Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Termálfürdőben megtaláltok!
Nade nem jön.Remélem.Nem is nagyon hívtam
Köszönöm! :)
"Na de Róbert !"- nem jön ?
Gratulálok !
A többit Zimi leírta!
Kalocsai chapter délután egy felé indul!
Én is pénteken mennék a terv szerint.Így mire a későn jövők megérkeznek kiszárítunk mindent.
Gratulálok!
Fisi adatlapjából megtalálod a web-oldalának címét, onnan letöltheted a manualt!

TKB!
Ma beszereztem a dió pálinkát, és egy üveg 6 éves alma pálinkát is sikerült begyűjtenem.
Május 17-én, pénteken én már reggel lemegyek Tiszakécskére, úgyhogy várlak benneteket!
Sziasztok!

A mai naptól én is nagyon boldog ER-5 gazdi lettem! :)
Egy 2005-ös motort vettem meg! Esetleg tudnátok gyári manualt küldeni róla, amit egy kicsit átolvasva többet tudnék meg a motorról?

Köszönöm!

Üdv Szabolcs
kössz fisi utánanézek
Kawasaki Big Bang vagy Steel horse motor Pécs ,kawazsolti .
25 300 ft egy új .vagy kb ugyan ennyiért bár szerintem tobbert kapsz bontoban komplett műszer falat.
sziasztok.
nemrég elzuhantam a motorommal :-( a javítások nagy részét befejeztem :-) egyedül a műszerfallal akadt problémám. konkrétan eltört. műszerfal belső kéne. a külsőt már megcsinálta a műanyagos. segítsen az aki tud valami megoldást.
Adatlapod nem akarod kitölteni János !?
Este mentem vele nem vettem észre különbséget. Gyorsabban meg volt mint egy óra:-)
A sok hülyeség közül, amit összehordtam, semmi sem biztos!
Király!

Tudtam hogy rád számíthatok Laci!
Ezt én vállalom! Az enyém mégis csak 230kg... bár lesz ott chopper is talán az egy kicsit még nehezebb műszer... az lenne az igazi a beteg deréknak...
A szombati napot érintő programok közül a "motoros felvonulás a Tisza-partra és vissza" című rendezvény időpontja felől szeretnék érdeklődni bár azt nagy valószínűséggel le fogom késni
Mondd má meg mikor mész?Hátha bevonulhatunk konvojban.Nekem mindegy merre megyek.
Jó a program Zimmedli !
Hozzá tenném azt a program számot hogy fisi fájó derekanak kiegyengetese motorral való kaparassal a hátán !
Ez lett volna az javaslatom is.Megbízhatóbb eredményt ad mint a fordulatszámmérő.
De ha nem akarsz hegeszteni akkor van vas is16ezer körüli áron, jó hogy lehet kapni. .