Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyelőre még nem aktuális,de idővel majd az lesz Köszi !
Adatlapomon van infó,telefonszám,weboldal infó,ha kell
Köszönöm szépen az infókat ! Most már tudjuk hova forduljunk. Előre semmiképp sem utaltunk volna,csak akkor még kivitelezhető ötletnek tűnt.
Ez hó ötlet!
(többet is el tudnék motorozni)
legolcsóbban új pályagumit a férjemnél tudsz venni,ez az oldal elég kamunak tűnik...és a mai világban ki merne bármit is előre kifizetni?
...nekem kén e egy 3 garnitúra hogy a tesóm elmotorozhassa! Köszi!
Facebookon van egy Olcsó pályagumi nevű csoport. Csatlakozzatok,több infót ott találtok ! Új pályagumikért olcsóbban hozzájuthatunk !
ehez nem csak ülés szivacs kellene?
Bár már tartalmasabb mint az én motorom!
....béállítottad a vadállatot a sarokba!?!?
http://imageshack.us/photo/my-...

google keresőbe annyit kell beírni ,hogy : repsol anniversary cbr , és máris van róla több kép nem az a snassz repsol,egyszerű is megcsinálni,csak fehérre le kell fújni,a többi meg matrica piros bukó és a fehér-piros bőrruha is illik hozzá !
Tessék:
hondák

Ezek is tuti jók!
mert most én vagyok szöke
Kereshetnél cbr eket is
és mit lehet tudni róla ? Dúzs Peti-féle idom ?
Találtam picit szép gsxr-eket:
link
:)))))
igen szöke Bettibaba
Hello! Ez az új gép pályaidomja? bocsi ha hülye a kérdés, de ennyire nem vágom a témát... .. meg szőke is vagyok...
Amit én veszek,az egy egészen nagy darab (50x55-ös ha jól emlékszem),azt mondta hogy ha jól beosztjuk,akkor lehet h két motorra is elég.
Amúgy 3000 forint az ára,1 cm vastag,és nem öntapadós. Azt mondta hogy neki volt már öntapadós is,de egy kakucs után már csak a fele volt meg,mert nem tapadt erősen a ragasztó és letépte a bőrruhával.
Jövőhéten szerdán megyek érte Kecskemétre,ha van még neki,akkor veszek neked is. Ha nincs neki, akkor meg beosztjuk az enyémet. rendicsek?
én is szeretnék ülésszivacsot lehet?
megvan az ülésszivacsooooooom előbb csörgött anya telefonja,ismeretlen számmal,ő éppen nem volt benn a lakásban,így én vettem fel,erre egy faszi hívott kecsóról h neki van ülésszivacsa huuu most ennek nagyon örülök
Mármint ruha?
éééés akkor a kalocsai női börtön a hasidomra?
Szerintem ilyen is legyen:
http://youtu.be/-FtyKAY3F8o