Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem a 250sronégy az fasza. megy 180 fölött egy rendes, az városba pont elég.
2 héttel lekéstél róla. Most kelt el, de az új tulaj sohasem fogja eladni. Csinálhatsz te is egyet, tudok benne segíteni.
Az öcsém gsxr-600-at akart venni, robogó után. Persze hogy lebeszéltem róla. De a 250-est nagyon hamar ki fogja nőni a srác. A motor csak annyira megy, amennyire húzod neki. Amúgy 400-as zxr-t javasoltam neki. A zx9 meg inkább túramotor, csak lehet vele gyorsan is menni.
bakker! imádom a skodád! akarok egy olyat!
125ben ott az xl125v honda varadero. az jól néz ki, nagy is. ha scak az számít az hogy milyne vele mennbi akkor vegyen olat, ha meg sportmort akar akkor vegyen egy soros 250-est. nem értitek hogy azok akik ezeket megveszik a marketingesek csapdájába futnak? zéróóó technikát aranyárba odadobják. még ha pénzes lennék vagy apukám pénzes lenne, és lenne korlátozott jogsim, akkor is vennék egy 250est 4kilóér mondjuk, és ha a kicsi lelkemnek úgy jobb egy két százért felújíttatnám amit kell, és évekre lenne egy motorozható fasza gépem. ne döljetek be, ez átverés.
A 125-ös mocik is mennek 160-180-at, amit mindenki kipróbál úgyis. Akkor meg miről beszélsz? A nagyokban legalább van tartalék előzéskor-fékezéskor. Mentem már 250-es zxr-rel, na az volt az életveszély!
öcsém most vett ezres fzr-t. és előtte sem ilyen kamumamu-nagymotorszerűsége volt, hanem egy fullos zxr250, ami fele ár, állítható futómű, megy is azért, nem oylna keskeny mint egy csepel bicikli.. és főleg nem egy miska.
ZX9, 300 kmh... No persze... Meg a Blikkben majd címoldal... Kíváncsi vagyok, hogy pl. a kiskorú öcsédnek jó szívvel ajánlgatnál-e ilyeneket...
Naccerű, persze hogy lehet ennyiért Hayabusát is venni, de bakker 16 éves! Ne akard már, hogy az első sarkon meghaljon! Sosem értettem miért jó rábeszélni valakit minnél nagyobb motorra azzal, hogy az olcsóbb. Ezek a 125-250-es gépek remek kezdő masinák, jól is néznek ki. NEM kell csak azért hatszázast venni, mert olyan is van. Aztán meg majd jól összetöri magát, a jogsiszerzéstől meg eltiltják. Nagyokosok.
hát a soros 4t az fasza... hallgasd meg a vidimen.. de enne ka kiskawának egy ezeréves, kisuvickolt blokkja van, egy halálosan egyszerű, olcsójános futóművel, és egy divatos ruhával, amit egy mz-re is rádobhatsz üvegszálból. ennyi. iggazi parasztvakító, pofátlan lehúzás.
Hát öcsém te sem ültél még 2t motoron... a 2t hangja ütős abszolút nem kávédaráló. Ennyi erővel a 250-es 4t-re mondhatnám hogy olyan mint a villanymotor... 10ezer felett kb úgy visítanak mint egy villanymotor A 125-ös 4t-től meg ne is beszéljünk...
700-ért már rendes (600 feletti) motort is tudsz venni. Szerintem még egy 400-as zxr-rel is jobban járnál féláron, mint az új 250-es ződséggel. Már most megvehetnéd, maradna pénzed benyára, ruhára, stb. Nem csak a motort kell megvenni...
1.2 millárért pedig olyan zx9-est kapsz, ami szakítja a 300-at, beletehetsz 70-80,000km-t is, soha nem növöd ki, stb.
jaja.. szal ha ez a kis akármi majd egy miska, akkor erősen el kell gondolkozni másfélér egy hayabusán. nem mellesleg valszeg az már olyan régi lesz hogy nincs benne lűsebességszabályozás, és megy 3K fölött. nekem lenne egy miskám nem szaroznék
Kingston, tényleg az a legjobb, ha azt a motort veszed meg, amelyik a legjobban tetszik. Lehet, hogy egy másik mondjuk olcsóbb, vagy kicsit jobb a végsebessége, vagy egy harmadik kevesebbet fogyaszt, és szebb a hangja... Tökéletes motor nincsen, de ha a szívedre hallgatsz, akkor biztos jól fogod magad érezni a motoroddal, és az a lényeg! Ha meg nincs rá elég keret, akkor bizony ki kell bekkelni azt a kis időszakot... Újabban januárban is remekül lehet motorozni... És ne felejtsd el, hogy nemcsak a motorra kell gyűjtögetni, hanem ruhára is, meg bukóra, meg csizmára meg kesztyűre... Mert az is velejár.
