Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szimering: Vesrah VS-4001
Szűrő: Hiflo HF123
szia milyen márkájuak a cuccok lehet érdekelne köszi dio
Hali.
Van 1 garnitúra szelepszár szimeringem és 1db olajszűrőm 600 és 650-hez.
Ha valakit érdekelne, adatlapomról megtalál.
HajdúBihar környékén átvehető.
Ára 2500Ft lenne.
Hali.
Úgy kaptam egy barátom hozta nekem németből. Tartalék blokknak tartottam de eladtam a mocit és nem lett megbontva. Nincs megszorulva és a hengerfej is jó állapotnak örvend. Igaz én csak a szelepfedelet vettem le. Úgy gondolom egy bontott hengerfej kb. 25 ezer egy önindító 10 ezer. Szerintem elég barátságos árat kérek érte..
hali! működik rendesen a blokk? szelepek milyenek benne? Te használtad ? valamit írj róla! üdv.
Kipuff meg lehet még?!
Köszi!
JZ
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
Hello! Én nekem kellene a service manual 650-eshez eltudnád küldeni? csabi.csabusz@hotmail.com
ELADÓ A KÉPEN LÁTHATÓ nsr 125 felnik....jó állapotban de gumik nélkül.....akár supermotoépíttéshez is....a postát állom....vagy futárt mindegy....vagy akár személyes átvétellel is.... 30 605 6883 az ára alkuképes.... 39 000ft
szia.....a homokban ugrálásra csak a krossz moci való a 650 es az tipikus terependúró iletve városi cirkálásra alkalmas....túrázni de nem túl hosszú távon...mivel h nehéz ezért nem ajánlatos homokos terepen ugrabugrálni vele ....a drz-m is alkalmatlan rá...pedig versenyendúró....üdv
Eladó csak egyben 600-as motorblokk 48 ezer fix áron.
Az elektronika is benne van.
Üdv Skacok klr 650 hez kuplung bowdent keresek érdekel bontott is csak jó állapotú legyen.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. A kis KDX emet lassan le akarom cserélni egy nagyobbra, és találtam egy 650-es KLX-et. A kérdsem ezzel kapcsolatban, hogy milyen kaliberű motor, gondolok itt arra, hogy az a tipikus túraendúró vagy inkább erdőjáró, homokban ugráló típus.
Esetleg, ha valakinek van róla tapasztalata szívesen olvasom azokat is.
Előre is köszi!
Üdv mindenki.
Olyanban szeretnék segítséget kérni hogy adott egy klr 600 berúgókaros és önindítós(92-94 körüli lehet szerintem).
A probléma hogy nincs,gyenge vagy elvétve van szikrája normális.Gyertyával pl szinte nincs is,kábel magában néha ad(nagyon néha) ha közelre tartom nagyon a testhez a gyertyakábelt akkor rettentő apró szikrát ad.Valaki találkozott ilyennel?A jeladó jó,tekercs nem égett nem sérült mert megnéztük,mérve a jeladó 132ohm a tekercs 94ohm ha jól emlékszem.A gyújtótrafó elviekben jó.
Esetleg cdi nem lehet?Jah és azt vennék.
Üdv
Kedves Sonic 20!

Ez a klr 650 soha nem látott olasz országot, kint nem szerelik krosszgumikkal az ilyen motorokat, nem kenegetik agyon piros pasztával az alkatrészeket, nem festegetik össze vissza az egész motort és föleg nem hegesztik fel a kislánckereket . Gondolom mennyire van jó állapotban a többi alkatrésze is. Ez egy agyonvert magyar gép. Ja, a kókányolt kipufogó kimaradt.

szia a tank 7000.- sérülés mentes 06209238057 a számom
Üdv!

Lenne valaki aki kicsit segíteni nekem. KLR jeladó görbéjének a feszét felrajzolni. Nekem sajnos nincsen oszcilloszkópom.
Hali!
KLR-600-hoz berúgókarod van?
sonic:Sajnos én eladtam a klr-600A.Ha most megvolna sok mindent tudnák venni tőled.Központi rúgót és karburátor kellet volna.Egyben működőkepés klr 600-ast menyiért tudnál behozni külföldről?
mert talán vágot vázzas kintröl hiányosan be hozott motor.!
sonic:Ha minden ilyen tökéletes miért lett szétszedve a klr?Vagy így gondolom többet tudsz árulni belőle,mind hogy ha egyben árulnád.
klr600 650 es bontott alkatrészek tárcsa védő féknyereg védö hibátlan fötengely kuplung blokkfelek öninditó tekercs trafó fessz szab szinte uj dugó henger uj vezérmü lánc hibátlan feszitő uj vez tengelyek hibátlan karburátor fékek lábtartók első hátsó telók tárcsa kerekek elérhetőség a sonic18@citromail.hu vagy a 06302738234
hali klr650 került bontásra. öninditós uj vezérmü tengelyek és szelepek vannak benne hibátlan henger dugó müszerfal fejidom elsősárévő már nincs meg azon belül gyári kiipufogó rendszer hibátlan tárcsák és fékrendszer elérhetöségem a 06302738234 sonic18@citromail.hu
ez kúrvajó!
Sziasztok! Nemrég vettem egy klx300r-t és mivel nincs olyan fórum ezért ide írok! Érdekelne,hogy van e itt más klx tulaj?