Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Arra a nyomásveszteség mérőre kíváncsi leszek, mert az nem egyenlő a kompresszió méréssel! Nem keverendő a kettő, de gondolom te ezt tudtad!
Azt szigorúan csakis fékzsírral.
Kezdetleges ABS?
Ne bassz ki velünk!Csak ezért vettem WD-t.Meg kevéske nehézolajat.Azt mondták az jó mert nem csorog le a fékpofáról.
Miért, mi bajod a WD40 el? Arra nem jó?
Előbb állítsd be a féket és utána a gombát, utána kéne néznem de nem egy nagy művelet amúgy!
Ja és ami fontos!
A fék hatásosságát nagyban befolyásolja hogy ha leszeded a fékpedált a tengelyről és kipucolod- rozsdátlanítod, és újra bezsírozod!
Léptékekkel jobban fog utána a hátsó fék- én először olyan satut nyomtam vele mikor megcsináltam hogy csak úgy visított a gumi hátul..
Még egyszer hangsúlyozom- a fékpedál tengelye, nehogy neki álljon itt valaki fékpofát fújkálni WD 40 - el mint anno az egyik nagy tudású akart..
arra gondoltam hogy a fékgombát kell feljebb állitani de egyáltalán nem férni hozzá.
Üdv. Vedd le a jobboldali hátsó lábtartót és less be mögé. A fékpedál állását tudod állítani, meg talán a féklámpakapcsolót is, bár erre nem vennék mérget. Nem lehet, hogy hátul nincs jól beállítva a féked? Ja és, ha állítasz a fékpedálon, akkor mindenképp a fékpálcán is utána kell állítani, de nem egy bonyolult művelet.
Üdv mindenkinek segitsetek már abban hogy a hátsó féklámpakapcsolón hogy lehet álitani mert teljesen lenyomva gyullad csak ki a lámpa.Köszi
Üdv klubban. elektronikai műszerész akartam lenni.Elég messze kerültem ettől .Scholsser lettem de abban jó.Nem szerintem!
Valahol az altalanos iskola vegen tokoresztem,92 ben volt volt az erettsegi,meg a gyakorlati is.
Fogalmam sincs hogy vegeztem el kozepesre annyira nem tanultam.
Ha te kaptal volna annyit mint en nem rohognel.
Es jo evek voltak.
a kokis rész tetszett azon röhögök..
Ezt dobta a gugli,tessek kerem nem szőrözni aprobb hianyossagokon.
Szégyen de én meg 83-ban érettségiztem gépszerelő és karbantartólakatosként.Szakma száma:313/3
Ráadásul nem látom , hogy az a kéz félne?!
Ez nem fél kéz. Nagyjából 75%-os
Huhh,valamikor tobb mint 20 eve Mezogazdasagi gepszerelo szakkozepben ha nem aludtam oran megmaradtak nyomok erogep orarol,ez merult fel most meg a sok koki amit a Kuffelstein tanarur adott alvasert.
(te kerdezted hogy nez ki a fel kez)