Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pfpfpf, azt a mindenségit.... hát lehet hogy mégsem Leo-m lesz... azért ez egy picit húzós... Főleg ha Raptor meg van 35-40 ért.
Én a Leo-Vince honlapján láttam (www.leo-vince.hu) és ez az árlista: http://leo-vince.hu/images/sto... Asszem szeptember 1-ig van 10 % akciós minden termékükből. Valószínűleg máshol is lehet kapni, lehet ott még olcsóbb is, de mivel nekem még nem most aktuális, így annyira nem néztem szét...
Ó! és itthon tudod már hogy hol lehet szerezni és mennyiért?
Nekem is Leo Vinci a szívem csücske...
Annyira nem zavar, mert jövőre le szeretném cserélni egy Leo Vince sportdobra...
Helyes, gyarapodjunk csak

A kipuff nekem is karcos, ha ez megnyugtat...
Szép moci, nekem már van egy kis karc a kipufogómon, egy bogár v vmi hasonló koppant rajta a "menetszélben". Mert ugye nekem még bejáratós...
A hétvégén volt sikere a mocimnak... A kislány tuti motoros lesz.
van van
Jön/megy valaki Brno-ba?
azt hiszem s.andrisnak van ilyen matricázott mocija
A matrica nekem amúgy is tervben volt, mert az enyém csont fekete...
Nem az enyém a gép! A neten találtam, csak gondoltam megosztom Veletek, hátha kedvet kaptok egy kis matricázásra!
A matricát csináltattad, vagy vetted valahol? Jó nagyon... Volt másféle is ehhez a típushoz? Mennyiért vetted? Több kérdésem nincs...
nagyoooooooon szép!
Hajrá hajrá, még azért van egy kevés hátra. Hát még bejáratás után, hogy fog tetszeni
Már 580 km-nél járok Nagyon jó kis moci, tetszik!
Sziasztok,
Ha érdekelne valakit egy sportdob...
Tegnap megjött végre a várva várt jogsim, mentem is egy jobb kört, a kilóméter őra állása egyből 220 lett...
Csináltam egy kis röpp onboardot, adatlapomon megtaláljátok , akit érdekel a felszerelési technika szóljon és megmutatom
én a csöpp kis lelkiismeretem megnyugtatása érdekében, végig így járattam be, ahogy leírtad.... hosszú volt, de amikor már 6000-en pöröghetett az már nem annyira vész, a 4000-et kell túlélni
Axelina, 6000ig pörgettem bejáratás alatt, de volt néha az is, hogy megcsavartam a bajszát, rendőri igazoltatás kerülése miatt hazáig sprint . Nem kell túlparázni a bejáratást. Jogsi még nekem sincs, ~2100km már megvan, (kopp-kopp-kopp ) . Zsivány , a talira nemhiszem, hogy tudok menni mert aug 5-én megyek vizsgára tanpályából .
mínusz egy nulla a 16000-ből
A bejáratás időszakában ki mennyire tartotta be az előírt fordulatszámot? Az útmutatóban az áll, hogy 800 kmig 4000, utána 16000 kmig 6000 lehet, de már több embertől is hallottam, hogy ez csak egy irányszám és 6000-es fordulatig mehetnék a bejáratás teljes szakaszában.... Nektek mi a tapasztalat?
axelina lényegében mindent leírt a gombáról

blade nem hiszem, hogy megyek, mert addigra 1-2 bulin leszek túl.
Miért mi lesz ott?
Ha megjön a jogsim lehet addigra már megyek is vele annyit, hogy jó legyen... Elvégre nélküle még nem vezethetnék, gyakorlatilag már van benne 60 km. Bár rizikós, mert ha a rendőr elkap 2 év eltiltás és még meg is büntet...