Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok, 2008-as Z1000-hez van egy pár gyári kipufogóm, lényegében új állapotban. Van egy fekete üléspúp, új.
+36-húsz-9462215.
Üdv
az nem szivató alapjárat emelő. Nincs eldugulva a benzin szűrőd?
Sziasztok. 2004-es Z750-nel van egy kis gondom. Időnként alapjáraton lefullad és nem lehet elindítani sem. Már meleg motornál is. Szivatót ráadva elindul majd kis idő múlva szivatót levéve simán jár tovább. Azt figyeltem meg, hogy akkor jön elő ez a gond ha intenzívebben használom a gépet. Elég lehangoló mikor megérkezek piros lámpához és lefullad. Találkozott valaki ilyesmivel? Tudja valaki mi lehet a gond? Előre is köszi.
Akku csere és indul a géped!
Esetleg az akksi megadta magát.
Akksisaru?
Sziasztok!

2006 Z1000
Mai nap folyamán elmentem motorozni, 30km után leálltottam a motort, majd kb fél órát pihent. Mikor újra rá adtam a gyújtást kis kattanó hang hallatszott, majd minden eltűnt a kilóméter óráról. Nem reagál a kulcselfordtására. Előtte való indításnál még semmi baja sem volt. van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj? Biztostékok sértetlennek tűnnek.
Válaszokat előre is köszönöm!
Ami már egy ideje...

Semmi
Csaósztok,mizu?
Sziasztok

A Z 750-es múltamból maradt egy alig használt láncvédő (2008). Ha esetleg valaki ilyet keres.
Üdv
Első szériás Z-1000 (2005) vásárlását tervezem van valami típus betegsége,mire kellene odafigyelni?
Sziasztok!
Találkozott már valaki MATRIS FKE KIT-tel?
Köszönöm, megoldódott
Keresek az óracsoportot körülvevő műanyag takarót . Ha van valakinek, kérem jelezze.
Hello ! Valakinek megvan még a felhasználói kézikönyve Z750 (2008)hoz ?
Helló
Tükör valakinek esetleg? Nincs sérülve 99%-os állapotú. 5000Ft
Hello ! Valakinek esetleg megvan-e még a felhasználói kézikönyve Kawasaki Z 750 (2008)hoz ?
Köszönöm. ;)
Hol található a szűrő? Benzinszivattyún van rajta?
Nekem is üzemanyag szűrő miatt torpant
F@sza
Egy kínai akropovic xd