Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

stabilan 18 fok fölött marad köpönyeg.hu szerint, az meg bőven jó... az eső sem tűnik gyakorinak, szóval nem tudsz megijeszteni
Az klassz mert éppen szerdától mondanak lehűlést meg esős időt
A szalon ár a legeslegjobb esetben is 1.3 most... és általában semmit nem adnak hozzá.
Szóval, ha már 1.2 és még picit kapsz is hozzá, az nem tűnik rossznak

Én szerdán fogom elhozni a Picikét, vééégre
Szia.
Ez az ár kőbe van vésve?
lehet hogy rosszul vagyok tájékoztatva, de szalonár is ezen a környéken mozog.
Vagy tévedek?
ÜDV.
Szia Zoltán,
Igen még megvan.
1.2M-t kérek érte. Még megvan a 40-e Ft értékű Kawa vásárlási utalvány is amit adok hozzá, viszont ezt Április 31-ig lehet csak beváltani. Ha addig nem megy el a gép, akkor én költöm el
Hova valósi vagy? Én Pécs mellett lakom, de most, hogy elkezdődött a szezon, bárhová elmotorozom, hogy megmutassam, megbeszélés kérdése az egész. Írhatsz a barkop@vipmail.hu ra is.
szia
Megvan még a kisninja?
érdekelne.
Szia.
Érdekel a kisninja.
Kérlek küldjél további info-t.
Zoltán
Tavaly e ring összevont 400-600- 250 2t
A versenyt egy nsr 250 nyerte...
Hy wicca!
Még én sem használtam fel!
Nekem annyit mondtak hogy majd szólnak hogy mikor rendezik meg az egészet. azóta sem szóltak...
Elvileg úgy van hogy odamész a rendezvényre mutogatnak mindenfélét---mármint vezetéssel kapcsolatban- és meg kell csinálnod a tréninget.
Ha ez megvan akkor hitelesíttik a kártyát és akkor 40ropit ér a kártya amit levásárolhatsz a kawánál kiegészítőkre egyéb dolgokra-akár még a szervizet is kifizetheted vele.--nekem ezt mondták.

De még régebben valahol olvastam hogy ezek a tréningek úgy folynak hogy motorosrendőrök oktatnak vezetéstechnikát de ott be kell perkálni a pénzt és ha elvégezted a tréninget(azthiszem 2napos a tréning)akkor visszakapod a pénzt kártya formában amit levásárolhatsz.

őőőő..de nekem amit először írtam --nekem azt mondták a szalonban hogy úgy megy a dolog --szóval nem kell fizetni csak tréninget megcsinálni és kapod a kártyára pénzt.
Legózzál még kicsit barátom
Kis turagép,mert mit gondoltál kezdők kezébe mit kell adni?
Végre a kawa legalább egy normális kezdő motort kihozott ami nem alulméretezett fos mint a cbr125r.Az már más kérdés,hogy a marketing osztályon a büfészakos szöszik nem zzr nevet adtak nekik de ez csak a marketing osztályt minősíti ettől még kurvajó gép a 250es kawa egy kezdőnek!
Két féktárcsa erre a motora felesleges,csak növelné a forgó és rugózatlan tömeget és ennek a hátrányát a mérnökök veled szemben tudják.

Egy a baj,hogy az A1 jogsi nemjó erre a gépre,pedig mivel ilyen világválságba ma már 125 2T nem nagyon lesz akkor meg értelmes lenne 250ccm és x Kw ra kitolni a határt ÉS kötőszóval tehát így 16éves kezébe nem kerülhetne erős 250es gép.
Ilyen marhaságokkal egy mezőgazdasági kiállításon a helyed és nem motoros forumon!

Egy 250es 2T nagyon jó motor,ha anyagilag megtehetném a fentartását már rég olyan gépem lenne.(kr1 elöl zxr250 telókkal és pl. zxr750 féknyereggel,hátul meg a kerékagyra ráhegesztve egy zephyr felni mivel az 17" átmérőjű de nem idiótán széles ezért rámenne keskeny gumi és kezes amradna.Na meg kapna kis motortuningot mint az angolok csinálják,ott nagy hagyománya van a kr1 nek mai napig.)
Ez így igaz. Sztem enniyért már nekem se lenne kiskawám. Bár monjduk tavaly sem rajtam múlott. De a kabát mellé járt még 40 óra ingyen oktatás. Vagy mi. VeeLee, te azt felhasználtad már?

Az r1 ára pedig vicc. De aki megteheti, tegye :)
Én mikor utoljára néztem 1 345 000 Ft volt a kisninja.
Most nézem pont- tényleg felment 1 495 000-re az ára.
A versenyváltozat meg 1 525 000Ft
Nem semmi!
És nem adnak mellé semmit.... pedig ebbe az árba már bőven beleférne.
Még szerencse hogy én akkor nem picsáztam azt megvettem a gépet./persze akkor még híre sem volt a válságnak/
Akkor is kurva sokba került de legalább adtak még hozzá egy kabátot.
Most már tuti nem venném meg 1,5misiért.- csak az ára miatt nem venném meg semmi másért..... amúgy zsír a gép! -de hát ezt mindenki tudja akinek ilyen van.
Kifogja megvenni 4.5milláért? Szerintem nem sokan!
az csak a limitált. Új ár szerint 1,4 milla a 'hagyományos' ződség. Fene ebbe a válságba.
(Bár az új R1 ára se semmi. 4 500 000 )
1,5 milla egy új 250 es ninja? Azt gondolám lent marad az ára.
az ikken
nincsen más új benne, csak a festés...
Szia!
Grat a géphez!
A festésen kívül van benne vmi változtatás, h +300 rugó? (illetve mostmár "csak" +100)
Kösziiii

Óvatos leszek!

Gratula a géphez!
/csak finoman.....mert azért megyeget a gép!/
....KAWA....
Persze ez igaz. Nagyobb motor csak azért kell mert az jobban bírja a strapát/ hosszabb élettartam. Nálam sem a száguldásról szól a motorozás...És nagyobb motorral is lehet nagyon finoman közlekedni csak érzék kell hozzá. Bár azért néha szoktam picit tempósabban haladni de a józan ész határain belül i
Szép moci, grat. hozzá. . . csak lassan vele eleinte . . aztán késöbb jöhet egy 600-as szupersport gép.
Nekem speciál bejön, hogy egyre több nő motorozik
Tény! De egyéb motoros előélet nélkül nem akartam rögtön egy nagyobb motorra ülni. Ezt meg bőven ki fogom tudni használni, arra a mire kell.