Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobj egy mailt a barkop@vipmail.hu-ra és válaszolok.
Hali! Az emelőt külön nem adnád el?
Szia,

Érdekelne a motorod. Tudsz még írni róla valamit? (km, hol lehet megnézni)

köszi
Küldtem mailt
grifter.fps@gmail.com-on e-mailben vagy az antigrifter@hotmail.com-on msn-en keress meg kérlek.
6 ezres szervíznél ti cseréltetek gyertyát?
Baszkííííjj! :(
...sajnállak hogy el kell adnod...
pedig lassan indul a szezon.....
-1 kisninjas
Hali,

Családi okok miatt sajnos meg kell váljak a kis Ninjámtól. Pedig még egy éve sincs, hogy megismerkedtünk
Még 3 év gari van rá. Amit adok hozzá: Hátsó üléstakaró "púp", hátsó kerékállvány, tárcsalakat, takaróponyva, +40eFt értékű Kawasaki vásárlási utalvány.
Remélem jó kezekbe kerül.
Ha érdekel valakit írjon. Az árban megegyezünk.
Sziasztok!
Kawasaki bőrkabát S-es méretben!
Irányár 10000Ft
http://www.youtube.com/watch?v...
Vajon mennyi be kerül egy ilyen?!
naná! az lenne a nem normális, ha nem jönne, persze kérdés, hogy mekkora a lyuk?

Boldog balesetmentes Új évet és széles utat kívánok mindenkinek
Jenőpapa
Értem, köszi. Akkor ezek szerint az is normális hogy jön rajta a kipufogó gáz?
az a lyuk azért van ott hogy a lecsapódott pára amiből ugye víz lesz az ott follyon ki
Tegnap beindítottam a ninjamat. Mivel hideg volt füstölt a kipufogó. Miután visszament a szívató mentem egy rövid kört. Majd amikor leálltam még hagytam kicsit járatni, és azt vettem észre hogy nem csak a kipufogóból jön a füst hanem ott ahol dob elkezdődik van egy lyuk, és innen is!? Aztán láttam némi folyadékot is de nem tudom mit. Normális ez? Vagy kezdhetek izgulni?
Igen, szombat-vasárnap volt, kb. reggel 9-től du. 4-ig, egy órás ebédszünettel. Durva meleg volt, de du-ra már pólóban nyomtuk.
A helyszín a DMC parkolója volt (Auto Expo M1 2040, Budapark Kelet u. 1), jól megközelíthető az M0-M1 csomópont közelében, nem kell bemenni a városba.
Gondolom szombat vasárnap bonyolították le. És délelőtt is meg délután is volt pár óra oktatás? Csak mert nem szívesen közlekedek Pesten. Amúgy helyileg hol is volt?
az a kemény, hogy frézinek pl 3méter a fordulóköre koppon.. poénból rámentem a jogsinál az oktatópályára, hát ki volt centizve.. Mint a rendőr-motorosversenyen a bandittal.. :P azzal is fordultam pár mééélyet..
Igen, még Júniusban voltam egy MOBITT hétvégén. Jó társaság volt és profik az oktatók (rendőrmotorosok). Az ott tanultak főleg a városi közlekedésben(túlélésben) hasznosíthatók (szűk fordulók, szlalom, hirtelen akadály elkerülés, vészfékezés stb). A végére körözni tudsz egy 3m átmérőjü kör belsejében!
A 40k HUF talán soknak hangzik a tanfolyamért, de mivel levásárolható a kawa üzletekben ezért így már megéri elmenni rá. Én mindenképpen ajánlom, szánj rá egy hétvégét jövőre.
Hello barkop! Te voltál a MOBIT-os vezetéstechnikai tréningjén? Képeid alapján úgy látom igen. Tudsz valamilyen infót mondani róla?
rendben holnap vagy vasárnap átküldöm
jenőpapa
Jöhet a cucc az innatetalent@gmail.com címre! Kaptam service manualt, de kíváncsi vagyok ez másik-e. Köszi.
Kawasaki gpx 250 ninja 1992. kép az adatlapomon, szöveg itt az aprón
Hali mindenkinek!
Valakinek esetleg eladó Kawasaki!Ha netán esetleg valami rosszabb állapotú vagy hibás motor az is érdekelhet!Csak egyben legyen ha van vele valami gond az nem akadály