Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ezt tudtam volna, hogy csak tankolni kell... ...bazzz.....akkor lehet, hogy én is régebbit vettem volna.
Szia !

Bocsi igazad van, én a zxr 250-re gondolok (azt is hívják tinininja-nak )! Azért tettem fel ide is mert a zxr-es topicban annyi hozzáfűzést kaptam "csak tankolni kell bele és kész" . Értelmes hozzászólás volt, ....., csak basz*ttúl nem ez volt a kérdés. Olyan emberek véleményét várom akiknek volt vagy van ilyen motorjuk !

Előre is kösz
Spider007
passat
96osat nemhiszem hogy kapnál
Sziasztok !

Leendő kedvesemről szeretnék kérdezni tőletek ! Szeretnék egy ilyen motort birtokolni (1993-96), és szeretném megkérdezni mire kell nagyon figyelnem a vásárlásakor illetve a fent tartásakor ? Bár most még csak kuporgatok, de igyekszek már most tájékozott lenni, szóval várom a hozzászólásokat, pozitív-negatív ....?!
Továbbá szeretném megkérdezni hogy van-e valakinek eladó?,vagy már esetleg most tudja, hogy tavasszal az lesz (inkább ez a verzió)!

Válaszotokat köszönöm !
spider007
Ja akkor bocs :) :)
Egyébként az én tankpadomat 1800 Ft-ért vettem.
de jó is lenne ha 1-2 ezer forint lenne egy tankpad. Mifelénk 4e alatt nem igen kapsz semmilyet!

Az egy dolog hogy fent van az oldalon hogy lehet kapni.... a kis ninja is fent volt már tavaly decemberben hogy jön+lehet kapni(az árát márciusban tették fel hozzá) és ahhoz képest májusban kezdték el forgalmazni...
A kérdésem kimondottan azokhoz szólt akik a napokban jártak kawánál, hogy esetleg véletlenül nem-e tudja valaki, hogy mennyibe mennek a cuccok,(nekem tankpadból is a gyári kis ninjas kell)
Azért kösz...
Nem ócssó,nekem cbr125 alig6000 ft-ba került!
Szerintem ha bemész a Kawásokhoz akkor ott biztosan tudsz venni üléspúpot, legalábbis az oldolukon fent van + ki is van írva hogy amíg a készlet tart úgyhogy szerintem kéne hogy legyen.
http://www.kawasaki.hu/product...
Tankpadot meg szinte minden motorosbolban lehet venni 1-2 ezer forintért.
Hy all!
Nekem is 20ezerbe volt a szerviz - az 1000km-es(de a 20ezrebe még bent volt egy lánspray is)
6ezres szerviznél nem kell gyertyát cserélni?
Ja.... és nem tudja valaki hogy lehet-e már Mo.-n kapni kiegészítőket?( pl:üléspúp,tankpad stb...)és ha igen mennyibe mennek
A BrezoMoto-nál szentesen. Úgy kaptam öt év garanciát,hogy végig náluk maradok.Ha túl leszek rajta megírom mennyi volt.
hát remélem olcsóbban meguszod da akkor feltétlenül jelezd hol szervizelted és a következőnél én is oda viszem
Az még elmegy,bár ennyiért már autót is szervizelnek 5liter olajcserével.
Gumicserén is töröm a fejem,úgy néztem egy mérettel nagyobb még beleférne(120/70-140/70).A 150-es már neccesnek tűnik.
Raptor dob csongrádon. 45.000.-től indul és aztán lehet extrázni. Kb. 2 hónapja kértem árajánlatot. Kerek,ovál,triovál és még egyedit is legyártanak többféle borítással.
Nekem 20 ezer forintba került. Kb ennyibe fog kerülni neked is, ha nincs semmi különleges problámád.
Az enyém most megy 6000-es szervízre.Tudja esetleg valaki kb. mennyi lesz a vége?
A You Tube-n láttam néhány videót,de azok főleg spanyol és ami feltöltések.Ott nagyobb kultusza van a 250-esnek(valamiért ott nem gáz,ha nem 1000-ed van).Na meg nálunk csak május óta kapható és szerintem még kevés is fut belőle.(sajnos)
Hol vannak a videók?Képeket se naon szortok fel..de vidi még egy se nem van fent az oldalon amit a m.o-i kis ninjasok raktak volna fel...Vagy én tom rosszúl?
Szentesen tutira van egy fekete!:)
hát igen 1 kicsit én is keresgéltem oldalt de megtaláltam, azért köszi még1x :)
ez a jó az csak leírás voltjajj bocs az nemjó... na majd ez
köszi :)