Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát pl ma reggel sem hallottam a hangot...
viszont tegnap este meg a hátsó kerekem hozta rám a frászt olyan szinten csúszkált, akár csak úgy szimplán magától, hogy hujjujjj... szó szerint féltem...
Nyikorgás: most így jobban belegondolva, az jutott eszembe, lehet a z elektronikával van vmi....
Szombaton megkérdem, akkor megyek motoros suliba...ott tuti tudja vmelyik szaki
egy picit megnyugodtam, hogy Neked is

hmmm, lánc? nem tudom, na majd ha megyek haza megnézem... eddig stabilan elölről hallottam, így ez fel sem merült, de tegnap este már nem voltam annyira biztos benne, hogy elölről jön a hang. Jó ötlet, megnézem a láncot.

HSM:
Nem igazán tudom meghatározni az biztos, hogy indulásnál. Aztán egy idő után abba marad... de pl ma reggel egyáltalán nem adta ki a hangot...
Halihóka!
Nekem is szokott néha nyikorogni...én is a tárcsára gyanakodtam...de nem lehet hogy a lánccal van a baj? Nem laza a láncod?
Először is azt kéne megfigyelni, mikor csinálja. Hidegen/melegen, induláskor, megálláskor, menet közben, motorfék közben, üresben finoman pörgetve....
nagyon megijedtem

Nekem mostanában kiad valami nyikorgós hangot, csak még nem jöttem rá, hogy honnan jön pontosan... a tárcsára gyanakszom, de mikor ma hozzá értőbb hallhatta volna persze nem produkálta
Atlantis021: Köszi a lehetőséget, asszem élni is fogok vele.
Vicces, mikor írtál, nekem se tűnt fel, hogy 1-je péntek...
Amúgy mókás, mikor kb. egy 2 hete volt még csak meg a mocim, öcsémmel elmentünk egy karikára csak úgy szombat délután, és pont "belebotlottunk" a citadelláról lecsordogáló motorostaliba, nem volt kérdés, csatlakozzunk-e...
Amúgy ha kicsit le kell hajolnom a kormányhoz az nem gáz, legalább sportosabb a testtartás.. :D A váltótól, meg a térdem helyétől jobban tartok....

kawaMotoCat: Szuperül hangzik! De vigyázzatok, alaposan ki lesztek faggatva mindketten!
bocsi, HSM!
Inkább október 2-án jöjjön, mert akkor leszünk ott.
HRM valóban gyere nyugodtan, biztosan ott leszek
De szerény véleményem szerint a 2méter magas ehhez a motorhoz, mert elég alacsonyan van az ülése...és akkor meg nagyon be kell görnyedned, hogy elérd a kormányt...ami nem kényelmes hosszútávon...
Gyere ki a Citadella talira okt 1-én , én tuti ott leszek, felülhetsz rá :D, szerintem Kawamotocat is ott lesz, ő is tapasztalt róka
Igen, ez lenne a legegyszerűbb, de ez a legvégső lehetőség is egyben, mikor sisakot vettem, akkor épp elég volt bemenni 2-3 boltba, és közölni, hogy sajnos nem egészen jó egyik sem, és megpróbálni szépen közölni, hogy bizony itt fél óra próbálgatás után vásárlás nélkül fogok távozni.... (A közben elhárított tukmálási próbálkozások sokaságáról nem is beszélve...)
Lehet inkább majd kiruccanok motorostalira, aztán kérdezgetek...
Hali! Menj be egy kawa kereskedésbe, azt próbáld ki
Köszi a választ! Remélem lesz majd rá lehetőségem. :)
5 óra fellé nem jártál véletlenül pesten a rakpart közelében? Mert szerintem téged láttalak, szintén mocin ültem :D
hááj
ide is beírom...csütörtökön kakucsring valaki(k) ?
Szia!
Én 177 cm magas vagyok, igaz ez azért még picit messzebb van a 2 métertől , de teljesen kényelmes a motor...
Mindenképpen érdemes felülnöd rá és kipróbálni, hogy milyen!
Sziasztok! Van köztetek magas Ninja 250R tulaj? Én 2m vagyok pont, nekem jó lehetne méretben a bicaj? Úgy értem, nem lenne nagyon kényelmetlen rövid/hosszútávon? Nagyon szimpi a motor, tetszik külsőre is, nekem amire kellene (kis fogyasztás, hosszabb túrák, melóba járás) arra nagyon optimálisnak is tűnik. Öcsémnek Aprilia RS125-e van, az se picike, és az kicsi volt nekem! Alig tudtam használni a féket, váltót, majd leszakadt a lábam, be se fért a tank oldalán a helyére a térdem... Egyébként rendben lett volna...
Tundi neni!
Nyócvanárom évesen még teccik motorzni? Nem fárasztó ezmá eben a korban? Ámbár Sanyi fateja is hetvenegy, mégis felül még a 42éves Danubiájára és huss száguldozik észnékül a faluba. még a kocsmába is azzal megyen, de nembánycsa a zsernyák, mer rendes embr.
Tündi néni jó egéséget kivánok meg széles útat!
Me a feketén jól mutat a neonződ ufó meg a rózsaszin pléboy nyul
Én csak spontán nem szeretem a zöldet..És a ruhám is piros-fehér-fekete.Érdekesen nézne ki a zölddel
Szerda 09.22.-e 17:00 tól tervezek egy Esztergom/Visegrád útzonalat budapesti indulással. Szép időt mondanak. Kit érdekel?
Esti motorozásba benne vagyok a héten, bármelyik hétköznap 8tól.
haha, ez egy jó kérdés... de már én is megfigyeltem... szerintem gáz