Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

erröl tud valaki valami infot?
A skidmarx nevü cég gyártja, de magyarországi forgalamzot még nem találtam
Pedig tetszik.
Hali Sneak!
Csodálom, h nem tanákoztunk , bár Pécs jó nagy.
Gyakran járok Pécsre mocival ha jó az idő a forumon lévő képem is ott készült ,
/az Olimpia üzletház mőgött van valami Száloda és előtte 1 nagy parkoló/.
Csá FIGU
Természetesen a tükröt nem a hátranézés helyett kell használni, hiszen nem is tudja helyettesíteni. De például egész jó összképet tud adni arról, mi történik mögötted. A motoromra domború tükröket raktam, rendszeresen használom is, ezért látok elég kicsi esélyt arra, hogy egy hirtelen előzésnél meglepjen mondjuk egy hayabusa 300-zal...
de, az pont én voltam.

minden OK vele?
Hali Setzer!
Ismered azt a mondást, h "a szükség nagy úr" .
Nekem csak jogsim /A/ több mint 20 éve van , kismotorra meg régebb óta !
Namármost próbálj meg 1 Riga, Panónia, stb régi gép tükrébe nézelődni , ami a 30cm-es száron úgy rezeg mint 1 vibrátor . A másik pedig a tükör /kivéve az IFA/ annyira minimális képet ad a mögöttem lévő forgalomról, hogy nem bízom rá az életem , remélem te sem .
Tehát én jobb szeretek hátranézni, és ezt a hosszú évek alatt meg szoktam .
Itt jegyzem meg amióta motorozom nem okoztam és szenvedtem balesetet 1 szer sem /kop, kop, kop/
a figyelmetlenségem miatt , de különben is amikor estem csak azért mert "villogni akartam" na ezt már kinőttem , asszem tavaj .
CSá FIGU
Hali Sneak! Gyanús vagy te nekem Véletlenül nem tőled vettünk sport kipuffot a ZR7-re pár hónapja? CSake egy kósza gondolat.....
Sziasztok,

uj vagyok a forumon, illetve 1 ideje már olvasom, de még sosem szoltam hozzá.
Ugy tünik nagyon jo kis csapat jött itt össze, remélem elférek köztetek...
Nekem egy 2005-ös z750s-em van, ujan vettem anno, és eddig kb 17.000km-t tettünk meg együtt minden gond nélkül.
Amugy a pécsiek táborát erösitem.

Gábor
Ezt figyeld Zrider! Kulonosen 4:30-nal erdemes megnezni!
Elég szomorúnak tartom, hogy ennyire felesleges dolognak tartjátok páran a tükröt...
Haligali!
Az adatlapodon lévő képen is jól látszik. Ezt én is kipróbálom, szívem szerint én se tennék fel tükröt, szinte sosem használom...

Üdv
knapet
Helló!
Tán így jobban látszik , a kicsi Z-m , és a tükrök.
De mi a búbánatos, turó van , aszik mindenki?
Na joccakát ha ige .
FIGU
Hali knapet!
Adok neked egy kétforintos tanácsot tükörrel kapcsolatban .
Én is imádok a sorok között rodeozni , nekem a praktikum volt a szempont, sőt igazság szerint ha a polisz nem basztatna nem is lenne tükröm .
Szereztem 2 robogó tükröt, levágtam a szárukat a picsába,
/a szár átmérője pont annyi mint a gyári meneté/
A tükrön maradó 10cm-re vágtam menetet /nem egyszerű mert 1.25-ös aszem/ és vettem a szárra 1-1 csavart /a KTM nél kaptam faszákat/.
Két sörömbe került az egész, és ha felemelem a könyököm látok is benne.
Nézd meg a képen.
Csá FIGU
Volt valaki ma reggel 8:45 körül a Lágymányosi hídon egy fekete Z750-el? Buda felé. Régi modell. Fájt a szívem, hogy kocsiban ültem.
Csak megnéztem mikó hazaértem, elkerültem az 1600-at. A holnapi ha jól számolok 200 körül lesz... jó idő lesz nyugi. Ha meg nem akkor is, csak akkor nem annyira nyugi. Ha nem lesz mínusz 10 fok és nem esik reggelre 20 cm hó akkor én mocival megyek!
Szasztok!

Ha jó az idő akkor holnap a km-számlálón átlépem az 500-as álomhatárt,ezért drukkolok cefetűl hogy ne essen az eső.Ma is gurultam egy 50-est így egyszer csak elvihetem a gépet az 1000-es szervízre.
A lényeget nem írod, heeeeeeeee? Autoval? Esélytelen
a lényeg lemaradt

7. Nemzetközi motorkerékpár szakkiállítás - Hungexpo
2008. március 12. szerda - 2008. március 16. vasárnap
Megközelítés:
-2-es metróval az Őrs vezér térig, onnan az Expo-járattal
-37-es villamossal a Blaha Lujza tértől, a Népszínház utcáról
-Személygépkocsival a belváros felől a Kerepesi útról
Hy!

mikor milyen kiállítás lesz?
DannyBoy,

a kiállításon kinnt lesztek? Lehet majd ott is vásárolni?

Köszi
Semmi gond!
A gyári index csak akkor megy fel rá, ha csavarral van rögzítve a gyári rendszámtartóhoz! Vannak indexeink is ha az kell majd, 4.900-15.900 Ft között.
Rendszámtartó világítás lehet hogy jó hozzá a gyári, ha nem, 3.900 Ft-ért van hozzá való, Valter Moto-s!
A plexi és a rendszámtartó is természetesen abszolút az adott típusra való - csak leszeded a gyárit, és felrakod, és felrakod a helyére!
Annyira nem randa mint amennyire megszoktam a fejforgatás mellé, úgyhogy tükör biztos lesz majd, de mivel tényleg kiba széles lesz tőle a gép, lehet hogy nem kormányvég tükör lesz

.coR
Jól hangzik az ára. Erre a gyári irányjelzőt fel tudom rakni? Ja és rendszámtábla világítást hogyan tudnék rá applikálni? A rögzítése az idomhoz a gyári helyre megy? Bocs, hogy ennyit kérdezek. A plexit felrögzítéséhez ugye nem kell semmit megfúrni a fejidomon?
Én szívesen forgatom inkább a fejem, semmint hogy 30 centivel szélesebb legyen a motorom, és randa.
De nézőpont kérdése: ezért nem csak azokat a cuccokat forgalmazzuk, amik nekem tetszenek.
Miért nem? Szerintem sokkal használhatóbb mint a gyári, mert csökken az oldalsó holttér----kevesebbet kell fordulnia a fejnek.

.coR