Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha szerencséd van és rendelhetö akkor 9000ft
Köszönöm a gyors segítséget a srác nevében
Szóval érted,nagyon meg kell nézni ezeket a motorokat,me lehet,hogy nem is gyári,hanem otthon öntötte ki valaki Vigyázni kell,me engem is meg akartak tegnap etetni Egy kxf-re az volt írva xf,és azt mondták csak ledörzsölődött a k betű!Nem hittem le me a másik oldalon meg kx volt,tehát semmi nem utalt kxf-re,nem is érdekelt tovább otthagytam
A bal oldalán ha van idom,akkor az gyári.A jobb oldala meg nem gyári mert ott nincs idom. Lehet hogy a jobb oldala nem is kawasaki,hanem suzuki! Nagyon meg kell nézni az ilyen motorokat!
Ha nincs rajta idom akkor az gyári? Ha nincs rajta akkor nincs rajta Attól még lehet gyári?Vagy nem?Én sem értem segítsetek azonnal,me válaszolni akarok a srácnaaaaak!Azonnali választ várok,me má csengetné a zsééét
Sziasztok.Segítség kéne de gyorsan!Most szeretnék venni egy 91-es kx 125-t.A tankon nincsen jobb oldalt idom!Ez gyári?
Köszi előre a segítséget.
Heló.
Meg van a váz szám:
KX 125J-012134
Várom válaszod.
Üdv.
váznyak jobb oldalán
A váznyakon fogod megtalálni azt a bizonyos számot
Heló.
Motor szám nem elég ? Mert az alváz számot nem találom :S Vagy esetleg tudnál segíteni hogy hol találom?
Hello hatalmas nagy segítség kéne! Kawasaki kdx 125 sr hez kéne nekem henger meg henger fej! Az se nagy gond ha alap méretes! Sajnos enyémet egy szak barbár a gyári tő csavarokat egy 12es 6lap fejű csavarokra cserélte ezzel tejesen gatyára téve a hengert! Aki tud segítsen! Köszönöm!
Rendben,nem sokára írok egyet,mert nem itthon vagyok.
De 93-as évjáratú a motor.
Kellene egy vázszám!
Bocsánat,elnéztem..
Ma szét szedtem a kuplungot és nem is a lamellákkal van a baj :S
Ha nem ezzel a valamivel,több helyen is elvan repedve,és ahogy kuplungoltam valószinüleg meg hajlott és ezért csúszott.
Ebben tudnál segíteni?
Tudok segiteni!
Sziasztok.
Kawasaki kx 125-be (1993) keresek lamellákat.
Ha valaki tudja hogy hol találok,vagy esetleg van valakinek használható állapotba,az kérem jelezze!
Előre is köszönöm :)
Nem jött semmi !
küldtem e mailt várnám az árajánlatokat
Meg nem értem a henger fej tömítést sem! A gyárin mintha kevesebb lenne a víznek az átfolyási tere! Ami meg az enyémbe volt azon meg jóval több! :S
Rendben köszi előre is! El ment a henger fej tömítésem és szét szedtem a hengert! És azaz igazság hogy kicsit fura a power is és a működése is! :S De nem értem tejesen! Elvileg jelre kéne tenni de nem találok jelet a tengelyen se és a hengeren se! :S De aztán lehet rosszul tudom!
Helló.
Powerem nincs többi alkatrészt megnézem és valameik nap írom hogy van e :)
Viszont szerintem powerem is lesz heteken belül de akkor feltétlen szolok.
Hello érdekelne egy pár alkatrész kdxhez! Power szelep, power takaro műanyag meg a gumi, kábel köteg meg gyújtás kapcsoló!
Hello érdekelne hogy kawasaki kx 125 farok idom van e valakinek bontva! És milyen állapotba? :D Meg hol tudnék küllőket venni hogy smre át tudjam alakítani?
KX 80 blokk 25ezer ft

304351769

orozoli2002@yahoo.com
mail cimemre irj ott adok árakat!