Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már Pákó is megénekelte: Add ide a DID-it, hagy játszok egy kicsit.......
Amúgy a röhej az általad linkelt cikkben hogy pont a fotón egy Enuma lánc van EK 530 DRZ
Kétségkívül jó márka csak tapasztaltam oldalról nézve eddig ismerőseim beszoptak vele. Egyik srác pl 636 on vezermű lanccal..
Talán a DID sem olyan rossz márka:
http://totalbike.hu/technika/motordoktor/2011/07/21/milyen_lancot_vegyek/
Szerintem annak is Enuma. Az RK ról én is jókat hallottam, legalábbis dicsérik. Mondjuk 8 ezer alatt is szét lehet baszni egy láncot hozzá nem értéssel. Ennek a Versyses sztorinak kellene tudni az egész történetét előbb..
Huhh nincs did-el túl sok tapasztalatom,Bár SV-n 28-at birt a did utána ugynaz került fel és eladtam,Nekem az RK GXW az etalon,mivel majd 40e-ret birt és azt is csak azért mert naaaa hátha megadja magát túra közben valahol a nagyvilágban.És a Did volt az olcsóbb,de valszeg ezzel sem fogom sok tapasztalatot gyüjteni mert lecserélem az egészet.
Amúgy tudok egy vatta új versys 650-ről ami 8000 után ropogott a lánc így olaszban került rá az új.
viszont passz mi a gyárija.
Ez is lehet, csak nekem az Enumaval nincs rossz tapasztalatom meg a többi Kawas se nagyon látom hogy annyira szidna a gyári láncot. Ellenben közelebbi barátok ismerősök már nem egyszer szidtak a DiD et.
Én ebből indultam ki.
Igen Lacikám, de ez az Arrowmax nevű fosszörnyeteg! Az tényleg egy igazi szarrakás
Nem csak az ER 5-re raknak Dunlopot, van olyan hülye is aki olyanra cseréli... a tavalyi szezont már nem bírta ki az első gumi, így aztán bementem a gumi bótba oszt megvettem az új Qualifiert... merhogy akciós, meg aszonták jó az... hát nem rossz, de a jó nem ilyen... aztán az első ezer km után már jobb lett. Még életemben nem hallottam ilyet de a gumis mondta amikor visszavittem, aztán láss csodát tényleg jobb lett... kanyarodik az, meg nem is csúszkál, sőt az esőtől se lepődik meg... de hogy mégegyszer nem veszek olyat az is biztos!
Csak beleugatok mer na...............
A gyár nem csak azért rak xy alkatrészt első beépítésre hanem azért is mert a adott beszállító a specifikáció szerinti termékre adta a legjobb árajánlatot.
És ez néha spórba csap át.
Láncnál ez azt eredményezheti hogy minden gyártó adhat jót csak az enuma volt a legolcsóbb.
Mps
Igen de azt a szar Dunlopot csak az Er5 re rakják. Az Enuma láncot meg az összes Kawara arra is ami nem úgynevezett olcsó motornak készül mint az Er5 anno. Tehát nem ugyanaz!
Nagy lánc ápolás nem volt néha atmostam. A Ze olajzoja meg totál elkényeztetett már ahhoz alig kell nyúlni szinte.
Mi az az mos, jaaa oké leesett. És az R17?
Az Enuma kiváló lánc.De az,hogy gyárilag ezt patkolják a Kawákra még nem jelent semmit.Emlékeztetnék mindenkit a gyárilag felpatkolt Dunlop abroncsokra.Ha valaki úgy ápolja a láncot mint TE akkor annak örökké kéne tartania még akkor is ha TG.
Páros akcioban még most is 43-ért hirdeti a mps-et.
Csak azért kérdeztem mert lassan 1 hónapja rendeltem tőlük 43000-ért és azóta csak hitegetnek hogy majd ekkor meg akkor küldik meg most készül lassan az az érzésem hogy hideg vizet ihatok rá.
Most vagy ezek drágák vagy időközben így megugrott a Michelin Pilot Street ára?
48 ezer lenne a kettő? Nem semmi!
Üdv rendelt már valaki az mbm gumitól?
Esetleg ha valakit érdekel...
http://xado.hu/webshop/revital...
Nekem mondjuk megfelel.De én már nem vagyok az az ifju titán.Gyakran keveredek autópályára mivel közel van.Két személyel is vígan megy 140-et,de volt mikor 160 is meg volt(de ez csak perpiil,rövid ideig).Alsőőrse vittem egyik kollégám ő kb 90kg,de nem sok külömbséget éreztem sem gyorsulásba,sem dinamikailag mintha egyedül megyek.
Nem, Kawa Zsolti segített. A külföldi rendeléseket annyira nem csípem, szóval inkább megpróbálom inkább kikevertetni, de ha egy kicsit másabb lesz a színe az esem nagy gond, mert át fényeztetem az egészet.
Hát ez épp a határ. Nem lesz nagyon fürge. Hasznos terhelése 183 kg vagy mennyi. De azért túl lusta sem lesz. Ha van affinitas nagyobbra akkor inkább a Zr7 Zr 7S. Az se nagyobb csak a blokk erosebb.
Szeva mindenkinek.Egy vélemény érdekelne.Szeretnék venni egy ER-5 öt és arra lennék kiváncsi,hogy mennyire szeretni a 2 személyt?Én 93kg vagyok a feleségem meg 70.Köszi a válaszokat.szép napot.

Ezt az Infot az Ivanics adta??
Akkor akár rendelhetsz az angoloktól is- végül is merre indulsz el?