Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nekem eladó!
Keress emailben mate021@freemail.hu
Sziasztok!
Ha valakinek lenne majd a közeljövőben,vagy tavasszal eladó kis Ninjája,az kérem írjon! Köszönöm!
Kedves Björg!
Sajnálom, hogy valami miatt ezt tapasztaltad, ha esetleg konkrét dolgot említenél, utánanézhetnék a hiányosságomnak.

Ha esetleg kérdésed lenne Kawasaki témában, nagyon szívesen válaszolnék.
üdv. eladó a képen látható ninja 250r/ 2008-as 120 km-ert futott motorból a két elsőkerék+gumikkal+tárcsákkal egybe 60 eft. komplett motorblokk gyújtásmodullal+kábelköteggel+légszűrőházzal+ légszűrővel,könyöksorral egybe 135 eft. 0620/992-4528

ez 48,5km
passzolom a kérdést...
kérdezd meg a többi fórumozót ők jobban értenek az ilyenhez!



a kutyát iktasd ki és javulni fog a köridő!
(a kutya csak egy zavaró tényező)

bakker.... ez van.....

Velee!
Ne haragugy, igazadvAN, lemértük Sanyival.
Górétól bálintbátyámékig két, kétés fél kilométer, épen átpörent a mutató. Bálint bátyáméktól sürgöseb a kutya miat, onnét a vót tsziroda három kilométer, onnét saNyiék tizenyóc kiloéter. Sanyiékho a kilátó kilenc, onnét a gépudvar hat kilométer. Ott egykis pihenés ésvisza a kastéj fele haza az mégtiz. Sanyi annya elég süket a tévét nemmindig érti azér hite hogymán nem lesz mán joidő, pedig let. Ez jó köridönek számitnektek?
Semmiképpen sem akart bántás lenni csak elég érdekesen fogalmazod és szerkeszted a mondatokat "némi" információ hiányával párosulva!
És leírhatnád már hogy a köridőd mennyi km-re vonatkozik(nem csak az időt)....erre mindenki kiváncsi nem csak én.... mert a fasz sem tudja hogy mennyi(km) az a -- "Sanyiékig meg vissza"
Amúgy gond egy szál sem, részemről!
Széles utat meg gumifákat!
Vele!
Ez mos jó vagy rosznekem amit irtál le? Merén nem bátotam semkit.
Velemmel nem gurul semki, sAnyi amikor amikor, én megis hínállak beneteket hozánk a tavaszra. Tanálkoszhatnánk majd avót tsz iroda előt,onnat anyámék osz onnét Sanyiékig meg vissza (az az egyórahét nekem). szép a tály, jóa levego, okszigéndús aszongyák. Csak nincs csak dompok, hegy nincsenitt. meg sok a juk az azfalton, de atól megyfel az andrealin. Nemkel mindent pesten csinálni verseny gurulást, lehetne it a Gugyering mindenévbe kéccer. monyuk szászhuszonöt osz 250venes katogoriába. Vagynem?
Nagy figura az ember---az írásai alapján.....
Nem tudom..., nekem az volt az érzésem, hogy csak szórakozik. Egyszer meg kéne nézni élőben, de csak messziről. Akárhogy is, tényleg jól jönne oda egy oroszlán!
Nekem kellett, de nem szedtem szét a motort emiatt. Csak be kell nyúlni a kormánymű elé és onnan meg lehet oldani. Bár elég nehéz, de meg lehet.
Te Gugyerák, te meg ki a mókus vagy?
Mivel foglalkozol?
A köridő milyen távolságra vonatkozik?
Milyen fajtájú a kutya? Oroszlán nincs a közelben...? :-)
Na most mi van heh?
Ja a köridöt nem is irtam, ha valakit érdekel: anyámékig onnat meg Sanyiékho, úgy haza mán 1 óra 7 perc körül van. De akkormán nagyon dütöm a kanyarba. Ha bálint bátyám kutyája nem jöne ki mindig, mégjobis lehetne, igy meg a multkor is öszevisza harapot. Nem rosz idö mi? Na csá.
Üdvöllet mindenkinek!
Tennapig motoroztam énis sSanyival. A köridőm javult tavassz óta.
mosmán nem leszz jóidő, aszonnya Sanyi annya, én is eltetem a góré alá a mocit. Szép /téli) álmot mindenkinek.
Jovőre itt ugyanitt!
Köszi, igen, érdekes hangja van, de nekem is bejön :)
A lényeg tavasszal jöjjetek minél többen :)
Én is eltettem már a gépet, de még majd le kell mosnom mert okádék mocskos szegény.
nem tudom valamelyikőtöknek kellett-e már tompított izzót cserélni....
hát nekem szombaton kellett! és hogy jó móka legyen az egész motort szét kellett hozzá szedni, hihetetlen!
naná, hogy ott voltam.
Atlantis nagyooon király a kipufogód, tök egyedi a hangja! Tényleg gratu hozzááá.
Én már lényegében eltettem a mocit, bár ilyenkor soha semmi extrát nem teszek, le a mélygarázsba, teletank és várom a hónap első szombatját, mert akkor kötelező elővenni
Jajj gyerekek, csak Motocat jött Citadellára, hát ilyet...
Nagggyon sokan voltak, tök jó, volt gumi égetés...
Nem vagyok egy motorszerelő szaki, de ha a tengelyednél fújod be, az nem biztos, hogy a legjobb megoldás, mert a kerékcsapágy zsírozva van, és ha oda az olaj bejut, az "kimossa" a zsírt a csapágyból, és az szép lassan elhalálozik.... Bár, ha a tömítések jók, akkor elvileg nem tud bejutni az olaj...

@Atlantis021: Sajnos a hétvégén benzintakarékos üzemben kellett hagynom a robogóm... Pedig milyen szép idő van/volt...
Citadella tali vki ma? hmhmhm?
Én használom, ilyen szép időben :) De lassan nyugovóra tér.
Ahoi All!
Eltettétek már télre a gépeket vagy mi a csöcs van?
Valaki irjon már mert igen döglött a fórum baszki!
Sziasztok!
Kicsit visszaolvastam és látom nem egyedi ez az első kerék nyikorgás.
Nekem inkább tavasszal és ősszel jelentkezik szerintem az első tengely szimering gerjeszti. Valószinüleg hűvösebb időben megdermed a szimering és az csinálhatja. Én szoktam egy leheletnyi kenősprayt befújni neki és egy darabig elhallgat.