Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsit magas az alapjáratod, ennek semmi baja sincs. Max egy karbi állítás kell, úgy hallom mintha kicsit kevés levegőt kapna.
Az enyém is remeg mert 1 hengeres.
http://www.youtube.com/watch?v...
Itt a video, csak előbb nem akarta beágyazni
Sziasztok! Itt egy videó a motoromról:

Szerintetek normális hogy ennyire rázkódik? Mert kb annyira rázza az egész motort, hogy nincs is motorhanjga, inkább csak a rezegés hallatszik. A motorról annyit kell tudni, hogy Bandita89-é volt (télen írt ide, a fórumra is), fel lett újítva, adta a régi hajtókart, wössner dugó dobozát, csapágyakat stb. Azt is el tudom képzelni h a két sonka között van differencia és az miatt csinálja. Ja és a kipurendszer mindenhol vagy műanyaggal vagy gumival csatlakozik a vázhoz. Megy mint egy gőzmozdony, de így nem akarnám széthajtani, mert a csapágyak biztos nem díjazzák ezt a rázkódást. Télre terveztem, hogy szétkapom, de ha azt mondjátok hogy nagy hiba akkor előbb szét fogom.
Szóval, ha valakinek van ötlete, vagy tapasztalata arra h mi okozhatja, akkor jelezzétek! Köszi
Hali! Elküldtem a képeket,remélem megkaptad.
Rendben. Semmi gond nincsen, csak féltem, hogy van már másik evő, vagy ilyesmi
Hali,nem felejtkeztem meg a képekről,csak szarakodik otthon a gép,de hétvégére kész lessz.
Küldj légy szíves néhány képet, ha tudsz az "onearmy@windowslive.com" e-mail címre. Előre is köszi szépen
Hali!
Tudnál néhány képet feltenni a blokkról?
Hali! Van egy hiányos 125-ös KDX blokkom eladó. A gyújtás,a karbi es a henger nincs rajt+a gyújtásfelöli blokkrész kókányolt,de használható. Főtengő nincs beállva,csak rozsdás. A váltó és a kuplung teljesen jónak tűnik. 25000FT-ot kérnék érte. 06304905337
Azt nem tudom mennyibe kerül a rendszámozás, nem hiszem h olcsó mulatság. nekem a városban ha lövöldözöm 8-9 körül, ha nem 6-7. 15-52 áttétellel.
biztosítás van még rá, nekem K&H nál évi 6500 ft. elég baráti az allianzos 22000 hez képest.
utassal nem nagyon szeret az enyém menni, kicsit kevés hozzá de megoldható
még annyi h bütykös gumival aszfaltra menni majdnem öngyilkosság, tapasztalataim szerint. nagyon csúszik főleg esőben.
wiliam052 neked van benne tapasztalatod :D
azt szeretném kérdezni h meg e éri le rendszámoztatnom a kawát meg mennyit eszik neked igy mert én csak terepen használom :)
elado egy kdx 125 sr forditott elsö villa befogokkal komplett 10eft valamint egy kdx200 elsö idom 2500ft tel: 06703859600
Hello
Nem olyan rég vettem 1 kdx 200 at és tegnapelőtt elmetünk megmászni a siratót de egyszer eldőlt és megtörtek rajta az idomok. Valaki esetleg meg tudná mondani hogy hol lehet rá kapni vagy hogy a kx krossz idomok azok jók lennének-e rá !
Előre is köszi
2t alul gyönge, az enyém is csinál ilyet hidegen. lehet h ez az olaj nem éppen olyan viszkozitású mint az előző volt benne és máshogy ég el. lehet a karbin kell állítani a kicsit jobb idő miatt, sok mindentől lehet.
Hello
Nemrég vettem egy kdx 125-öt és teljesen jó volt, öntöttem egy kis molos 2t fűnyírólajat( garden 2t) a különolaj. tartályba és azóta alacsony fordulaton befullad. Csak ugy lehet elindulni hogy jobban pörgeted, de ha már felpörög onnantól megy rendesen.
Szerintetek lehet ez az olajtól, vagy teljesen más?
Előre is köszkösz.
Helló srácok! Ért vki a kawasaki kle 500 hoz? van egy kis problémám. Szóljatok, mert akkor irok tovább. Ha tudtok vkit, aki ért hozzá, akkor az is jó, vagy vmi jó fórumot. Thx
okosmotoros@citromail.hu
Köszi KawaBala!
Esetleg nem tudnál adni egy email címet,lenne még pár kérdésem?
Köszi!
Ha minden gyári lófasz rajta van, meg utcai gumik, és még le is van kissé ültetve a gép szerintem jobban elmegy 50-esnek, mint egy gyári 50-es De viccen kívül is, nekem rengetegen mondták, hogy simán használhatnám 50-esnek, henger sem nagy. Ahol meg fel van tüntetve a vázszám, meg motorszám,esetleg köbcenti, ott kicsit meg kell plasztikázni azt cső Csak mivel nekem 50-esre sincs jogsim, ezért sem vágtam bele a dologba..
Köszi!
De az a biztos,ha inkább kerüli az ember a hatóságot!
Ha jól tudsz beszélni hülyeségeket úgy h ne tűnjön annak akk semmi probléma. de amint látod nem igazán néz ki 50 esnek
Még egy kérdés:)
Mennyire megy el a kdx125,50-esként?
Valakinek tapasztalat,találkozás hatósággal?
Köszi!
Sziasztok!
Keresek KDX125-re hátsó féknyerget,akár tárcsával egyben,valamint fémmerevítős kézvédőt,a motor 95-ös évjárat,ha valaki tud kérem jelezze!
Előre is köszönöm!
én az enyémet feléé hirdettem..:D igaz, hogy nem papíros, de amúgy a motor nagyon egyben van, most dobtam fel róla egy gallériát:)
http://www.sportmotor.hu/motor...
Vedd meg az enyémet, mostanában tervezek nagyobbat venni. rendszámos, van rajta még majd 2 év műszaki. fogyasztás olyan 6-7 körül van. de ahogy mondta bala ahogy húzod, lehet 4 is meg 18 is
képek vannak az adatlapomon róla de küldök még ha kérsz. így elsőre 320 ra tartom, de majd alakul még ez.