Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Frankó kis bringa a kisNINJA! Ha Ak. jogsid van és van rá mák akkor ilyet vegyél.
Akkor most ez a moci olyan rossz?Mert eddig nem láttam hogy dicsérték volna...NAJÓ a kawa honlapon igen...
De nekem meg tetszik...Az új kis yamahára mindenki rá van kattanva,bevallom szép motor,de 125 és alig olcsobb mint a ninja...Vagy annyival jobb?
Amugy vett már valaki ilyet az országban?Ha igen,akkor légyszi irjon!
Saját tömeg 154kg... Elírták...
Tényleg több mint 170 kg vagy a MotorRevüben elírhatták?
A cseh honlapon 109000 korona az ára /1060570 Ft/
az osztrákon 4399 euro /1071600 Ft/
a németen 4345 euro /1058442 Ft/
a szlovénen 3817 euro /929821 Ft/ Ezek sokkal barátságosabb árak, mint a hazai
/vám helyetti regadó miatt... /
most néztem a kawasaki magyarországi képviseletének honlapját
és 1.2 milla a kis kawa.
hát sztem ennyit tuti nem ér meg.
Kissebb módosításokkal elég jó bringát lehet csinálni! Kinézetre biztos, vagyis sztem legalábbis!:)
Sziasztok!
MAdarason én is kipróbáltam 1 ilyen gépsas-t!
szerintem nem egy nagy élmény!
egy 125 2T-s moci nekem 1000 szer feelingesebbb!
Bár kinek a pap kinek a paplan...:)
tegnap láttam egy feketét a Hősök terénél. ?-500 volt a rendszáma.
Ha Nyíregyháza környékén van/lesz/250r akkor szívesen dumálnék vele!
jövőhéttől már a ceglédi kawasakinál is kilehet próbálni az új 250est csak még ezen a héten az újságíróknak van kiadva
Ma láttam ,jó lesz az/250r/csak az ára,-hát nem tudom!
Kunmadarason mentem vele de szerintem nem nagy cucc meggondolnám mielött ijet veszek!
bátor testvér! sztem csinálhatnánk bizniszt abból, hogy megcsináljuk üvegszálból az idomokat, és régebbi zzr250esekre rádobjuk.
Hol mentél vele?
Énis ki szeretném majd próbálni(mielőtt megveszem)!
Mentem egy ijen Ninjával!Nem nagy tejesitményű gép!
ja, a hyonak egyrészt ha már évek mulva nem is garis, akkor is gombokér van minden, de nem széthullós, sztem elsőnek jobb az, aztán nagyobbnak kéne valami más. bár egy 650r hyo ne mszar..
Hyoról én is olvastam hogy szeret valami kis bizbasz elromlani rajta. Ez esetben olcsón javítják. Árban simán veri a kawát, feelingre, élményre a zöld takonygombóc szerintem messze az egyik legjobb motor (má nem pont a 250-es, általában a ninja). Én újan mondjuk nem vennék, nem azért mert mindenhol azt olvasni hogy a marketingje jobb mint maga motor, hanem mert 250-esre sajnálnék ennyi pénzt. Használtban, első komolyabb motornak inkább. de akár azt is csinálhatod hogy hyo, aztán ha kinövöd 600as ninja:)
miért ne lenne megbízható? hyo klubra keress rá, ott van több ilyne is. nosza. gugli a barátod.
Most nézegettem a videókat,nekem külsőre,hangra no meg árba jobban tetszik a hyo,de nem tudom hogy a minőségét azt nem tudom!Én is pont ezt a két motort néztem ki,bár lehet jobban megérné egy használtat venni!
Légyszi adjatok már tanácsot!Nekem fontos lenne a megbizhatóság,mert nem szeretek szerelni...de a sebesség is nagyon fontos!Mi a nekem valóbb?
Nagyobb motorra nem akarok ülni,mert nyáron megyek 250re,most csak gilera runnerem van!
vegyél te
Basszus én mindíg lemaradok arrol amikor sokan vagytok itt! ,de sebaj majd eccer elkapom a tömeget! A 2ütemű szerelmeseinek bocsika nem akartam megsérteni senkit csak személy szerint inkább a traktor zúgás felé hajlok nem mint a pörgősebbek felé!Busát meg ilyen vadakat még nagfyon nem szeretnék mert szépen lassan akarok fel mászni a köbcenti listán! Deh megint sikerült elbizonyítani
Deh egy Hyosung GT250R-t hol tudok megnézni Somogy-Tolna-Baranya környékén?Amúgy valaki felvehetne msnre aki gondolja!
ok, megtörtént nank névnél. A sor4 legalább tartós és nagyon szép hangja tud lenni.
felvehetnél msn.