Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Régebb óta (3 éve) megvan már a jogsim A korlátranra, de anyagilag még nem volt lehetőségem motort venni, mostanában azonban akár össze is jöhet. (akár egy kisebb hitel felvételével).

Mi a véleményetek erről a gépről?:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/hyosung/hyosung_gt_250_r-8
067351

Bár ránézésre gondolom nehéz mit mondani, hátha valaki ismeri, vagy lát rajta valami szokatlant.

Egyébként mivel nem volt még motorom, nem kezdenék ennél nagyobbal semmiképp. 250-es kategória ideálisnak tűnik megtanulni motorozni.
Illetve a 185cm 85 kilóhóz egy 125-ös nem lenne annyira ideális.

Gondolkodtam még Er-5-ös kategóriában (GS 500 is pl.), de a kinézet fontos, és a Hyo nekem bejön.

Köszi a válaszokat!
Én is pont annyi vagyok, 1-el, korábban kezdtem, viszont a 250-esről sajnos nincs tapasztalatom.
Sziasztok!
Úgy néz ki, hogy így 35 évesen motorozásra adom a fejem. Kb. egy Hyosung GT250 szerű motorra gondoltam, kb. 400-at szánnék rá.
Vásárlásnál mire kell figyelni ennél a típusnál? Van esetleg az ismeretségetekben eladó?
Előre is köszi! :)
Ráadásul néha nem tudom kitenni üresbe emiatt, hiszen a kapcsolókörmök még össze vannak akadva és a motorfék ellenem dolgozik.
Teljesen kiemel a kar. A kormánytól középállásig nem történik semmi, majd ahogy engedem - úgy enged vissza a kuplung. Néha meg nem csinálja. A kopott kuplung szimptómája nem állandó tüneteket produkálna? Ez néha teljesen jó, néha meg fos.
Szerintem kopik a kuplungod, és nincs jól utánállítva. Nekem sokat javít a mart kuplungkar, azzal többet lehet húzni a bowdent. De így is alig van holtjáték, hogy kiemeljen rendesen.
Illetve ezt tetézheti, ha a bowden szorul, kiszőrösödött.
Segít a dolgon, ha gurulás közbe kiteszed üresbe. De ez így semmiképpen nem jó, hosszú távon a váltó is megkophat!
De jelen esetben mégsem.
Oké oké de ez nem üzemszerű működés.
Nekem is csinálja, ha meggurítom akkor is és ha leállítom és úgy teszem üresbe, akkor simán működik.
A keresővel megtalálod a választ a kérdéseidre, pár oldallal korábban is írtunk. Sorry
Pedig csak az lesz. Beolajoztam és tökéletes lett.
Helló!

Kéne egy kis segítség. Mi az oka annak, hogy a kuplungom hol kiemel teljesen, hol nem. Nem bowden, az olyan triviális, hogy elsőnek néztem. Tehát a jelenség az az, hogy kedve szerint szétkapcsol szépen, kedve szerint nem. Ez esetben az üresbe sem tudom betenni. Csinált korábban olyat hogy húzott (elinduláskor zörgött és durván indult=húzott), na ezt most is szívesen csinálja. Behúzott kuplungnál, ha rápörgetek, megpöccinti a motort.
Sziasztok.
Egy kicsit informálódni szeretnék.
Engem a H. GT650R érdekelne.
Mennyire megbízható gépek ezek?
Szériahibák?
Mik azok amikre oda kell figyelni egy ilyen motor megvételekor.
Szervízháttere?
Teljesítménye egy hasonló 650eshez képest.
(Folytás nélkül, gondolom van benne ha 25Kw-os)
Valamint hol vannak visszafolytva?

Előre is Köszi az infokat.
Széles utat. 8)
:) No igen, ennyiért nincs értelme küzdeni, mert az új szebb lesz tuti :)
Jó nyaralást!
Ennél olcsóbb? SVre 1500 az utángyártott. De a a második az már tűrhető. :) Köszi!
Ebayről 5ezer postával, hova akarsz ennél olcsóbban?
Sziasztok! Hyosung xrx 125höz kellene nekem kuplungkar. Honnan érdemes beszerezni? Márkakert hivtam, ott csak 4ezerert van gyári. Valaki nemtud esetleg valami olcsóbb utángyártottat?
-Sőt,ebben a pillanatban hívtam a hyot,a srác most nincs bent de ha van(úgy emlékszik van) 5000 ft körül van......aszem nincs értelme küzdeni vele ?S 8-án jövök haza így ferihegyről oda megyek és még posta költség sincs
Ma megyek nyaralni,de ha nem sikerül a mutatvány akkor majd szólok köszi
Ha érdekell, én tudok egy aluhegesztőt, nem szokott sokat kérni. Persze neked messze van,de ha gondolod elviszem hozzá. Igaz, ez pár hetes ügy, mire oda, majd visszakerül. Viszont 1-2-3 e Ft-nál nem kerül többe. Vissza lehet szépen csiszolni, majd festeni, mert szerintem festett. Persze az új szebb.
Semmi hálistennek,pedig csak egy mellény volt rajtam,2 kisebb horzsolás...szerencsésen megúsztam,annyira nem kényes helyen törött el,majd még felhívom hyot hogy mennyi az új ára.
Köszönöm a választ :D az aksi adataira pedig majd rákeresek
Negatív földelésű! De hogy merül ez fel kérdésként? Át van mókolva az elektromossága?
Hogy mekkora akku kell bele, azt így most meg nem mondom. Keress rá a neten, tti megtalálod. VAgy inkább a könyvében. Ha nem, piszkálj, és megnézem neked mi van benn. De ez legkorábban hét végén lehetséges.
Neked nem lett bajod? Mert az a fontosabb...

Hegeszteni alut lehet, kérdés hogy hol tört, mert ha kényes helyen, akkor lehet nem lesz jó. (pl a furatszemnél...)