Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az kegyetlenül szar.azt hittem egy ilyen felső kategoriás sörtől többet várhat az ember...
Először:a Bandit nem 33le(40-45 évjárattól függően).
Másodszor :ha variálsz a fogakerekekkel csalni fog az óra.
Harmadszor.majd ha bemérnek műszerrel 210-el szólj,és kapsz egy csokit-.
ha megvan a rekord, akkor én egy Guinness-sel:D
igen, pont ezért mertem bátran mindenki nevében egy sört felajánlani,mert mindenkinek feltűnt hogy egy gyári 250es bandit, aminek ráadásul még rövidebb is az áttétele, a büdös életbe soha de soha nem fog 200fölé menni ;) Egyébként egy coronitával én is beszállok.
egy coronita-t felajánlok
Kedves suzukis, a gyári 180 is egy szép kis vicc, jobb ha tudod. Természetesen óra szerint lehetséges, de máshogy nem. Mivel nem mi mondtunk hihetetlent, jobb ha inkább te próbálasz bizonyítani.
Egy gpsel bemért adat tökéletes, és ha tényleg igazat beszélsz, szerintem mindenki meghív egy sörre bátran. Addig meg maradjunk meg annyiban hogy a 210 egy VICC.
üdv
Nem nagyon akartam már ehez a témához írni,de muszáj volt. Gumman te meg szépen beszélj! A Gyári fogaskerékkel is megy 180-at, akkor miért olyan hihhetetlen hogy 7 foggal kisebb kerékkel többet megy? szerintem egyszerű a képlet vegy nem? a kisebb kerékkel egyébként 3000-el forog kevesebbet 6.-ban. ennyi! Vagy elhiszed vagy nem. leszarom! Én tudom és ennyi!
Hello
Nem tuddom regisztrálva van-e, de kedden este a Lurdy liftjébe beszáltunk haveral a legfelső szinten és beugrot még egy zöld/fekete Kawasaki kabátos, bukos, 20-25 év körüli csaj is!
Aztán rákérdeztem, hogy zxr-e van-e és kiderült, hogy egy 2008-as fekete zxr250-est hajt!
Ha esetleg regisztrálva van és rá ismertek szoljatok már neki, hogy keresetem!
Elöre is köszönöm!
210kmh hehehehhehehehehehehehehehehhehehhee

Szállunk a képzelet magasságain.

az RSem meg 230nál forog 6ezret 6osban mi?
Suzukis:a hülyeséged senkit nem érdekel. Milyen 210?Mi van?Ninjaról írjál valami értelmeset öreg...kösz. ez nem a suzuki bandit forum.Meg mit akasztasz ki?Max engem az ilyen hülyeségekkel.
250-es bandit a gyárinál 1 picivel kisebb fogaskerékkel leakasztom az órát kb 210 km/h Ennyi!
Ok,majd kérdezek ott is!De nem a marketinges szövegre vagyok kiváncsi...
Helosztok!
Jójó majd csinálok egy videót! Kérdezni bármelyik kawa márkakereskedőnél tudsz. Én Pesten a BAH csomópontnál lévő PAPP motorsnál vettem. Jófej az eladósrác!Amúgy vannak ilyen tesztnapok amikor ki lehet próbálni! Nemsokára csinálom a videótis majd pápá
Tudnál adni valami cimet ahol kérdezhetnék a mociról?
Akkor ha vettél valami videót,meg egy pár képet feldobhatnál a gépedrő l.Grat a géphez és jó motorozást kívánok neked!
Hellosztok!
Hát én bátorvoltam és beruháztam egy kis kawára:) Nem egy rossz gép! eddig 160-t sikerűlt kipréselnem belőlle! De a 180 az biztos nem lesz meg...sajna!
Egyébként én se naon hiszem,hogy mehet annyit .Én becsléseim szerint olyan 170 körül lehet a vége .Gyorsulása már hihetőbb 0-100-ra 6,4 kell neki.
Szerintem az az óra sietett egy 20-ast
Egy 33le-s 170kg körüli(154kg üresen) motor 180-at nem tudhat(a tudomány mai állása szerint)
hát ha azt nézzük h a zzr 250 nem megy annyit,és a tinininja blokkja kb ugyanez lebutitva,akkor nehezen hiszem el a 180at...,de az h még ment volna,pláne hihetetlen.
Egy tesztelő ment már 180-al és azt mondta még ment volna csak elfogyot az út.(full szériás moci volt a krapek 187 cm-volt)youtubon írd be:2008 Kawasaki Ninja 250 WOT 0 to top speed itt megtekintheted kb,hogy is megy a gép.Szerintem aki ilyet vesz az nagyon jól dönt!
Tud valaki ennek a mocinak a végsebességéről valamit?
Vagy videót..
Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy nem nagyon motorozok víz, olaj, meg benzin nélkül. :)
Hát...187 vagyok...Nah,majd meglátjuk hogy mi lesz,de ha ilyet veszek,akkor majd összehuzom magam
Köszi az infókat!
GOOD NIGHT!
Ja, ha te is 194 centi magas vagy akkor ne vedd meg. Egyébként kezes,mint egy bicikli azt meg,hogy az ereje mennyire milyen azt ne tőlem kérdezd mert a töbszöröséhez vagyok hozzászokva, de ismerek embereket akik ZZR250-nel bejárták Európát keresztül kasul.
Hát,a pénz az még nincs meg....De majd lesz valahonnan
Mentél már ilyennel?