
Maurer Gép Kft.
mxon.hu
mxon@mxon.hu

Most rendeltem tőlük, gyorsak és olcsóbb, mint külföldről rendelni.
Sziasztok!Segitsegeteket kerem a te410 kuplunghaza megegyezik a te 610esevel?Nekem 410-es van.Vagy valakinek van 410 hez valo kuplunghaza elado?Vagy honnan lehet ezekhez alkatreszt venni?Segitsegeteket elore is koszonom.
Jenci!
Eddig szeretem! Mondjuk nekem ez előtt is supermotom volt, úgyhogy nem ért nagy meglepetés. Szerpentinen, kanyarban verhetetlen. Nekem az ereje is elegendő, húz rendesen. Már csak a megbízhatóság a kérdés, de azt majd meglátjuk...
Neked hogy tetszik az SMR630?
Az enyém fehér igen,SMS 630ie várnom kellett pár hetet a forgalmira,mire felvitték a típust a rendszerbe,ez az első regisztrált darab Magyarországon.
Ahogy nekem az első supermoto-m,nem nagyon tudom még hova tenni hogy 110-nél a 0 szélvédelem miatt letép a menetszél
Viszont nagyon dinamikus játszós gépezet,iszonyat szép hanggal.
Sejtettem, hogy az lehet az, én is nézegettem anno. Mondjuk nem volt nehéz dolgom, mert tudomásom szerint 3 van az országban az enyémmel együtt :D
Szia!
Abonyból van a motorom.
150 USD egy diagnosztikai kábel,a szoftvert pedig külföldi fórumon feltették az oldalra,egyetlen kis hibája hogy Windows XP,Vista,32bit-en fut és ilyen alacsony igényű gépet nehéz keríteni.
Viszont szerintem megéri beruházni,főleg ha módosítod a kipufogód és a gyári mikuni ecu-t szeretnéd hozzálőni.
Egy próbát megért,hátha van valakinek ilyen kis ketyeréje.
Nem hinném, hogy sok embernek lenne, mivel vagy 50e forintért vesztegetik. Plusz a szoftver. Esetleg a volt importőrnél Pápán? (csak találgatok)
Egyébként (ha nem túl indiszkrét a kérdés) te vetted meg a fehéret amit Cegléd környékén hirdettek?
Én is így jártam a berg-el. 100-al volt ár alatt és 400-at kellett ráköltenem, ezért is tartom meg. Inkább adj érte picivel többet és legyen rendben, és az eladó is tudja mit árul.
Nem szokásom helybe vinni a motort senkinek, csak éppen arra lesz dolgom. Aki házhoz viszi, valószínű nagyon szabadulna tőle...
Valakinek van esetleg 2010 SMS630-hoz diagnosztikai kábele?
Van egy 6354 hibakódom amit jó lenne megfejteni hogy micsoda.
Te meg vidd el neki légy már olyan kedves!
Bocsi, szerintem inkább akkor maradj a linkelteknél az a 2 amit már ki is néztél jobb vétel
Meg köszönöm. Tetszik a motor. Csak 240 km tőlünk kb és meg kell fontolnom mindent.