Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a lóerőt is tegyük hozzá, s akkor nem tudsz belém kötni, te cébéeres
hát ha nem hajtom 3-4E fordulaton nagyon kellemes:)
"érezhető hogy sportgép a maga hengerűrtartalmában"? :)
Én mondjuk nagyon szerettem volna olyan jó kis v2es rotakapát mint neked van, csak sajnos nem volt rá annyi pénzem ezért vettem a mostnai szerelmem! Meg nem bántam, de néha gondolkodom milyen lenne 15ezres fordulat alatt motorozni
egyet értek ColdF hozzászólásával, bár én ebbe a kategóriába inkább mást választottam, melyet nagyon befolyásolt pénztárcám
tanuló/női motornak tökéletes, nem nagy, teljesítményre is érezhető hogy sportgép a maga hengerűrtartalmában, de nekem jobban bejön a Hyosung, még ha nem is akkora a múltja, mint a kawának.
Jaja, igaza van mindkettőtöknek, hát a ninja már kultusz név, azt azért kapta ezt... Deh a motorosok tudják, hogy az enyém az igazi ninja Meg ne sértődjetek Amúgy lehet hogy megeszi a kis cibert de nekem pl nagyon jó élmény volt az a 300kilóméter amit gurultam vele, nem mindíg midnen a teljesítmény
a Ninja-t mint nevet jobban el lehet adni mint a ZZR-t :)
Az tuti hogy tanuló motornak csinálták, de kinézetre nekem olyan benyomást kellt, hogy minnél olcsobban megépíteni!
inkább zzr 250 nevet kellett volna neki adni! Sokkal jobban hasonlit arra!
A ZXR-hez képest tényleg nagy csalódás lehet azoknak akik egy sportgépet várnak, de ezzel inkább a kezdő motorosokat célozták meg SZERINTEM. Akik "sportolni" akarnak azoknak ott a ZXR a maga sor4ével, ezt a motort viszont sok tesztben női/tanuló motornak tűntették fel. (mondjuk az elég vicces hogy egy képet láttam arról, hogy női magazinban volt a kis ninja)

Nem kell szídni, én se szídtam a motort, az enyémet keresztbe lenyeli , ez a saját véleményem.

Üdv,
ColdF
Szerintem a japók ezzel a motorral a "műértő" közönséget akarták megcélozni, akik szeretik nézni a motorokat, éreznek késztetést a motorozásra, de annyira nem megy még nekik hogy vagy a régi vadállattal, vagy 600assal nyomják! Am inkább egy zzr, gpz utod mint zxr....szerintem, de tetszeni tetszik, mert flehazsnáló barát
Nemtom, hogy vagytok Ti vele, de nekem az új kis ninja nagy csalódás!
Olyan az egész mint egy kis túragép!
kormány pozició mint egy zzr-en, egy tárcsa elől elég halovány!
A legnagyobb bánatomra meg beleraktak egy sor2-es blokott!
Szőrnyűűű
A kutty így szokott utazni, szeret nézelődni
Igazatok van, ennél tényleg ne legyen nagyobb baja.
Akkor gratulálok a motorhoz, a képeken nagyon tetszik, de blöki viszi a pálmát Csatlakozom az elöttem szolóhoz, tényleg ez legyen a legnagyobb vízszintesbe kerülése a mocidnak Mondjuk kipróbálnék egy ilyen újjabb ninját is.... azt mondják jó, de mennyit forog ez? Az én kis méregzsákomhoz képest szerintem nyugisabb

Nem jól csomagoltad be a kutyát a hátizsákba! Kilóg a feje, meg az 1ik lába félig!
Vagy mindig így szoktad szállítani?
Ennél nagyobb baj soha ne érjen. Ismerősömnek is feldöntötték a motorját. Sajna neki a kipufogó járta meg. De egy polírozással szebb lett mint volt.
találtam képet a borításról. Gondolhatjátok hogy elkapott a méreg, amikor odaértem, és ezt láttam:
Idegemben ugy felkaptam a motort, hogy utána 2 napig nem tudtam használni a kezeim, ugy meghúztam a vállam :D (éljen a telefonos minőség)
Sajnálom, hogy el kell adnod. Nem lehet könnyű.

Igen, újonnan vettük , de miután megvettük kb még 1,5 hónapig alig akartam elhinni, h Kawasakim van. Ez napra pontosan júni 10.én volt. Azóta történt egy kis baleset. Illetve 2. Október eleje körül felborította valamelyik ***** és a jobb oldalán az indexnél beszakadt az idom. Nagyon szépen megcsinálták, nem is látszott rajta, aztán rá 1 hónapra megkértek h a tanyának a parkolójában álljak arrébb, a járólap pedig homokos volt. Ahogy tolattam, kicsúszott a jobb lábam . Még félúton megállítottam, de mire odaértek, nem bírtam tovább, egy lábamnak túl nehéz volt, és ugyanott betört . De mérges voltam magamra. Az még nincs kijavítva. Szépségtapasszal van megoldva.
Ma felébresztettem téli álmából a 33 lovat, és megsétáltattam egy kicsit.
NEM AKAROK MEGVÁLNI TŐLE!
De sajnos muszáj, mert kell a zsé.
Képeket majd rakhatnál fel Újjonan vetted a gépet?
Sziasztok!
Jövök én is, mint kiskawa tulaj :)

Barkop! Ha esetleg a vevőnek nem kellene az üléstakaró(amit kétlek, de hátha :) ) akkor engem érdekelne. Szólnál ha rajtad maradna? :)
igen kell még
Hahó! Ahogy elnézem ebben a tini ninja topikban nagyobb az élet mint a másikban! Miért van az hogy ennyi eladó tini ninja van? Nem jött elő náluk gyerek betegség?
Hali. Bár sok az érdeklődő, még megvan. Jövő hétre már találkozó is van megbeszélve.
Részletekért ill. ha kérdésed van írj mailt.
szia barkop! ha még nem kelt el a kicsike, engem is érdekelne....
Így előre nem. Alapból a motorhoz adom, de ha a vevőnek valamiért nem kell az emelő (mondjuk már van neki), akkor termszetesen külön is eladó lesz.