Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!
Mennyibe van?
Eladó Kawasaki logos, Ninja feliratos tankpadok:
Itt a hideg, a fórum meg kilett
már azóta meg kerestem majd vegyél fel és meg beszeljük nekem mindenképpen kellene majd a motor :)
Hm...pedig ha felmész a www.hasznaltauto.hu -ra és ott beírod a keresőbe, akkor az első az...de majd felveszlek msnre...csak most nem otthon vagyok...
nem adja ki a hirdetésed.
vegyel fel msnre
mark.balogh@hotmail.com
Hello!

Eladó a motorom, hitelátvállalással --- http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_250r-4179940 itt megtalálod.
Kérdésed van írj nyugodtan!
hello.
250ccm-es ninjat keresek hitelatvalallasal.
csak ugyvedi papiral tudnam at venni.
a koltseget alom!
Nekem is van nyikorgás a kezdetektöl fogva :S
helo. elnézést a késői válaszért , horzsolt a gömb része a váltókarnak egy kicsit, 5 eft az ára. hajolva, javítgatva nincs.
Azért én is többet várok a gumitól. Nehogy már egy 250esen úgy fogyjon mint egy 650esen.

Sajnos totál megértelek...
há de:) a lóóóóvé:) azért amíg legalább kopjon már el annyira, hogy ne sajnáljam annyira:)
Jóvanna elhiszem...de igazából nem tart vissza senki, hogy lecseréld a gumit
én nem akarok vele már ennyit menniiiiiiiiiiiiiiiiiiii......... uuuuuuuuuuuuuutálom

Atlantis: hidd el magabiztos, amikor nem, akkor azt beismerem, hogy elbénáztam
Magabiztosan tedd kettesbe
ja igen..... 14 260km van most a motorban és a gumiban, de ahogy elnéztem még kb 3ezer km-t el fog menni ez a gumi aztán csere.
Szerintem ez nem rossz teljesítmény ettől a gumitól!
Hi all!
Nekem nem nyikorog semmi! szerencsére....
De egyszer már nekem is kiugrott sebességből mikor felpakoltam 2.-ba. A rutinbogarak szerint ilyen néha előfordul még új motornál is. --ez csupa véletlen.
Szerintem jó a gyári gumi ! nekem nem csúszott meg 1szer sem mikor jó idő volt! (20fok felett) (pedig néha a perem mentem :)
Most így 20 fok alatt meg már nem lehet játszani mert könnyen megvan a baj, de ez nem csak a gyári gumival fordulna elő hanem akármilyen drága és márkás gumival éppúgy! Hiába meleg a gumid az aszfalt már hideg!
na hát ez nem hangzik annyira jól...... főleg, hogy nekem szokott többször is olyan lenni, hogy berakom kettesbe és mintha ez meg sem történt volna kiugrik üresbe...

gyári van és továbbra is utálom, mint a szart....
Halihó!
Ma azt mondta nekem egy kawás, hogy lehet a váltó nyikorog....
és azt is mondta hogy ez jellemző a kawákra...ne foglalkozzak vele...
Hátsó kerékről: basszus, nekem is volt, hogy megcsúszott már magától, és én is beparáztam rendesen...gyári gumid van még motocat?
Fiúklányok, ma fel fogok ülni a motoromra és céltalanul motorozgatok 1-2-3 órát. Ebbe úgy gondolom, belefér egy diagnózis felállítása nyikorgásilag, ha valaki Budapesten/közelében van és a garázsa környékén motoszkál/szintén céltalanul motorozgatna. Együtt motorozást nem biztos, hogy ezen kívül ígérek, mert viszonylag elviselhetetlen vagyok, de szívesen megmondom, hogy mi a zajforrás. mail@[nicknevem].hu-ra kérek egy telefonszámot és akár kerekebb lehet a világ
Na erre még nem gondoltam. Hogya km\h bovden(jól írtad:))?Lehet benne valam. Nekem előfordult hogy kicsúszott az órából és akkor nem hallottam. Azt nem hogy azért mert ő a bűnös vagy mert épp olyanja volt. 11ezer km van benne és szinte a kezdetektől hallom. Néha folyamatosan néha napokig nem. Első szerviznél ráültettem a szerelőt és mondtam neki hogy guruljon vele egyet de ő nem hallotta. 6ezres szerviznél szóltam és azt mondta hogy szét szedi a féket de semmi változás.
hmmmmmmm, ez érdekes, lényegében ezt én is megfigyeltem:)
neked mennyi kilóméter van benne? mióta észlelted ezt a jelenséget?
Mi megállapítottuk, hogy tuti nem a tárcsa, mert fékezéskor is ugyanúgy van a nyikorgás... én is eddig úgy gondoltam 4500-as fordulatig/nál stabil, de nem, ha lassabban megyek akkor is... szóval elég érdekes.... de ha Te már mutattad szerelőnek az nem túl bíztató. Mi azt gyanítjuk hogy a fordulatszám mérő bovden (nem tom így írják-e), vagy a kilóméter óra bovden, mert az ért viszonylag ugyanabban az ütemben hallatszik a hang. De az is érdekes, hogy nem mindig.... pl ma kb 2-3 kilóméterig hallottam, utána hazáig semmi. Azonban tegnap este 19 km-en át végig lehetett hallani... szóval elég érdekes...
Ezt a nyikorgást már én is hallottam és én az első féktárcsa közeléből hallom. Megfigyeltem hogy csak kb 20-30 km\h tól olyan 50 km\h ig hallom(e felett már a menet zaj miatt nem nagyon hallok semmit). Van amikor hidegen melegen. De legtöbbször fékezéskor, lassuláskor amikor az első keréken nagyobb a terhelés. Néha idegesítő főleg városban, lassan megyek és mindenki néz hogy mi a fene nyikorog...:)
Kipróbáltam már féktisztító spray-t de semmi. Szóltam szerelőnek semmi. Valaki talál valami magyarázatot akkor jelezze légyszi.
Ja és egy kérdés ha már itt vagyok: rácseppent a tankra egy kis benzin. Mivel szedjem le hogy a ne sérüljön a fényezés? Ráadásul van egy két bogár maradvány ami nem nagyon akar eltűnni. Gondolom arra is jó lenne ugyan az az anyag.