Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy a gázbowden milyen hosszú? Mert típusra rágooglizva semmit sem találok, de valószínű én vagyok a béna... :(
Vagy hogy keressem?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Sziasztok

eladó egy vadiúj Tourmax szivótorok gumi klt. (2 db) ER-5 1997-2006-ra, GPZ500 1987-2003-ra. Ára 4990 ft + posta.

Info: kucifer0820@freemail.hu
Egy új kb 25 ezer pénz (értem hogy gyári, de egy figyfasz gumiért ennyit nem fizetek) - Amúgy odaver a lengőkar, kerék, és a kihajtás csapágyazásának is, ha nagyon lötyög és ezért ránt. Inkább meghekkelem
Vegyél egy újat azt kész. 2 ezer km után az is lötyögni fog. Er ilyen semmi baj nincs evvel..
Sziasztok. Menesztőgumit "patkolt" már valaki? Mik a tapasztalatok? Hétvégén meg kell csinálnom,mert érezhetően ránt alacsony sebességnél gázadásra. Én arra gondoltam, hogy valamilyen belső gumiból vágok megfelelő darabokat, amiket benyomkodok a fém és a menesztőgumi közé.
Szerintem egy ember is be tudja rúgni, pedig annak nem olyan kemény a patája :) MDS ócsó sisak, de nem hiszem, hogy bármi kibírná.
Hát ez nem hangzik jól, akkor viszont ne a motorozáson gondolkodj, hanem először gyógyulj meg teljesen. Jobbulást. Nem gondoltam egyébként, hogy be tudja rúgni a plexit... Megkérdezhetem, milyen sisak volt ez?

Kipufogót egyébként itt lentebb kínáltak, gyárit, műszer szerintem bontókban simán van, de eBay-en is vannak ilyenek fenn. De amúgy nem biztos, hogy kell új dob, ha csak kicsit horpadt/horzsolt, és nem zavar az esztétika, akkor nem muszáj most egyből nagy pénzeket kiadni rá. Én is fektettem már a kipufogóra a motorom sajnos, azóta is fenn van, nem a legszebb, de működik hibátlanul.
Írtam privit!
Na így se áztam még szarrá mint haza felé:( A faces tkb meg továbbra se találom....
Egyébként nekem is lett bajom: agyrázkódás, agyi vérzés (több napi eszméletlenség, zavartság), hiszen fejbe rúgott a dög, és el is pereceltem. Ez szerencsére komplikációk nélkül meggyógyul, pedig elvileg halálos is lehetett volna, ha rosszul alakul. Horzsolások mind a 4 végtagomon, varrás az orrom alatt (valószínűleg berúgta a szarvas a sisakom plexijét is, és egy szilánk felvágta).
Elmentem a foglalt járművek telepére, és de lett baja: jobb első index kettétört, bal visszapillantóban nincs tükör, jobb első bukócső benyomódva görbülve, szélvédő plexi kitörve, rojtos a műszeregység "öve", első lámpa kerete meg van nyomorodva kicsit bár egyben van az egész, kipufogódob borítása eléggé le van hajolva.
Kerítésen keresztül nézhettem csak meg, így még kérdés hogy kapott-e a hűtővíz szivattyú amire rágörbült a bukócső (bár a kolléga szerint aki mögöttem jött, és megvárta a helyszínelést, nem nedvedzett a motorom a baleset után), kapott-e a kormány annyit hogy meggörbüljön, és a kormánycsapágy ép-e, és a műszeregység állapota.

