Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valószínűleg az lesz annyihogy az enyém a klr 650 c amin keskenyeb az ülés azért gondoltam hogy a A verzió ülésszivacsával kedzek valamit, és átkárpitozom, de majd meglátjuk
Van egy szelepsapkám KLR600-hoz. Nem tud valaki hozzá egy motort olcsón ? :-)))))))))) Bocsi, de ez jutott eszembe :-))))
Elmész egy kárpitoshoz és 4-5e Ft-ért tesz rá új bőrt meg ad szivacsot is. Az enyémet megemeltem kb. 5 centivel, sokkal kényelmesebb lett.
Esetleg valaki tudna nekem egy berugókart KLR 600-hoz?
Eladó Suzuki drz 400 as teljesen nyitott dob felrakható bármilyen 4 ütemü enduróra. Ár:10.000ft 0620 3498275
Szevasztok vettem egy klr600 mocit blokk hűtő tank és láncnéklül ha valakinek lenne eladó az jelezzen ha tud
Csá mitkérsz a tankért?blokkod vagy karbid,láncod nincs véletlenül?
üdv
KLR 650 hez nincs valakinek egy eladó vagy feleslegessé vált ülése, igazából csak a szivacs kellene de jöhet a komplett ülés is.
Ismerős 86 os KLR 250 eshez hátsó villához keresnék láncvédő műanyagot ahol a lánc fut ne egye meg a villát :) hol lehet lelni ilyent? bonto vagy link! kösz
Már nagyon rég óta cross motort akarok és végre pont össze jött szerintem meg mert ezzel mehet cross pályára és nem kell attól féljek hogy mikor szakad ki belőle a blokk! :D
Így van,a motor alján helyezkedik el,ez az alkatrész feszíti a kiegyenlitő(balancer) lánc fogaskerekét.
És megérte?
na ez az alkatrész mire való? ez ugye ott van a bal oldalt a gyújtás mögötti önindító fogaskerék mögött.Ott alul ahol az olajat is lelehet ereszteni.
dimma azt a fékboritást elrakhatnád nekem ha jó a klr elejére
meg maradt pár klr alkatrészem eladó
Ismerős 86 os KLR 250 eshez hátsó villához keresnék láncvédő műanyagot ahol a lánc fut ne egye meg a villát :) hol lehet lelni ilyent? bonto vagy link! köszi
attól függ hol akarod használni a gépet közút vagy több terep.
Nekem a Dunlop Trialmax vált be a legjobban jó aszfalton is és terepezni is lehet vele de csak mértékkel.
Sziasztok, milyen gyártmányú gumit javasoltok egy 650-esre?
Olyasmi kellene, ami esőben sem adja meg magát, és szárazon is jól tapad. Valami enduros változat érdekelne. Most Mitas van rajta, az esőben csúszik mint a rohadás...
üdv skacok

klr 650 c -m van 97 es évjárat.
a vizszivattyúmál alul a pici lyukon csöpög a viz de épphogycsak.
mit kell cserélni benne van ott valami membrán állítólag, menyibe kerül egy olyan?
persze a postát állom ha megveszi valaki 8 ért! 30 605 6883
valkinek olcsón eredeti kayaba kawasaki lengéscsillapíttó? 30 605 6883 vagy gabor8181@freemail.hu
köszi a választ!
A hengerfejben,a hűtő felé menő gumicső tövében.