Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát, a weboldalunk most áll csere alatt, elvileg a Motorkiállításra meglesz. Addig is infót tudunk adni a Barracuda cuccukról emailben, ha írsz az info@danger.hu-ra.
Egyébként már megkezdtük a forgalmazást, plexiből már jött is egy Z750-re, 5 napig volt nálunk, el is vitték. Egy héten belül rendelek tőlük, úgyhogy ha kell esetleg valami, azt addig jó volna ha jeleznéd, mert úgy kapod meg leggyorsabban. Ami most rakáron van perpill ehez a típushoz tőlük, az egy fekete sárvédő láncvédővel együtt, és kormánykiemelő.
Rendszámtartóból én a Valter Moto-t ajánlom, egyrészt olcsóbb, másrészt jobban is néz ki szerintem. Van raktáron is, 10.900 Ft.
Ha ragaszkodsz a Barracuda rendszámtartóhoz, természetesen megrendeljük neked!
Angol Motrax termék, most épp nincsen, de rendelni tudunk, kb. 2 hét. Még szép hogy kilóg, másképp nem látnál benne semmit...
Mellesleg én semmilyen formában fel nem tennék ilyet a motoromra, teljesen értelmetlen szerintem.
Hali DannyBoy,

korábban írtad, hogy az olaszok cuccait (Barracuda) is fogjátok forgalmazni. Engem a plexi és a rendszámtartó érdekelne elsősorban. (Z750-2007).
a honlapon mikor lesz erről infó?

Köszi.
Ahhá! És ez hol? Bááár... Ez kurvára kilóg... Mondjuk én ezt ellenkező oldalra szerelném fel, mert nem tetszik, hogy lefelé lóg.

.coR
Szia Jürgen! Vagy az info@danger.hu-ra írj egy emailt, vagy hívj minket a 06-205-DAN-GER telefonszámon!
Szeva Dannyboy!

Engem érdekelhet ilyen indexes tükkör ha univerzális, márpedig látom az. Kérek valami kontaktot Tőled, hol tudnék utánanézni ennek a darabnak.
Köcce,
Jürgen
Hadszokja" !
Kormányvég tükröt? Az is van, 14.900 Ft a pár, aluból készül, fekete vagy alu színben...
Ui: de inkább hagyjuk a témát, mert kezd nagyon kínos lenni

.coR
Azthiszem kacsorjani hozzászólása tökéletesen diplomatikusan fedi a válaszomat , de ténlyeg, igazán köszönöm a segítséget.
Egyébként én abban kértem volna egy kis segítséget, hogy honnan, melyik gyártótól tudok ilyen korm.vég tükröket váloatni, mert itthoni boltokban nemigen találok.

.coR
na túramen és ezt nem is mi mondtuk
Ilyen indexesb nem érdekel?
Prolus sorry, igazán nem megbántani akartalak

.coR
de az csak tesco gazdaságos motorra jó egy tesco gazdaságos szemű ridernek

.coR
Isten igazából még tán ez is jó lenne úgyis ez az első ami dőlésnél/esésnél beletörik a fŐŐŐdbe . Mondjuk azért az igényesség általába jellemez, de a Rizomára nincs most javam és kitudja mkor lesz, de addig is jó lenne valami tükrencs :)

.coR
Jó ajánlat!
Viszont jó lenne, ha "JÓ" lenne

.coR
"Vagy vehettél volna a méretednek megfelelő tuti mocit, ami használhatóbb /BMW R-1200/ "


Erről van szó! Ezek a bömösök (R1150, 1200) mindenki alatt jól mutatnak, még akár egy 150 kilós ember alatt is. Arról nem is beszélve, hogy a futóműve egy csoda! Én "csak" 125 vagyok, de nem mondták még, hogy hülyén néznék ki az ezresen... vagy csak nem merték...
Jópofa, de szerintem az első nap letörném mindkettőt amikor a hungária krt-n szántok a sorok között... a gyáriakat is behajtottam már párszor...
Ne baszlasdd már ! A motorozás meg a motor megszerzése köszönőviszonyban sincs az észérvekkel meg a gazdaságossági számitásokkal! A magamfajta hajlottkorú idióta ebben érzi magát kiteljesedni, ill ezzel. A szaros pénz meg soha ne számolgatsdd, hanem gyorsan költsdd el, magadra meg a körülötted lévőkre! Ettől mi bajod lehet?
Hali Saca!
Értek én mindent, de az ára bakker, fú b@szki .
Ennyiből a giga m is épített volna, 1 egyedi gépet .
Vagy vehettél volna a méretednek megfelelő tuti mocit, ami használhatóbb /BMW R-1200/ és még maradlóvéd is .
Ha most aszondod ez a szerelem tárgya akkor OK, mer ugye a szerelem vak,
és bármit megadunk érte , de főleg szubjektív /ezé no vita/.
Különben gyönyörő a mozdony .
Csá FIGU
Nah! Fenn vagyok, csak átugrottam a lányomért Szoboszlóra . Tolom én is be a 2. sört ,h le ne maradjak! Látom, nem csak én vagyok itt egyedül ilyen vén fasz kőbaltás vadember a 60-as 70-es évekből! 82-ben lett kismotorjogsim .de már előtte kb 1 évig barmoltam egy istenverte Verhovinával, amit kb annyit toltam mint amit mentem a hátán! Nekem mindegy mire ülök mindent élvezek! Holnap meg megyek a tótokhoz munkát vállalni, igy lassan megyek Anya után csicsikálni ágyikóba, mert koránkelés lesz! Még a februárt birjátok ki ,aztán nyár lesz meg baromi nagy csapatásokkal tüzdelt fürdősbulis Z-találkozó !
Engem aztan nem zavarsz, itt en is csak megturt szemely vagyok. Bar meg mindig nem fogom fel, hogy lehet a gixer utan felulni egy ilyen uszalyra.... Pontosabban soha nem is fogom felfogni, nem is ertem minek gyartanak ilyeneket. De valoszinu bennem van elallitva valmi , mert ugyebar nem egy, nem ket kajlaszarvu csoszog az utakon. Milyen cetkad volt? Nezd meg az enyemet a kepeknel!
Saca azért tedd hozzá az intrudert is, amitől tavaly váltál meg. Az sem volt csúnya darab. Sőt nagyon szép egyedi festése volt.
De nem a motor a lényeg, hanem az együtt gurulás.
13 éves korom óta motorozom (lassan 25éve) és hát megjártam a "hadak útját"... háromszor borultam, stb. Soha nem voltam olyan beálltottságú, hogy azért vegyek meg egy motort, mert fontos hogy nézek ki rajta. Egyszerüen a súlyom miatt, nem kényelmes, sport motorra felülni, terelgetni. 10 éve még gixer 750-esem volt, 20 éve meg cetka 350-esem...

Persze ezt nem csak azért vettem, mert "nem bír el más motor", ha nem azért is, mert ez volt a dédelgetett álmom, mióta megjelent.

Na megyek innen, nem rontom tovább itt a levegőt...
Hali Zrider!
Mi stájsz nosztalgiázol ? Az utolsó írásod kicsit zavaros , de oda se neki minnyá belökök 2 dekodert /Egger/ aztá szinkronba nyomom .
A lényeg viszont örülök, h hallok felőled, és úgy tünik megmaradt az optimizmusod,
és humorod, ez fontos manapság .
Csá FIGU