Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várok majd képeket. Nálunk homokfúvás,szinterezés kb 20e/garnitúra.
Ok de csinálj belőle sm-et....én már nem terepezek
Valahogy így képzeltem el a felnit,csak még belülre megy a matrica..
Majd megveszed, ha kinőtted a Husit...
Felni matricák+ a telóra a piros. Arany lesz a felni,a tengely piros...
Nézd a jó oldalát. Így legalább tudod hogy tuti rendben van,meg van pár pótalkatrészed is hozzá. Éz így jó pár évig motor lesz!;)
Majdnem, de ha vettem volna egy 3-4 éves üzemórást 1 millió felett, amiben 200 óra van, arra is ennyi ráment volna. Persze, ha nem csak kókányolgat az ember...
Basszus...
Ráköltöttél vagy fél millát :DD
De a berg megszívatott. Elment a szikra, nem indult. Darabokra szedtem, mindenre rámértünk, kapott új cdi-t, de semmi. 2 nap szerelgetés után meglett a baj: beragadt a leállítógomb, kb 800Ft-os alkatrész.
Ez rendben van látszik rajta,na meg értel is hozzá picit.
Nem rossz választás...csak óvatosan vele;)
2003-as fzs1000. 43e km. Most kapott új pirelliket, fekete plexit, egyedi markolat,eloxált fék-kuplung kar, gpr nyitott rendszer. Télen polírozás,felnicsík,felni szinterezés, vezérműlánc csere, karbiszinkron,olajcsere... na meg a forgalomba helyezés.
De viszonylag jó árban volt, kb.750e lesz a végére névreírva, friss műszakiva.
Ja most látom a képet..na ez király;)
Így picivel rövidebb az út:D
Szia...hibátlan;)
A felnit fogom szintereztetni,majd küldök képet ha kész.
Mit vettél má megint?:O
Szeva! Örülök, hogy bevált a masina. Már lett utódja, most ezt szépítgetem.
Szia!
Nem rég vettem én egy ilyen sm- et. Kb fél évig nézegettem mire találtam egy olyat ami rendben van. Szerencsém volt vele,mert hibátlan ,gondos gazdája volt. Első szerintem amit nézni kell,az a motor környezete. Lehet sokak szerint ez hülyeség,de amilyen a tulaj környezete,álltalában olyanok a dolgai is. Voltam pár helyen ahol ilyen lepukkant istállóban volt a motor,a gazdája meg eléggé igénytelen kinézetű volt. A motor meg egy lelakott szar,csörgött csattogott..stb..esztétikailag meg pfff. Elsőnek szerintem a környezet kép alapján,a motor kinézete (bár képen nem adja vissza),aztán telefon.
Telefonon is lehet hallani (érezni) milyen a tulaj,mennyire ért hozzá. Aztán személyes tali...ragaszkodj ahhoz,hogy a motor hideg legyen. Fogd meg a kipufogót,blokkot. Pöccre kell indulnia,max második indításra röffennie kell. Fogd be a kipufogókat és ha nem kezd el csörögni,az jó jel. Vedd le az ülést és nézd át a vázat,nehogy sérült legyen. Én mikor vettem beszélgettem a tulajjal majd egy hónapot,aztán személyesen láttam hogy fűtött garázs,ott áll egy berg is,na meg a srác nagyon képben volt. Aztán meghívott egy kávéra,megírtuk a papírt és hoztam is. Illetve bármikor fordulhatok hozzá ha segítség kell.
Na a motorról..
Előtte is volt hasonló (ktm) ,bár az üzemórás volt.
Kellemes meglepetés ért mikor elkezdtem picit jobban ,merészebben menni vele. A hangja nagyon durva ( nyitott kipufogók), a húzása meg iszonyat . Bár fogaskereket cseréltem,mert az előző tulaj hosszú távra is használta, 185 volt a vége. Nekem városba kell,de így is simán megy 120 utazót,a vége meg kb 160. Alkatrész van hozzá és nem is húzós.
A kényelem meg nahh...nem túramotor..de amúgy is meg kell állnod tankolni olyan 120 km- enként. Fogyasztás alap használatnál 5-5.5 ,ha állatkodsz vele akkor 8 kb. Ez egy élménymotor ,engem nem érdekel a fogyasztása. Megbízható és mindennapokra hibátlan,bár a szomszédok anyázni fognak :D
Ha kell komolyabb info,keresd keksz- et ( tőle vettem).
Sziasztok!
Főként az SM 610 tulajok véleményére, tanácsaira lennék kíváncsi. Kinéztem egy 2004-es modellt.
Érdekelne, hogy vásárlásnál milyen dolgokra kell nagyobb figyelmet fordítani az átlagosnál. Valamint, hogy mennyire megbízható egy ilyen gépezet normál használat esetén, hogyan alakul a fogyasztása és milyen nyűgjei vannak.
Tehát egy összetettebb képet szeretnék kapni, mert teszteket sajna csak a 2006-tól elérhető modellről találtam.
Előre is köszönöm a segítő hozzászólásaitokat!
Helló!
WRE 125 vagy SM 125 érdekelne 2005 ig,kizárólag papíros vagy rendszámos. KÖSZI
Köszönöm...
Szia!

Már nincsenek meg!
Szia HanGab!
Megvannak még a lábtartók?
Aktív és miről fogsz itt észt osztani, az időjárásról, betegségekről olyan már van! Bár kb. 2hét és husky szakértő leszel ini és társai itt a fórumon kiokítanak aztán majd kérdezünk tőled ha nem megy valami. Nem sírni-sértődni mimózáknak nem való e típus
Még nem volt a szádba addig honnan vagy ilyen jól informált, de kérdezd meg anyukádat ő talán biztosat tud mondani milyen valalójában
Köszi az ötletet,mindjárt meg is nézem,mert amit ma néztem és ki is próbáltam azt csak hajtották de törődő gazdája nem volt.Így jelenleg még nincs Husqvarnam .
Van még egy ilyen 610 sm ,asszem a jófogáson láttam.
Hajdú-Bihari a srác ha jól emlékszem. Ha megvan még vedd meg,kurva jó kis motor. ( persze előbb nézesd át)
Ez egy igazi gyökér fasz ne is foglalkozz vele