A magyar rendőrségről meg annyit, hogy az őrsön is voltam, és még a ruhámat sem kérhettem vissza, mert az illetékes szabadságon van... és mivel még sokan vannak szabadságon, az egész rendőrőrs csökkentett módban működik... Gondolom ha a maradék is elmenne, bankot is lehet rabolni, üldözők nélkül :)

Másik kérdés: ha úgy kipufogó dobra lenne szükségem, akkor honnan? Műszeregység? Index, tükör az sima ügy.
Olvastam a sztorit a jogi fórumon. Hát, tényleg szívás, de legalább Neked nem lett bajod (meg a motornak sem sok, ha lábon hazahozható). Viszont ha tényleg gyakorlatilag szezon végére kapod vissza, akkor a helyedben lehet elgondolkodnék valami lízingen akár...
Elvesztetted ?
Hiányzik az ER-5-m. :(
Írtam smst Gadus!
Július 14-17
Sárospatak
Tengerszem camping
Herceg utca
Tkb tali
Mindenki jöjjön!
Igen én is erre gondoltam. Nem kòkànyolunk. Marad szint jelző nèlkül.
Szia! A benzinszintjelzővel az a helyzet, hogy mindegyik szériába beépítették, kivéve a legelsőt: az 1997-est. Abban gyárilag nincsen (nekem is '97-es van). Úgyhogy teljesen normális, hogy nem találsz benne jeladót, a tank is más stb. - volt egy pár módosítás az első év után.

Szóval valószínű az történt, hogy estek a motorral, széttört a műszerfal, aztán a bontóban meg nem volt pont 97-es műszerfal, így hát rárakták egy későbbi évjáratét.
A nálunk lévő ER-5 egyébként a feleségemé, én csak ritkán használom, de nekem annyira nem hiányzik a benzinszintmérő, a km óra állásából lehet sejteni, ha meg nem figyelsz és útközben kifogy, a tartalékban még mindig bőven van annyi, hogy eljuss egy benzinkútra.

Nem tudom, csinált már-e itt ilyet valaki, mármint hogy 97-esbe beköti a benzinszintjelzőt - gyanítom azzal kezdődik, hogy le kell cserélni a tankot egy későbbi évjáratúéra, de ezzel valószínű még nincs vége a történetnek, nem tudom, pl. a rögzítési pontok egyeznek-e, vagy nincs-e valami különbség a csövezésben (a karbik pl. máshogy vannak becsövezve a 97-esen a későbbiekhez képest).
Szia. Stimmel a dob '97 es ER 5 re szerinted? Az enyém cirippel meg füttyög és utálom emiatt a hangját. Küldesz képet? buborit@gmail.com Üdv.: Tibor
Sziasztok. Lett egy 1997-es ER 5-m. Az lenne a kérdésem, hogy a műszerfalon van benne üzemanyag szintjelző viszont a tankban nincs jeladó sem jeladónak kialakított hely. Mi van ilyenkor? Viszont a vezetékelés meg benne van. Esetleg nem az eredeti műszerfal van fent és ebben a típusban eredetileg nem volt? Szeretném ha működne a műszer ha már be van építve meg amúgy is nem árt ha tudom mennyi benzinem van még. Mi a teendő és hol van ebben a típusban a jeladó ha van egyáltalán? Előre is köszi.
Most akkor mikor lesz a tali és hol? És valami program elképzelés?
Sziasztok!

Van egy ELADÓ gyári ER-5 kipufogó dobom 2006.06.-hós motorról, nem ciripel semmi gáz nincs vele én azért cseréltem le mert halknak találtam. :)
Szép állapotban van, ha Valakit érdekel kérésre küldök képet.

Üdv Szabolcs
Jól van ne parazz 32 ért is már jó volt, ingyen azért ne add oda.
A gumik ára 28.000 Ft a kettő szerintem ennyiért senki nem tud ilyen Új gumit.
Képeket a gumiról itt láthattok.
Sziasztok! Motor eladás után megmaradt 1 pár gumim. Heidenau K63 és K64-es lenne. 2012-es gyártásúak vadonat új mindkettő. Új áruk 44 ezer Ft volt. 110/70-R17-es ára 14 ezer a 130/70-R17-es ára 20 ezer egybe a kettő 32 ezer+posta vagy személyes átvétel. Ha érdekel valakit e-mailre írjon.
E-mail: bencze3@citromail.hu
Köszönöm hogy elolvastátok. Sziasztok