egyértelműen hyo.. a kiskawa egy lányoknak és 16éveseknek méretezett kismotorka. a hyo meg kurvanagy. teljesen használható. nézzél róla youtube-os vidiket.
egy rendes 2t-nek ne mkávédaráló hangja van, főleg nem üzemszerű használat mellett. hallottál te már krosszmotort verseny közben?
A legutolsó infóm szerint május közepétől lehet majd kapni. De lehet, hogy rosszul értettem... Az Nsr 500- ért volt hírdetve, de még alkudni is tudtunk belőle Amúgy a hangja nekem is fura, de kárpótol a teljesítménye Ha meg esetleg megunom, jövőre veszek egy kisninját használtan majd olcsóért
Az lesz! Mostmár 100% hogy TiniNinját veszek!700Rugó megvan már csak a "maradék" kell de sebaj jövő szezon már az én szezonom!Köszi srácok a kedves szavakat!Amúgy ment már valaki a kis kawával?Érdekelne a véleménye!
Olyan motort kell venni amit szeretsz, nekem mindenki ezt mondta! Júniustól szeptemberig nem olyan sok az idő, bár pont a főszezon..Vagy most fájdítod a szíved pár hónapig, vagy esetleg utána fog fájni, hogy mégiscsak a kis tinininját kellett volna. Szeptember után is lesz még sok napos nap. Meg azért egy zöld kawa mégiscsak egy zöld kawa. Nekem is képbe jött, nekem úgy általában nagyon bejön a zöld kawa dolog. hallgass a szívedre!
Valószínűleg én türelmes maradok , mert a 2T soha nem válalnám be, mert idegesít a kávédarálóra emlékeztető hang , de még meglátjuk remélem találok valamit!Amúgy elméletileg már a boltokban van az új kawa nem?Mert ha igen akkor gozok is pécsre megnézni!Agi125r köszi a válaszod végre valaki értelmesen tud írni Amúgy mennyibe vetted a moccod?
Szia!
Én is hasonló gondokkal küzdöttem. Amióta bedobták a köztudatba, minden nap megcsodáltam a honlapjukon. A motorshow is csak miatta volt érdekes számomra Viszont közben már eladtam a motorom, az új kawa meg csak nem jött... / s a győri kiállításon már feltűntek olyan dolgok is rajta, amik nem igazán tetszettek- pláne ennyi pénzért/. Ezért én úgy döntöttem, nem várok tovább: így vettem egy nsr125- öt. Ami lóerőben ugyanott van, s egyelőre még új jogsit sem kell hozzá csinálnom. Igaz, fura még a 2T, de meg lehet szokni A hyosunggal kapcsolatban csak annyit, hogy nekem is ajánlották- de valahogy nem sok bizalmam van a cég felé. Eddig egy hyo tulajjal beszélgettem csak, ő azt mondta, hogy érezhető a különbség a hyo és a honda között /az volt neki előtte/, de lényegesen olcsóbb... Biztos ezekre is hasonlóképp van garancia, de nem tudom.... én inkább azt javaslom, ha van türelmed, várj az új kawára vagy vegyél valami más, de neves motort, s jövőre már tudsz venni akár használtan is az új kawából
Tud már valaki erről a mociról valamit a gyorsulással,vagy a végsebességgel kapcsolatban? Ahogy elnéztem a videókat,az rs 125 az jobban ugrik!
Én egyszerüen nem tudok dönteni!Tud valaki segíteni?Azon vacilálok hogy itt van ez a kis kawa ami az egyik álmom deh az ára elég húzos a másik oldaon meg ott egy hyosung nevű feltörekvő kóreai cég 250es gyorsaságia ami mondjuk lényegesen olcsóbban szerezhető be!Abban nemtudok dönteni hogy most egy igencsak neves motort vegyek igencsak húzos árértszeptember tájékán vagy egy egyenlőre no name motort, de azt már júniusban!Aki tud valami ésszerüt az írjon mert án már megbolondultam
Ahogy elnézem úgy látom hogy minden gyári alkatrész..... bár ahoz jobban meg kell nézni és közelebbről!
Nagyon cool...