Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Juj ekkora büntetést nem szabhatsz ki rám ! Elég lesz a Papucsos hülye Hondas nyekergeset elviselni!
Ja nem beszéltem erről Lütyőekkel,de nekünk négy benti hely rendel alvasra !


Ha ilyen agresszív leszel a házi-gizdával, büntetésül egy Hondával kell elmenned sört venni!

Úgy legyen Lacikám!
Én meg legalább bé gyughatom a kipufogódat kolompèrral, azt majd izgulhatsz hogy miért nem indul a dèdelgetett vas!
Jó,de én az olajzò spricnidről beszéltem, nem a masikrol!
Javaslom hogy Zimit kossuk az egyik motor után, és huzassuk végig olyan western filmes módra egész Tiszakecsken így biztos meggyógyul majd!
ja,ja
Tudd ám mit beszélsz Fisi úr az én spricnim még ugyan fasza! Na de majd meglátod Tiszakécskén ha tényleg megleplek benneteket!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/mz/mz_ts_250_katonai_oldalkocsis-66905
22

ezt figyeld drágább mit egy Er-5
Mondjuk én akkor is megálltam és most is, az integetés csak mostanában jött divatba merhogy az összetartást kifejezendő... ezzel nincs is baj mert én is kalimpálok ha úgy hozza a helyzet... pedig lehet akik bőszen integetnek egymásnak azok meg a fórumokon gépelik szét egymás agyát.
Ja és nem volt mindenféle védőfelszerelés, csak kiskőrösi bukó, de ha rajt hagytam az ülésen és elmentem moziba mikor visszamentem minden ott volt
100-al 0 nyúl Mz is elment és még szélterelő sem volt, sőt a250/1 14mp alatt gyorsult 100-ra, milyen király volt
Ja- és akkor még tudott menni a bagázs egy 250- es MZ- vel is 100- al nem úgy mint most ezekkel a telekre járós 500-okkal!
80- 100- al
Á- látom már Tkécskén fel kell rázni ezt a nyamvadt nyugdíjas bagázst! Öcsém, mi lett itt valami világvége hangulat?
Na majd nem hagylak elveszni Zimikém- szervezünk progikat, te meg jössz.
parabellummal meg ne törődj így is már úgy néz ki mint Don Quijote!

Cblaci meg nyűgös, mert össze olajozta a hátát a spricnije, amit nemrég beszerelt!

NA fel fel- proletárok- akarom mondani nyugdíjasok!
Hát ja akkoriban ha lerobbant egy motoros akkor minden motoros megállt aki arra ment, kíváncsi lennék most mennyien állnának meg. Valamikor közlekedési eszköz volt a motor most meg már sok minden egyéb (kinek mi). Ha valaki akkor azt mondta volna, hogy ilyen motorom lesz hát tuti kiröhögöm. és mégis jó visszagondolni az MZ-s korszakra.
Meg amikor ellopják a 60 ezres Toldi Cruiser kerékpárunkat, agyváltóval, gyereküléssel, kosárral, csomagtartóval együtt, ebben a kibaszott koldus, tolvaj országban, akkor is tele szalad a f--om mindennel.
Valamikor a sokkal kevesebbnek is jobban tudtunk örülni... persze töredék gonddal a hátunkon
Aztán az idő is telik, nyűgösebb az ember -tudom magamról- túra előtt agyalás defektjavító, esőruha, szerszám... mert mi van ha...
Régebben meg csak a legfontosabbat szedtem össze, de annak is otthon maradt a fele mégis jól alakultak a dolgok
Szerettem azokat az időket...
Ez részben azért is lehet mert öregszünk.Ez abból látszik,hogy nincs idő a motorozásra. Ha csak pénz nem lenne az kisebb gond.Azt lehet szerezni(keresni). Időt viszont nem.Sajnos.


A kis Suzuki GN 125-öt pont ezért szerettem, azzal kaland volt elmenni a Balaton-felvidékre Kecskemétről!
Igazad van, abban is, hogy el kell menni tréningre.

De én már tavaly is fel akartam adni ezt a motorozás témát. Évi 1000 km-ért nem éri meg sem nagy köbcentis motort fenntartani, sem drága felszerelést venni, sem viszonylag drága képzésre elmenni.
Az ER-5 eladásával valamit feladtam, amit nem sikerül visszaszerezni. A 3 gyerek és a kevés pénz, meg idő megöli az egészet bennem.
Sajnálom, hogy így van, de már nem érzek olyan nagy viszketést elinulni két keréken, mint pár éve.
Beszámoltam volna mindenképpen az élményekről, csak hát nem voltak.
Tavaly csak a két találkozünkra tudtam elmenni, ennyi volt az összes motorozás.
Akkor majd megbeszéljük a részleteket.
Nekem akár az is elmenne: olyan, mint Teresa, csak csőre van, hosszabb rugóútja, meg 19-es első kereke. Viszont jövő héten én is kénytelen leszek autózni, valamikor el kell már intézni a tavaszi 104 ezres 120 ezres 100 ezres szervizt

(Na asszem ez rejtvénynek se lett rossz )
PDOilert rendeltem meg végül, nagyon az jött be, és az ára is szerintem elfogadható. Állítólag már meg is jött, de a feleségem eldugta, merthogy ez lesz a szülinapi ajándékom, szóval majd csak akkor vehetem át.

Úgyhogy még nem is láttam az olajzót, most várhatok a születésnapomig.

De amúgy hamarosan viszem a Ninját szervizbe, szerintem vagy két hét múlva, és csak utána rakom fel. Nehogy belekössenek vagy beleakadjanak. Meg a láncspray-t is el kell fújni, még kb. 1 vagy max. 2 adag lötyög az alján. :) Szóval legyünk optimisták és 1 hónap múlva már biztos fent lesz.
Fent van már a lánc olajzò ? Figyelek ám ! Honnan vetted végül is, és mit?
El. ..Csak ki ér rá elmenni ? Fasz kivan, itt a jó idő, én meg autózok, mert tegnap úgy be csipodott a derekam,hogy a kocsiból egy percig szallok ki
Második kedvenc markam a BMW de az a 650 Gs nekem ugyan nem kéne !